Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Napiszę tylko, że takie dziwactwa i dziwaczności zdarzają się Jarowowi od czasu do czasu. Natomiast mecenas Rogalski.... Człowiek, który zna dość dobrze treść dokumentów, a potem publicznie sieje wątpliwości (znając te dokumenty) to manipulant. Parę razy już pana mecenasa złapano na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denevv
Tzn bylo inaczej.Padło sformulowanie,że''mówiono mu,że to on'' choć J.K.go za drugim razem nie rozpoznał...to faktycznie nie do końca jasne.(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadę na cymbergaja
To jest wina tylko tego rządu że,nie wiadomo kto jest pochowany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z Korwinem chat.korwin-mikke.pl godz. 20:30 zagrożenia militarne we współczesnym świecie Audycja w Kontestacji www.kontestacja.com godz. 21:00 Pogadamy o tym, dlaczego monitory na święta będą droższe, czyli o zmowach, kartelach i UOKiK, który nas dzielnie chroni. poprowadzi Marcin "Hugo" Kosiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladałam to wystąpienie w tv
JK nie powiedział, że to nie jego brat leżał w trumnie, tylko, że go nie mógł rozpoznać - a to całkiem co innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogalski wzbudza we mnie wyjątkową czujność. Tak jak napisałaś, zapewne się stanie, i to też świadczy nie tylko o hipokryzji i handlowaniu stanowiskami w interesie politycznym Jara. Rogalskie moim zdaniem zrobi wszystko, żeby nie dać o sobie i sprawie zapomnieć. Chroń nas Panie Boże przed takimi niespełnionymi prokuratorami... On mi się też kojarzy z Ziobrą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym (tak po ludzku): niski, szczekaty i kawaler.....:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia gienia
ale mu dupe obrabiacie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzany bo nie ma problemy w relacjach z kobietami? A jakie to on ma problemy, nic nie czytałem na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę wyjść na przewrażliwioną i powierzchowną, ale mam wątpliwą przyjemność oglądania go i słuchania od kilku miesięcy i coraz bardziej mu nie ufam. Sama słyszałam jak wygłaszał sprzeczne komunikaty w pewnym odstępie czasu. I to parcie na szkło:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty robisz że cię brzuch boli? Mnie boli dopiero na następny dzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak dobrze że nie mam tv, nieświadomość to błogoslawieńswto czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kobitkach nie wiem, natomiast czytałam o jego wyjątkowym przywiązaniu do rodziców i braku zainteresowania związkami. Podkreślam, czytałam, więc na tym się opieram, pisząc te słowa. Natomiast odbieram go jako osobowość zamkniętą. I zapewne dzięki także i temu dogaduje się z Jarem... Nikomu nic nie obrabiam, sam się udziela w mediach i ma parcie na szkło, więc można to skomentować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go określam, jak już napisałam, jako osobowość zamkniętą. Wzbudza u mnie wyjątkową niechęć, a ja lubię ludzi:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo napatrzyłam się i nasłuchałam mecenasa Rogalskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mialem okazji go słuchać czy choćby czytać czegoś o nim. Chyba za mało się polityką interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciachooooo?????? Nawet w największej depresji i braku innych mężczyzn czy też ich narządów, nie reflektowałabym:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na ważnego maila, a tu na o2 chwilowe trudności ze skrzynką. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×