Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wladymir p
a co prezydetowi do podatko? a to co komurowi platfusowi do drog? on bedzie drogi budowal?ehehe.(juz jedna wyremontowal- do zwiazku radzieckiego)....zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvloper
"Reasumując każdy były agent Służb PRLu, a także potencjalni krętacze i złodzieje na pewno poprą Komorowskiego........." I słusznie . Każdy z wymienionych posiada teoretycznie większą wiedzę i wyczucie rynku niż. tzw. przeciętny zjadacz chleba . Dobry złodziej jest najczęściej i dobrym psychologiem . Jest się więc czego od nich uczyć . O tę psychologie chodzi tępaku , a nie o złodziejski fach ! ( to uwaga dla tych idiotów , co ciężko kapują )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma nadzieję...
że jednak ciemny lud o którym pan Kurski mówił że wszystko kupi jednak Gierka jako patrioty nie kupi !!! Dziękuję za taką wizję historii wg pana Jarka. Pokazał że dla władzy (tak stanowisko prezydenta jest mu potrzebne żeby PiS wygrał wybory do parlamentu) zrobi WSZYSTKO. Zeszmaci się i ośmieszy , zdradzi własne ideały !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ma nadzieję ...
Tak w istocie Wielbicielu masz rację. Mnie po prostu podnieca robienie z Siebie idioty. A najbardziej to wśród inteligentnych...jako,że na moim wątku cogdziekiedyjak No Orange mądrych nie ma czasem by się spełnić w tym pisuje tu;) Wasz Sz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczyński na prezydenta
Bronek to lepiej niech złapie za brony i w pole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bo sami robicie z siebie kretynów! " To znaczy kto robi Panie " wielbiciel 70B" ? Wystarczyło się tylko dzisiaj wsłuchać w komentarze wielu , często ( a może przede wszystkim )zwolenników PiS i starych przyjaciół Jarosława . Bo jego przeciwnicy tylko się z tego śmieją . Dla nich ostatnie "oświadczenia" Jarka to nic zaskakującego . To zwolennicy PiS przecierają oczy ze zdumienia drogi Panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzeba się temu wszystkiemu przyglądać z należytym spokojem i dystansem . Bez chorego zaangażowania , bo ani ci kandydaci na to nie zasługują , ani cała ta polityka w polskim wykonaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silence before election
Kto przebiera to przeciera. Ci rozumiejący właściwy sens pewnych wypowiedzi nie muszą się temu dziwić. Nie chodziło o Tworzenie sztucznego etosu wspaniałości tam gdzie go nie ma a jedynie a zrozumienie,że rzeczywistość jest złożona. Ludzie niektórzy doszukują się w tym relatywizmu a to po prostu spostrzegawczość. Nic poza tym I naprawdę nie przesadzajmy z traktowaniem tego jako formy pochwały a już tym bardziej promocji. I tym co stanowi analityczne myślenie należy się kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te - skądinąd - mądre słowa , a ogólnie uwagę , należy pokierować do zwolenników Jarosława , których on doprowadził do konsternacji . I nie tylko o wypowiedzi o Gierku , czasach gierkowskich , ale o Oleksym , SLD , postkomunistach iitd...tu się rozchodzi . A nam pozostaje tylko te "analityczne myślenie" rozłożyć po równo na obie strony politycznego sporu . ( jeśli w ogóle jest to spór , bo bardziej wygląda to na żenujący spektakl w taniej burlesce )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
tiaa... Niby cisza wyborcza i i tak jutro GW odniesie się do negatywynych emocji, które kojarzyć mają sie z ... . wiadomo. Czyli coś z kościołem ( mohery) jakiś kiężulo pedofil, byc może pokrzywdzony Owsiak przez polityczną tvp, pewnie cos o blidzie, coś o smoleńsku ..itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
mnie wczoraj rozbawiło, na miejsce zbiórki przyłaże z plakatmi ubrany w spodenki i bluze z kapturem a tu młodzez do rozwieszania plakatów tak raczej odśwętnie ubrana i patrzą na mnie chyba z politowaniem (miało byc ich 3 a przyszło z 15 )i sie pytam kulturalnie: co to kurwa za świeto?: a oni mi na to : jak mamy agitować to sie jakos prezentujmy! ....wstyd jak ch...Ale ok: Jako zmotoyzowany wieszaliśmy na terenach podmiejskich i kierowcy klaksonami dawali znać o swoim poparciu. jeden był dobry : zatrzymał auto, przygląda się jak wieszamy plakaty i się spodziewam, że powie coś w stylu " nie macie prawa wieszać tu plakatów...) a ten ..K... musi wygrać ( decybeli w ch..) !!! wyiadł i jakieś przypływy czułości, obejmuje, skacze, ...ehh... hehe dostał dużo vlepek kaczora.. Ohh i to nie koniec dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
aa i ciąg dalszy: z konkurencją czyli z plakatami Pana K. to była gra bardzo fair: oni nie zasłaniali naszych, a w rewanzu mi ich ( zarówno odwrotnie) i takie były wytyczne dla młodzieży wieszającej :) rywale też te zasady szanowali ale trzba przyznac że byli bardziej pomysłowi na rondach :) Jakaś partyzantka działała też co nie ma nic wpólnego z PiS ale się pod PiS podpina, trzeba wyjaśnić akcje typu odKomarzanie ..itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego WSIOBUSY SOŁTYSA
w okularach nie zjechały z trasy ? Jacyś śmieszni agresywni ludzi pomawiając przeciwnika rzucają puste hasło że zgoda buduje . Czy to nie obłuda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorrrrrrrrrrrrrr
"jest wyrazisty , inteligentny..i ...szczery.." wyrazisty czyli bardzo brzydki i dziwny inteligentny buahaha ma gadane jak robotnik budowlany szczery...no ba najpierw chce delegalizować SLDm poźniej się podlizuje napieralskiemu i wychwala gierka :D król jest nagi i tylko ślepcy tego nie widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem że............
Otulona-my jesteśmy wyluzowani...to oni trzęsą portkami jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...............
19:13 [zgłoś do usunięcia] jelonekk.. ja jednak przeżyłem znowu pewien szok myślałem jeszcze niedawno , że dług PO trzech latach rządów Donka i Brona wzrósł z 500 do 700 mld zł ....ale gdzie tam .... >>>>>>>>>>>>>>>>>>> ty co chwile przeżywasz szok, wyhamuj człowieku bo skończysz w szpitalu na psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to jakieś wytłumaczenie dlaczego "Palikotowe penisy" wykorzystywane w happeningach przynosiły tyle niezdrowej sensacji i oburzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruwert
zgoda buduje -penis penetruje :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ojejku , jak to miło , że ktoś jest zatroskany stanem mojego zdrowia psychicznego oraz udziela cennych rad ;) tak muszę przyznać , że parę rzeczy mnie szokuje ...a zwłaszcza te dotyczące gospodarki dziwi mię nieco , że fakt zadłużenia Polski przez ostatniew trzy lata o te poonad 80 mld Eu ( 350 mld zł ) jakoś tak nastawia kogoś poradczo , zamiast wzbudzić w nim choćby refleksję :) ....czyżby brak EMPATII ..... a więc zaburzenie o podłożu narcystyczno - psychotycznym ( na które właściwie nie ma lekarstwa , oprócz oddziału zamkniętego ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jelonekk.." Nie komplikuj sobie spraw prostych . Zadłużenie w gospodarkach kapitalistycznych jest niczym dziwnym ani zdrożnym . Patrz na gospodarki np. USA . Wielu , kiedy swój biznes prowadzili za własne pieniądze ledwo wiązało koniec z końcem . Tak to już jest w biznesie . Nie zawsze zadłużenie jest czymś strasznym . To nie jest zadłużenie typu gierkowskiego , kiedy nasza gospodarka nie była powiązana ze światowym kapitałem . Dobra , teraz mecz najważniejszy ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
zadłużenie nie jest aż tak straszne w przypadku silnych gospodarek , gdzie kapitał nie ma możliwości odpływu ( dotyczy to państw najbogatszych oraz tych , gdzie kapitał obcy stanowi tylko jakiś procent wpływający na wytwarzanie PKB w przpadku Polski - ten wzrost zadłużenia w tak krótkim czasie ..o tak potężną sumę ( 25 % PKB ) ....to jest katastrofa ekonomiczna ...i można udawać Ślepego , albo luzaka , który sobie wszystko jakoś wytłumaczy , ale prędzej czy pożniej obudzi się z ręką w nocniku tak "padła " ARGENTYNA swego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jelonekk.." Odczuwasz na własnej skórze tę "katastrofę gospodarczą " ? Oszczędności Polaków na kontach ( tzw. pieniądz zamrożony ) przekroczył bilion złotych . Mnie z każdym rokiem żyje się lepiej . Córka w firmie zarabia z każdym kwartałem więcej . Trzy lata temu zaczynała jako tłumacz z dość niską stawką , a dzisiaj wygląda to już całkiem przyzwoicie . Po moim mieście jeżdżą wypasione "bryki" , a cała okolica obstawiona nowymi domami i wciąż powstają nowe . Ar ziemi w dobrym miejscu dochodzi do 20 tyś zł i trudno kupić . Zaznaczam , że mieszkam w ubogiej Polsce "B" ( strach pytać ile kosztuje przy dużych aglomeracjach ). Daj na luz "jelonekk.." . Damy radę ! Gorzej bywało . Dobrze zagłosuj i będzie o'key ! Dzisiaj pogadaj na wesoło np. o penisowych fobiach Polaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii zadłużenia, to nie siła gospodarki ma znaczenie! Bo można nawet na spore sumy zadłużyć słabą gospodarkę i nie będzie w tym nic złego, POD WARUNKIEM, że pozyskane środki przeznaczy się na inwestycje. Na takie inwestycje, które w bliższej lub dalszej przyszłości przyniosą jakąś wartość dodaną, która to wartość co najmniej pokryje koszty związane z obsługą zadłużenia. Co innego, jeśli pozyskane środki po prostu się przejada. I tutaj najlepszym przykładem jest USA, gdzie zadłużenie sięga już kilkunastu bilionów USD, ale spożytkowano tą kasę niezbyt rozsądnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×