Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość obywatelek kretynek
stivie znałbyś parę cytatów które mi shatyn pokazał to byś sam n ie uwierzył jaka może byc nienawisc do drugiego człowieka z podowu odmiennych poglądów politycznych :classic_cool: miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem, to istnieje nie tylko w wirtualnym świecie, choć w świecie wirtualnym łatwiej jest klepać co nam ślina na język przyniesie, bo jest złudna nadzieja, że jesteśmy tutaj anonimowi i może sobie jeździć po innych, ile nam się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie trzymamy się ogólnie przyjętych zasad i każdy w końcu pokazuje, jakiego diabła ma w sobie. Stivi, już kiedyś pisaliśmy, że ktoś rzucający inwektywami w Twoją stronę może być Twoja uroczą koleżanka z pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i powiedzcie mi , że
ten słynny o. Dyrektor nie jest głupi ! "Nieoceniony nasłuch prowadzony przez dziennikarza toruńskiej "Gazety Wyborczej" przyniósł chyba już ostateczne wyjaśnienie katastrofy przez Radio Maryja. Tak tam przemówił właśnie ojciec dyrektor: A sama sprawa tej tragedii. Przecież jest rząd winien temu co się stało. Oczywiście, że on jest winien! To oni wszystko ... Tu się trochę wyniki śledztwa rozmywają, bo dostępny materiał nie pozwala nawet ojcu Rydzykowi postawić kropki nad "i". Ale i tak świetnie z tego wybrnął: Jeżeli nie specjalnie preparowane to było z kimś, to było zaniedbanie, celowe. Czyli rząd albo celowo planował zamach, albo celowo zamachu nie planował, bo i tak wiedział, że w wyniku wielomiesięcznych zaniedbań samolot spaść przecież musi. Tak Tusk to sobie wszystko precyzyjnie wyliczył, że ten sam samolot zaniedbał się celowo właśnie 10 kwietnia, a nie trzy dni wcześniej, kiedy leciał nim polski premier. " Jak Benedykt takiego barana nie wyśle na Kamczatkę nie mogę pojąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPR walczy
Mądry chłopak lub dziewczyna Prostą ma taktykę: W I turze na Korwina - W II wygra Mikke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS ma problem ?
Biedni zwolennicy PiS u . Wciąż mają problemy . Anna Bikont, dziennikarka związana z Gazetą Wyborczą wynajmuje mieszkanie sztabowi Komorowskiego . Wszystko jasne i przezroczyste . Można spokojnie , wg własnego uznania zdecydować o niewiarygodności p. Anny i dobrze . Ale PiS wszystko problem . Co za ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POdziękujcie........
www.dziekujemy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, bo czuje się anonimowy i w sumie nie wiadomo kim jest. Wiesz Anouk czasem po prostu należy zauważyć, że po drugiej stronie jest żywy człowiek, a nie tylko postać z neta i to co piszemy może Go dotknąć. Powiedziałem też, że nie wiem kto tu pisze i nie interesuje Mnie, kim jest w życiu prywatnym, ale może zachować netykietę, nie obrzucać innych wyzwiskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja moze po raz100 przypomne
ze UPR nie poparł JKM tylko poparł Kaczyńskiego. Miłego dnia naganiaczom Mikkego, którzy nawet nie wiedzą z jakiej partii jest ich kandydat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to trudne, ale może wiesz można komuś wytknąć to, co według Ciebie robi źle, ale bez wyzywania, tak jak Ty na przykład napisałaś Shatynowi, co Ci się w Jego postach nie podoba, ale nie wyzywałaś Go. Wewo też zrobił to samo, czyli jak się chce to można? Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby inni też się starali. Ale nie jestem w tej kwestii naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) tak sobie was troszke czytam ( i ogólnie czytam czasem to forum) i stwierdziłam że wyzywanie kogoś,krytyka za poglądy i sposób na życie jest tutaj na porządku dziennym:( niestety....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w UPR też
są szumowiny ! Toż to Polska właśnie ! Ale po 100 x nie pisz głupot o UPR ! Plissssssss ! " 20:49 [zgłoś do usunięcia] to ja moze po raz100 przypomne ze UPR nie poparł JKM tylko poparł Kaczyńskiego. Miłego dnia naganiaczom Mikkego, którzy nawet nie wiedzą z jakiej partii jest ich kandydat " Bo to jest tak : "Ciekawe zjawiska możemy zaobserwować na stronie samozwańczych władz UPR. Oto najpierw przemawia ona ustami rzecznika prasowego pan Chojecki przedstawia publiczności ostatnią uchwałę Rady Głównej, stwierdzającą, że wbrew prawomocnej decyzji najwyższej władzy UPR, jaką jest Konwent UPR ani nie poprze Janusza Korwin-Mikkego w wyborach prezydenckich, ani nie wystawi własnego kandydata."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipflap
Juz przestancie pisac te bzdety:O ze niby tylko on byl taki obrazany, do jasnej cholery czy on byl tutaj jakis swiety??? Nie raz dowali komus, ze az huczało. Stivi, tak piszesz ze popierasz to co napisał Wewo, a jemu sie wlasnie dostało za to, bez sesnu zreszta...Wiec przestancie juz go tak oplakiwac, bo on pisal, pisze i bedzie pisał pod innym nickiem. Poza tym jesli dorosły czlowiek nie potrafi zycia wirtualnego oddzielic od realnego, to juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flip i flap
byli przynajmniej śmieszni a ty flipflap jesteś żałosny tępak i nic , a to nic nie rozumiesz !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipflap
ze coooo????? jaka kulturą zaleciało... szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie tego nie rozumiem za co Wewo się dostało, ja naprawdę popieram, to co napisał i Wewo i Anouk. Anouk wyraźnie napisała, co Jej się we wpisach Shatyna nie podobało. Ja pisałem do Sgatyna, by nie wyzywał Otulonej, pozostało bez echa. Niestety popieram także, to co napisała ajjjj, to nie wiem czy to krytyka za poglądy, to raczej wyzywanie od jakichś tam niezbyt cenzuralne słowa, więc to niezbyt krytyka. Ja powiem tak krytyka powinna być konstruktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to wczoraj napisałam w wykasowanym przez moderatorki poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dajcie spokój.. shatyn nie był ok. Tego nikt mi nie wmówi. Cięgle komuś przywalał.. więc wali mnie to że po drugiej stronie shatyna siedział człowiek, ALE włażenie komuś w realne życie z butami.. to bez wątpienia jest przekroczenie granic. Jest to dla mnie oczywisty przejaw chamstwa i głupoty ludzkiej w czystej postaci. Shatyn mam nadzieję wyniesie z tego lekcję, nie używa się w sieci jako argumentu tego kim się jest w rzeczywistości, zawsze znajdzie się jakiś zawzięty człowiek, który to wykorzysta. Zawziętość shatyna akurat nie była mniejsza, co oczywiście nie oznacza że na cos takiego sobie zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do: w UPR też
Nie wiesz , to nie pisz i nie zarzucaj mi głupot. W listach do swoich członków pisali o poparciu Kaczyńskiego a nawet była instrukcja ad zbierania podpisów pod kandydaturą Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipflap
Mozna powiedziec, ze prawie, podkreslam prawie(bo sa wyjatki, ale sahtyn do nich nie nalezał), z kazdej strony padały obrazliwe slowa... a ze ktos tu wypisywal jego dane ( to akurat nie bylo potrzebne) ale jesli shatyn by tyle o sobie nie pisal, to nie miałby tylu informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipflap
Ciekawe jakby wawcia odszedł stad obrazony, pokrzwdzony, ciekawe czy ktos, by tak pisał o nim, ze taki biedn i w ogóle:D shatyn i obywatel byliby pierwszymi, ktorzy by skakali z radosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin nie usiłuję Ci wmówić, że shatyn był ok, ale sam się zgadzasz z tym, że wchodzenie z butami w czyjeś życie to jest przekroczenie granicy i nikt mi nie powie, że to jest ok, że tak można się zachowywać. Owszem, on źle zrobił, że podawał wiele danych,po których można było Go poznać, ale cóż każdy popełnia błędy, ważne by z tych błędów wynieść naukę i później nie popełniać tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem pisałem też pozostało bez echa, nawet mnie się od niej dostało, co olałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
flipflap Ciekawe jakby wawcia odszedł stad obrazony, pokrzwdzony, ciekawe czy ktos, by tak pisał o nim, ze taki biedn i w ogóle shatyn i obywatel byliby pierwszymi, ktorzy by skakali z radosci Reprezentujesz sobą klasyczne pomieszanie pojęc :-O Porównujesz chamstwo wawci ( " ty kurwo" , " ty cioto " " ojciec cie walił w dupe " ) z tym że Shatyn bywał cierpki w ocenach innych ... Tu nie ma porównania w dodatku Wawcia zaczął mnie obrażac zanim jeszcze do niego się odezwałem. Nie widzisz różnicy między takim Trollem a shatynem to wybacz ale masz niezły relatywizm w główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
stivie myrevin stara się uchodzic za zdystansowanego wiarusa :D a sam bez powodu nazwał mnie skurwysynem tylko dlatego że wyśmiałem jakieś pomarańczko z powodu niedorzecznych zarzutów . Uzył wobec mnie granatu podczas gdy mógł użyc kija :-O Myrevin nie jest dla mnie autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
przypomnę jeden post. 06:30 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Otulona.. nie wdawaj się w rozmowy z gościem, który uważa że seks z 13-stolatką to nie pedofilia. Taki człowiek sam może nim być. Lepiej nie mieć z nim za wiele do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
" stivi zeby oceniac cala "dzialalnosc " na forum tej osoby ktora z takim przekonaniem bronisz, trzeba tutaj przynajmniej ze trzy lata posiedziec i konkretnie na tym temacie, swoje oceny opierasz na kilku lzwaych postach czlowieka ktory nie mial momentami zadnych granic " A ja oceniam wiele zachowań Shatyna krytycznie ale nie zauważyłem żeby przeginał tak jak twój kolega ... wawcia . To co pisze jest podłe i może w końcu miej honor to przyznac .. bynajmniej nie uważam że shatyn był idealny ... ale pewnych słów nie używał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×