Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Nikolao
Nie bądźcie dla siebie niemili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka
idiotyzm trza tepic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .....
otulona_snem dzieki za te zestawienie,ale to ze ten stary,zakompleksiony,obrzydliwy czlowiek tu wchodzi i czyta to wiadomo nie od dzis,tylko on moze na orange,robic wpisy o mezach, matkach,ojcach,czepiac sie rodziny,lub bardziej podlych rzeczy wstretny,ohydny,falszywy,dwulicowy staruch >>>>>>>>>> słuchaj suko, myslisz, że wolno tobie pisac co chcesz i o kim chcesz ? w takim razie bedziesz tak samo traktowana żałosna szmato, wredna kurwo z chujowym charakterem, ktorą wszyscy olewają i ktora zatruwa nas swoimi frustracjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się Anouk ze się podobało. A to powyżej to jakoś tak grubo pojechane , za bardzo nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpik.derte
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykład Rybińskiego, świetny. A przykłady przez niego pokazane, niektóre przerażające. Np liczba patentów w Polsce 250 w Korei południowej 115000, to budzi przerażenie. To daje jasny obraz jak w Polsce wydawane są pieniądze, tylko kto to zrozumie? Jakoś wyjątkowo wcześnie dziś wstałem. Jak na niedzielę rzecz jasna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj Otulona, bo na innym topiku jest szmatyn kłamczyński, zaraz może Cię spotkać znowu jakaś przykrość. Nie, nie, nie komentuj, nie chcę przerywać Waszej rozmowy. Już stąd uciekam. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybieram na giełdę komputerową, pogoda jak na zmówienie. Słońce aż okna rażą w oczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, ja się nie wkurzam, dobrze się bawię. :D A raczej bawiłam, już mi się znudziło. Chyba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę w ogóle zobaczyć czy są jakieś nowinki techniczne. Może kupię jakiś dysk twardy. Nie wiem, mam jeszcze z jeden terra wolny, więc to nic palącego, zobaczę jakie ceny decyzję podejmę na miejscu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tłumaczenie z brunerem powaliło mnie na kolana, myślałam, że już nic mnie nie zdziwi. A jednak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jest naprawdę chory psychicznie. Dobra, idę z psem, i biorę się za jakieś zajęcia domowe. :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ubieram choinkę:D Fajnie byłoby, gdyby był porządny top polityczny...niestety nawiedza go to samo grono, nawet nie w tym problem, tylko że czasami trwa nieustanna dysputa o tym, że ktoś śmierdzi, a ktoś myśli, że ktoś śmierdzi i czy śmierdzi we własnej ocenie. heh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem twierdzić, mogę się mylić rzecz jasna, ale... dopóki na forum będzie udzielał się szmatyn kłamczyński, żaden topik polityczny nie ma szans przetrwania. Choinkę ubiorę jutro. Rano kupię też mięso, które wieczorkiem przyprawię odpowiednio, odpowiednio zroluję i zwiążę. Upiekę we środę albo czwartek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprościej na świecie, nic nie kombinuję. :) Piekę zawsze schab karkowy i środkowy z kością i boczek. Mięso po prostu solę solidnie, pieprzę, dodaję roztarty czosnek i na koniec dużo majeranku. Potem do lodówki na 2-3 dni pod lnianą ściereczką. Boczek zawsze roluję, a schaby też traktuję sznurkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha!!!!! Ja piekę karkówkę w całości, do ciepło, taka szlachecko-sarmacką. Jak okresla to mój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×