Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość służba więzienna
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! A mnie na kafe nie "wnerwia " nikt. Przecież to forum:D:D:D:D:D:D:D hihihi Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, dziwny, dziwny
wkurrwia mnie pulpit w paski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodzić, wirusy i trojany
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinhaluj kota skunem
minie mu depresja i nałóg lizanka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej eksperymentalna
ale pogorszyć się nie powinno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po paru buchach jeszcze nikomu się nie pogorszyło. No przynajmniej wśród ludzi, których znam. :P Ale czy kot to też człowiek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt mało wiem o świecie
by odpowiedzieć Ci na to pytanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt mało wiem o świecie by odpowiedzieć Ci na to pytanie } Budda przez ciebie przemówił? :D Ludzka definicja rozstrzyga tą kwestię, ale Budda, tak mi się wydaje był mądrzejszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że człowiek
każdy gupi to wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemawia przeze mnie
jedno grzane piwo, nic więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzane piwo
jam jest budda a jak cos nie pasi to w ueb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu ostro pojechane
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakże typowy kobiecy
apel do podświadomości, ale, przyznajmy, przebiegle zakamuflowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten gałgan dalej swoje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakazany owoc.. rząd powinien zakazać seksu w celach prokreacyjnych. :P Statystyki GUSu mówią jedno, problem nie znika. Nie zmniejsza się, ma wręcz tendencję lekko wzrostową. Nie chce mi się znowu szukać, ale dane statystyczne wyraźnie mówią że liczba zgonów z powodu przedawkowania narkotyków nieznacznie, ale wzrasta. Od 1989 roku do bodajże 2008 ze stu paru do ponad 200 rocznie. Idą na to grube pieniądze więc wątpię by jakiś urzędnik przyznał że walka z narkomanią jest donkiszoterią. Zwykłym przyczynkiem do wyciągnięcia kasy z publicznego wora na nic nie dające działania. A noże kuchenne. Ile razy ja to się naczytałem że konkubent czy konkubina w czasie sprzeczki (często pod wpływem alkoholu, który jest legalnym narkotykiem) zadźgał/ła swego partnera/rke. I co? Nikomu nie wpada do głowy myśl by noże kuchenne były nielegalne? Przecież noże zabijają, to jest kurwa fakt. A w takiej jednej głośnej sprawie to zbito policjanta bo zwrócił uwagę i to nie nożem kuchennym. I co? Posiadanie noża jest legalne, ale za gram zioła można iść siedzieć. To naprawdę jest absurdalne prawo. Jak myślący człowiek może mieć do niego szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Tak żeby to podkreślić co napisałem.. 1.Człowiek z tasakiem(lub czymś takim: http://tnij.org/isbg) za pazuchą. 2.Człowiek z gramem zioła za pazuchą. Który ma większe szanse iść siedzieć? A który jest w stanie wyrządzić więcej szkody społeczeństwu, czy choćby jednemu obywatelowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kiedy ostatni raz paliłem zioło.. bardzo dawno.. w zeszłym roku.. Dla mnie to nie jest kwestia tego co mnie "porywa". Chodzi mi o zwykły zdrowy rozsądek. Ktoś kto ma przy sobie gram zioła ma szansę iść siedzieć, ale ktoś kto idzie zabić z nożem.. nic mu za to nie grozi. Widzi ktoś tą niedorzeczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbeczki gruchają
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiste, że zakaz
maryśki jest absurdalny, z prostego powodu, to roślina którą "używa" sie w stanie nieprzetworzonym, rośnie, zrywam, suszę, palę. ciekawe, czy jak zbiorę trzy grzybki halucynki na łącę to też trafie do więzienia bo posiadam narkotyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piątkowy wieczór
proponuję wspólne upalenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie piszę tego wszystkiego bo chcę być bezkarny paląc zioło. Jak napisałem nie pamiętam kiedy dokładnie paliłem ostatni raz. Tak jak napisałem człowiek idący zabić z nożem jest mniej groźny od palacza marihuany w świetle prawa. Bo dopóki nie dźgnie nie jest przestępcą. Palacz tak, mało tego jeśli ktoś znalazłby u swojego znajomego krzaczek marychy nie powinien zrywać listka żeby mieć dowód. Posiadając ten listek jest przestępcą. "Mondre" mamy prawo. Wiem że przykład infantylny ale dobrze obrazujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×