Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
W tym roku przypada 30 rocznica "The Wall". Koncert Watersa z tej okazji będzie w Polsce tylko w Łodzi 18 i 19.04. Będzie też The Australian Pink Floyd od 22.01 w wielu miastach w Polsce od Rzeszowa po Katowice. The Wall jest mocno dołujący. Dużo bardziej lubię "Wish You were here", nie mówiąc o "Dark Side of the Moon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Urzędnicy Myrevin znaleźli furteczki prawne- i premier rozkłada swoje spracowane ręcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ile razy to pisałam, ale bez ruszenia KRUS nic nie można sensownie zrobić... a o tym nie ma mowy. Następna sprawa to zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu właśnie moja nieustanna krytyka Tuska i każdego rządu, który tego nie zrobi. Taka jest...nazwijmy to dziejową koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anouk Ja właśnie nie wiem dlaczego. AWS rządził część kadencji jako rząd mniejszościowy. Ale rozumiem, że Tuskowi chodzi tylko o władzę i to pewną- więc nie może pogonić PSL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr, przyznaj się bez bicia...
nie głosowałeś na Top Wszech Czasów, cnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Rybiński tez uprawia pewne czary. Też jego sądy mają z góry założone tezy... Wczoraj słyszałam jego sądy o kolei w pewnym także internetowym radiu. Dość nierealne sposoby wybrałby na uzdrowienie kolei. Choć muszę przyznać, że częściowo podzielam jego sądy o przeregulowaniu polskiego życia gospodarczego. Ale co zrobić, gdy mamy taki niski poziom zaufania? O tym też już pisałam... bez współdziałania, wartości kolektywnych, zaufania i współpracy dalej Polska nie posunie się naprzód. Przecież to widać na co dzień, prawie każdy kombinuje, jak tu kogoś skroić, pokombinować, jak zapłacić jak najmniej, a jak najwięcej zyskać. Taki wypaczony homo oeconomicus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, Ty napisałaś, że kobiety są dyskryminowane także tym, że chodzą na zwolnienia lekarskie w czasie ciąży??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest! Nie biorę, dostałam trzydniowy antybiotyk i mimo tego, że nie biorę zazwyczaj antybiotyków, teraz zostałam zmuszona. Z powodu mojego hobby zatoki to ważna sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, tak wygląda przestrzeganie prawnych regulacji w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj nie stosuję antybiotyków, nawet jak mam przepisane. Swoje w życiu już wzięłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tego właśnie nie pojmuję: każdy skroić próbuje każdego, nie myśląc że sam jest skrajany. otulona Waters- czyli depresja może być bardzo twórcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tego właśnie nie pojmuję: każdy skroić próbuje każdego, nie myśląc że sam jest skrajany. otulona Waters- czyli depresja może być bardzo twórcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to mój mąż, ale on ostatnio mnie wkurza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wymaz jest za drogi więc się go nie robi, oczywiście koszty zdrowotne tego będą opłakane- ale co tam- wybiera się teraźniejszość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U nas nie patrzy się na profilaktykę- co z tego że za 20 lat będzie problem np z uzębieniem i co za tym idzie z układem pokarmowym- jak Tusk jak napisałaś będzie już wtedy pykał fajeczkę w Andach peruwiańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem otulona- oni chyba przechodzą jakieś szkolenia- utrudniają też jak mogą wydanie skierowania do sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie moje lekarki pierwszego kontaktu są bardzo spoko. Na dodatek ja mam zawsze dyżur lekarza rodzinnego na telefon:):) Zawsze konsultuję;) i sprawdzam, czy dobrze leki dobrane. Ile to razy robiłam skany wyników i wysyłałam mailem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem poszukiwania sposobów łatania dziury, ale nie podoba mi się to, co robi rząd z OFE. Swoją drogą OFE też maja swoje za uszami. Ale ja chcę sensownych całościowych zmian, a nie szybkiego cerowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:59 [zgłoś do usunięcia] Myr, przyznaj się bez bicia... nie głosowałeś na Top Wszech Czasów, cnie? } Nawet nie wiem kiedy była. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f sobotę
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha .........................
Zastępczy Shatynek Ja nie wiem sam czy wierzę, ale że Miro narko aplikuje- to wierzę. On na to wygląda- ponadto to towarzycho. Kasiaste i ekstrawaganckie- tam koksować to standard. >>>>>>>>>>>> to tak jak w kancelarii Lecha K. , narkotyki na porządku dziennym, skończylo się aresztowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO .....................
19:48 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 Dobry wywiad był wczoraj z prof. Bartoszewskim w TVN24. Wiele wyjaśnił z upowszechnianych - fałszywie zinterpretowanych - jego wypowiedzi . >>>>>>>>> Też oglądałam, Bartoszewski dał po nosie co niektórym ciołkom. Facet staruszek, a jaki umysł sprawny, tylko pozazdrościć Wypowiedzi przemyślane, bez nienawiści, oskarżania kogokolwiek, jątrzenia, z przyjemnością się słuchało tego co prof. Bartoszewski mówił - szkoda, że tak krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO .....................
masz rację otulona, wymazy dla naszych lekarzy nie istnieją :( Co tutaj mówić o lekarzach rodzinnych, tak samo jest z ginekologami, pojęcia wymaz nie ma :( Do ... Anouk [zgłoś do usunięcia] Anouk W sumie moje lekarki pierwszego kontaktu są bardzo spoko. Na dodatek ja mam zawsze dyżur lekarza rodzinnego na telefon Zawsze konsultuję i sprawdzam, czy dobrze leki dobrane. Ile to razy robiłam skany wyników i wysyłałam mailem >>>>>>>>>>>>>>>> Gdzie sa tacy lekarze rodzinni, na telefon , @ ...... o rety ? Ja chyba śnię, albo nie mówisz o naszej ukochanej Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×