Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jak błekitny to
podobno to Myr mnie tysz lubi, wiec nie imputuuj :P czy insynuuj ? zawsze mam problem z doborem tych extra słów :p chcę zabłysnąć i wycgodzi jak widać :D ide se umyc loki :) podwozie sprawdziłam :) poddobno na pierwszy rzut oka jest oki :) za dwa tyg wyniki i nie jestem ... :) chyba :) hormony, hormony :P potrzebuje jak nic miłości przez M ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat ten do ktorego
od lat "chodzę" zna sie na rzeczy :) tylko, ze ja jestem niereformowalny przypadek :) dzieki :) śpij dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
22:08 [zgłoś do usunięcia] //.....// W interesie Rosji Nasz Dziennik, 2010-12-01 -------------- tej spadaj, kto czyta szmatławiec rydzykowy, znasz takiego bo ja nie, trzeba mieć nasrane pod sufitem zeby takie gówno czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chcę już niczyjej fotki stąd. Jazda z frelą pokazała mi że nie warto się spoufalać. Można za to zapłacić nie będąc nic nikomu winnym. Szkoda że w ogóle z kimś się nimi wymieniałem, spałbym jeszcze spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wejde to mnie ignoruja
dobrze, ze napisales niczyjej, bo poczułabym sie troche bardziej niz brzydka :classic_cool: pierwsza zasada brzmi, ufaj tylko sobie ? dobranoc :) niezobowiązujący :D 👄 jeszcze raz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza zasada brzmi, ufaj tylko sobie ? } Na tym forum na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wejde to mnie ignoruja
niestety, tez tak uwazam, lepiej dmuchac na zimne, niz porzadnie sobie cos spiertolic spadammmm :) mam nadzieje, ze traktujesz wszystko co ja pisze z pobłazliwością i usmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkiego tutaj staram się mieć odpowiedni dystans. A już jak mi się to udaje.. ;) Nie z frelą nie. :D Ale gdzieś przeczytałem że Otulona dostała od kogoś moje fotki.. to znaczy tylko tyle że wysłałem je co najmniej raz, niewłaściwej osobie. :classic_cool: Oczywiście nie wiem co Otulona dostała.. bo na forum oficjalnie nie latało żadne moje prawdziwe zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dostałaś moją fotkę/ki, to ja właśnie się naciąłem. Pogadamy jak Ty przeżyjesz coś podobnego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor.. to nie jest śmieszne. Natomiast zachowałem, tak myślę do tego dystans. Nawet nie przyszło mi do głowy by dociekać kto to zrobił. Oczywiście że to może być nie moja, ale... Po prostu będę ostrożniejszy. Tyle. {W 2010 r. Polska była zieloną wyspą. Wpłynęło na to wiele czynników, ale na pewno nie były to prawne i administracyjne warunki gospodarowania. } http://tnij.org/i9r9 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurwa... z tego samego artykułu.. {Rząd już podjął decyzje dotyczące podniesienia stawek VAT w 2011 r. i zapowiedział ich podwyżki w kolejnych latach. Sejm debatuje nad ustawą kompetencyjną dla służb specjalnych, która daje wywiadowi skarbowemu prawo podsłuchiwania przedsiębiorców bez zgody sądu. - mówi Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, główna ekonomistka PKPP Lewiatan. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do......Otulonej_Snem
wyślij mu swoją i...... będziecie kwita:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze może wysłać nie swoją. To powszechna praktyka w necie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz nie wieje, jeśli to kogos pocieszy. I nawet nie pada. A śniegu dużo. Mój nie zmienil opon i teraz kombinuje. Inna sprawa to to, że ja lubię zimę i biale, osniezone miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla Mysmy tak mieli wczoraj wieczorem. Padalo tak ze noc Auto mojego ma niesciagniete buty terenowe i daje rade. Jeszcze awd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lodzie to zimowki sa jak letnie hihi. W kwestii Korei: status quo jest wszystkim na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźmy sobie że czyjeś samobójstwo jest wynikiem poważnej choroby psychicznej.. i cała rodzina idzie za to do obozu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz docenia się garaz;) W poniedziałek auto stalo w sumie 10 godzin. Odgrzebywalam je przez 15 minut mimo wlaczonego chwile wczesniej webasto. Odmiatanie sniegu to masakram szczegolnie jak sie ma 160 ec wzrostu. Ale mimo wszystko lubię zimę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona- no z tymi kobietami to tak jest, jak piszesz. A z Krecikiem to Ci pisałem z czyich pieniędzy- z naszych i tak jest. Słyszałem dzisiaj opinię jednej dziennikarki- że gdyby w W-wie była II tura- to zwycięstwo bufetowej wcale nie byłoby oczywiste. Na ponad 360 pługopiaskarek w ruchu od poniedziałku jest około 150. Ale bufetowa z PO ma to gdzieś- kolejna kadencja zapewniona; a nasza mądry premierek powiedział, że PiS go przecenia o wpływy na aurę- czyli wszystko obrócił w tani żarcik, jak zwykle. A tymczasem fundusze na aktywizację bezrobotnych będą w roku 2011 obcięte o ok. 3/4 w stosunku do obecnych. Aby żyło się lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona- no z tymi kobietami to tak jest, jak piszesz. A z Krecikiem to Ci pisałem z czyich pieniędzy- z naszych i tak jest. Słyszałem dzisiaj opinię jednej dziennikarki- że gdyby w W-wie była II tura- to zwycięstwo bufetowej wcale nie byłoby oczywiste. Na ponad 360 pługopiaskarek w ruchu od poniedziałku jest około 150. Ale bufetowa z PO ma to gdzieś- kolejna kadencja zapewniona; a nasza mądry premierek powiedział, że PiS go przecenia o wpływy na aurę- czyli wszystko obrócił w tani żarcik, jak zwykle. A tymczasem fundusze na aktywizację bezrobotnych będą w roku 2011 obcięte o ok. 3/4 w stosunku do obecnych. Aby żyło się lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Wam :) to sem ja znow
wracajac do tematu fotek, zaufania i tak ogolnie do blizszych:P kontaktow, chocby mailowych, wyzanje zasade, co mam, dostałam od Kogos, jest dla mnie i tylko dla mnie, co nie znaczy, ze inni tez taka zasade wyznaja. sama doswiadczylam "przemocy " i bardzo zrazilo mnie to do ludzi, ktorych nie znam, no znam, ale tylko z tego forum. reasumujac, jesli ktos cos mi przeslal, nie powielam i nie puszczam dalej, ale wiem, ze niektorzy praktykuja wlamy na poczte :) na to tez znalazlam sposob, kasowanie wszystkich maili, ale za tym idzie wymazanie wszystkiego a czasem czlowiek chcialby sobie cos zostawic:) ale namarudzialm glupotek :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tak- otulona z Krecikiem i z ryżym i bezrobotnymi- ale z tym: "bo o kobietach to najwiecej wiedza kobiety" nie do końca się zgodzę. Bo skoro tak jest- to nie powinny tak masowo w to brnąć (te dzieci etc- o czym pisałaś). Chyba że, napisałaś to w sensie, że jedne kobiety wiedzą dużo o drugich kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Wam :) to sem ja znow
a mniej powaznie :P kto ma fote Murusia ? tak tylko bym sobie Go spatrzyła i tyle , no ? przyznawac sie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Wam :) to sem ja znow
kobieta wie o innej kobiecie wiecej, uu duzowiecej:P niz ona sama moze sie domyslac. :D :D 🖐️ spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miałem kontakt mailowy z jedną tylko osobą z tego forum- i jedno powiem w mailu piszę się trochę inaczej niż publicznie w poście. I taki kontakt jest sensowny- tylko z kimś sensownym- tak było w moim przypadku. Ponadto napisałem liścik bezpośredni do kretyńskiego Shatyna- pewnie go przeczytał- bo zostawiłem w pobliżu miejscu jego zamieszkania- i wiedział gdzie. Liścik był bardzo pojednawczy- ale oczywiście bez żadnych pozytywnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×