Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

22:10 [zgłoś do usunięcia] obywatelek powraca 22 } Przyznaję się,napisałem to, i co w związku z tym? 😴 Obroną przestępców niech zajmują się adwokaci. IMHO, polska bohema się skompromitowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
22:14 [zgłoś do usunięcia] Myrevin 22:10 [zgłoś do usunięcia] obywatelek powraca 22 } Przyznaję się,napisałem to, i co w związku z tym? Obroną przestępców niech zajmują się adwokaci. IMHO, polska bohema się skompromitowała. :-O sam sobie wystawiasz świadectwo .. nie przypominam sobie abym lżył twoją rodzinę bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siedziałem tu 3 lata, nie miałem na to czasu, byłem tutaj tylko na jednym topiku, ale tam shatyn się nie udzielał, opowiadam tylko na to co widzę, teraz widzę i co naprawdę musiałbym siedzieć tutaj 3 lata i czytać wszystkie wsze posty, by ocenić. Ja oceniam to, co widzę tu i teraz. Obrażał, ale chyba nigdy nie wyzywał, a wyzywanie tu widziałem w wykonaniu różnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
12:13 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 o rany z wiekszymi idiotami nigdy nie mialem do czynienia towarzystwo wzajemnego wylizywania sobie rodzyn z odbytu i pomyslec ze podobne gowno rzadzi tym panstwem ale kogo to dziwi jak sie ma takich wyborcow. 25.04.2010] 12:48 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 spieprzaj dziadu to jest najlepszy tekst jaki do niego mozna napisac ludzie i pamietajcie on nie popiera tuska i po on ich nie lubi ale da sie pokroic za nich tutaj na forum ten zalosniak razem ze swoim chlopakiem obywatelem nowym przydupasem ciotą forumową a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza 12:49 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 i nie pisz szmaciarzu w moja strone w ogole nic bo cie zniszcze bo skonczyl sie dla ciebie okres ochronny pedale zaj**any a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza 12:55 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 no i pedaly poszly akurat jak wpadlem zrobic porzadek spieli poslady i uciekli ciekawe w jakiej pozycji leza a mnie mowili ze to "maly prezydent" ktos tu klamal http://demotywatory.pl/1374618/Historyczna-c hwila--Putin-przeprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale pewnych słów nie używał } Nie będę pisał że było inaczej.. bo teraz nie ma na to dowodów.. słów moze nie ale nie pozostawał dłużny. Ba to on pierwszy zaczął mnie obrażać, jak mu odpłaciłem tym samym to wraz z iftar pogalopowali na śmietnik. Jak to myrevin się nie zachowuje. Oczywiście dziś tego nie jestem w stanie udowodnić bo topik nie istnieje. Tyle ode mnie. Jeśli chodzi o to co go spotkało wirtualnie, zapracował sobie na to. Kopy w realu to jest jednoznaczne przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
otulona predzej się zesra niż przyzna że jej kochany wawcia przeginał 100 razy bardziej niż shatyn :-O szkoda słów .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie,że mogę to sobie wyobrazić, ale wyobrażam sobie też, że Pani może niektórych denerwować, do mnie też wystartowałaś z chamskimi odzywkami, mimo że do Ciebie nie pisałem, więc nie wiem... I spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ poco się wypróżniać z powodu kogoś kto pisuje na orange.. to może być każdy, nawet shatyn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
na pewien sposób też go lubię wawcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
Bronisław Komorowski:W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem. Bronisław Komorowski kilka godzin później:Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
Dosłownie na chwilę z domu wyszedłem a tu już Komorowski zniósł nowe jajo.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
25 projektow p.powodziowych przygotowanych przez PIS poszlo do kubla wyrzuconych przez PO i Bienkowska, w jakims stopniu by zmniejszyly nieszczescie na poludniu Polski, trzy lata zmarnowane, a to duzo, prosze zobaczyc co dzieje sie w wojsku? totalna zgnizlizna, praktycznie przestaje istniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
ftar już nie raz pokazałaś swoją prawdziwą twarz:O dosyć, nie przeginaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek powraca 22
Komorowski o kobietach: Kaszaloty! http://www.fakt.pl/Komorowski-o-kobietach-Kaszaloty-,artykuly,72585,1.html Wydawałoby się, że Bronisław Komorowski to wielki orędownik i zarazem ulubieniec kobiet. I o ile jego kobiety cenią, to pan marszałek czasami nie umie zrewanżować się im komplementem i nazywa... kaszalotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, trzymaj się. Chyba będzie ciężko. Spokojnej i suchej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się Anouk. Nie jestem puszczalski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, cieszę się , że się odezwałeś. Pewnie dziś będziesz znów czuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wały przesiąkają, ale jeszcze nie puściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z moim pojechaliśmy zawieźć znajomym ponton. Bo mieszkają w dość nieciekawym miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety. Wracałam dziś do siebie z Brucknera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie powinno, WeWo ma gorzej. Dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak Iftar. 13 lat temu tu gdzie mieszkam było 2 metry. Ale lepsza wiadomość. W Brzegu poziom zaczyna opadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Oława! WeWo, trzymaj się sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, Tobie też niech się nie powodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to byłby jakiś niesamowity przypadek. Ja powoli zbieram się spać, a Ty dzielnie pilnuj domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Anouk. Dobranocki. Iftar, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, Ifka, tam u niego niektóre drogi są już poblokowane. A auto, WeWo, mozesz zostawić u mnie? Sporo ludzi tak robi, bo ciasno na niektórych parkingach. W ogóle auta stoją tam, gdzie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×