Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

{ Opisali go Sławomir Cenckiewicz i Piotr Gontarczyk w książce "SB a Lech Wałęsa" - ale nie jako esbeka pomagającego "Solidarności", lecz człowieka, który czyścił archiwa pozostałe po Służbie Bezpieczeństwa. } Ciekawe kto wyczyścił archiwa Shatyna? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się i nie zgadzam sie
stwierdzenie czy wrażenie ... nie jestes odosobniona otulona w tym odczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/jka0 { Wysokie mandaty mają odstraszać piratów drogowych. Wbrew powszechnej opinii, w Polsce wcale nie jesteśmy narażeni na wysokie kary. W większości krajów europejskich mandaty są przynajmniej dwa razy droższe, a policja nie przepuści kierowcy nawet drobnego przewinienia. Co więcej - nie jesteśmy przyzwyczajeni, aby zwracać uwagę na niektóre przepisy zawarte w kodeksie drogowym. } Oczywiście to ile razy w tych krajach wyższe są pensje media niemal zawsze przemilczają. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się i nie zgadzam sie
otulona wczoraj pisałaś o J.K więc się odniosłem, miłej kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, obudz sie Myrek
dzoen dobry napisz, kawke zaproponuj 💤 a polityka pźnij, późnij 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, obudz sie Myrek
przekrocza takie becwaly w tirach granice i zaczynaja szalec, jak Ty sie o ludziach pracy wyrażasz ? Ty wiesz jaka to praca i że są kary za spóżnienie sie na docelowy rozładunek? jak myslisz, kto ponosi kare i placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie kochana
drogi do doupy plus pospiech i o nieszczescie nie trudno 💤 dobrego bez chaosu dnia za kawkie dzienkuje :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W Rumunii tez są wyzsze mandaty niż w Polsce. W Czechach tez. Myr. 2. TIRy w tym kraju nagminnie lamia przepisy. Ich kierowcy w znacznej częsci nie grzesza rozumem i wyobraznia. A z racji masy i wielkosci stanowia dla innych wieksze niebezpieczenstwo. 3) Agent Tomus żali się w "Polska The Times" ze zostal zmuszony do przejscia na emeryture. Jesli sie nudzi, to ze swoimi zdolnosciami powinien rozejrzec sie za dziana starsza babka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
Anouk czytasz Krajewskiego ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, nie chciałem powiedzieć że wysokie mandaty to coś złego. No mandat jeśli są łamane przepisy, prędkość czy tym podobne, jest dla kierowcy nie dla właściciela, który wymusza swoimi wymaganiami takie zachowania kierowców tirów. Powinny być również drakońskie kary dla właścicieli żeby im też zależało na tym by ludzie, których zatrudniają przestrzegali przepisy. Choć nie wiem jakby to miało wyglądać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
też się nie martwie o Tomaszka i chciałbym miec emeryture w tym wieku i to pewnie niezła emeryture więc co on narzeka ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4000 tys dostał tej emerytury, chyba, to jest niewiele w stosunku do tego jaką dysponował kasą będąc agentem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
to prawda że niewiele ale kto ma teraz takie emerytury ? może Kiszczak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiszczak ma wyższą, jest generałem, nikt go, choćby za "Wujka" nie zdegradował. Z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jesteś oszołom
i narkoman :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
no nie ty jak masz jakieś 32 lata otulona ..a to babsko z fotki jakieś 42 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
shatyn nie nosi beretu , a Ty otulona załóż topik "jak mnie oceniacie ?" to modne na kafe będziesz trendy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jesteś oszołom
już opadło co na miało opaść na twój widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
żartowałem :D :D to pomysł dobry dla nastoletnich gimnazjalistek a nie dojrzałej wielbicielki Bathory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
7 kafelków .... to jak splunąć w twarz emerytom którzy np walczyli w czasie II wojny swiatowej a dostają po 1200 zł lub mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
4 i pół ??? to agent Tomek ma prawie generalską emerytke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×