Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ile osób schodzi z tego świata bo przedawkowało alkohol, polecam gus. Nie ma żadnego udokumentowanego zgonu z powodu przedawkowania THC. Czyli tego co zawiera marycha.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołuje mnie jedynie to że ludzie widzą problem tam gdzie ja widzę radość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję tylko dzięki niezwyklemu zbiegowi okoliczności.. to zmienia podejście do życia i do innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo są bez sensu, tak jak twierdzenie że ktoś ma dobry gust(np ja). Nie istnieje nic takiego.. Wielcy ludzie stworzyli tyle tego.. trzeba słuchać.. całe szczęście nie da się tego ocenić. IMHO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wątpię by w ogóle o tym co piszę ktoś korzystał, w końcu pijak, itd. Wiem kim jestem i nie przeszkadza mi to w najmniejszym stopniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............
Myrevin Wątpię by w ogóle o tym co piszę ktoś korzystał, w końcu pijak, itd. Wiem kim jestem i nie przeszkadza mi to w najmniejszym stopniu. >>>>>>>>>>> :( szkoda, że nie przeszkadza, bo gdyby przeszkadzało to znak, że trzeba sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrowi potrzeba
tylko jednego, babki, ktora by wstrząsnęła nim porządnie i ... wtedy facet dopiero by spojrzał na życie z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powszechnie wiadomo
miłość czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc nie tylko
czyni cuda, ale jest i ślepa, więc szanse zawsze są i tego tobie życzę w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona- trafiłaś: 18:55 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem to jest to- wiem na pewno. Po za tym u mnie pierwszy winyl w domu- to te Mazowsze. Myrevin- ja E.L.O. kocham do dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miłość czyni cuda, ale cudem też prawie jest znaleźć tą prawdziwą. Ale takie cuda widuje się jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona- trafiłaś: 18:55 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem to jest to- wiem na pewno. Po za tym u mnie pierwszy winyl w domu- to te Mazowsze. Myrevin- ja E.L.O. kocham do dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....
Zastępczy Shatynek Miłość czyni cuda, ale cudem też prawie jest znaleźć tą prawdziwą. Ale takie cuda widuje się jednak. >>>>>>>>>>>>>> No wlasnie, dla chcącego nic trudnego :) Trzeba tylko chciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa zawsze jest
ale w domu przy kompie :( to raczej wątpię trzeba wyjść do ludzi i rozejrzeć się dookoła siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tyż prowda, ale ja tutaj przy kompie, przeczytalem wiele pięknych sentencji właśnie o miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×