Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość do .....
18:29 [zgłoś do usunięcia] Odważniak z flintą Nie wiadomo jeszcze, czy prezydent Bronisław Komorowski weźmie udział w obchodach pierwszej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. ======== założe się, że prezydent Komorowski na pewno bedzie na mszy z tej okazji, to mamy jak w banku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b cjndsbak.,s,.a
Cywilizacja, cywilizacja, smog i morderstwa, to bez porównania przyjemniejsze. Szaleńcy i pijacy są ostatnimi świętymi na świecie... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/jtpw Ciężko uwierzyć że to w ogóle prawda, jakim cudem o operacji tajnych służb państwowych dowiaduje się gazeta? Ja zawsze jak myślę o jakimkolwiek polityku jakoś apriori nie wierzę w jego uczciwość. Natomiast jeśli ten artykuł przedstawia rzeczy prawdziwe, to nasze tajne służby o kant dupy potłuc, no i ich wiarygodność jako nieupolitycznione zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście znam Polskie realia, chyba aż nadto. Wiem że nie powinno mnie to dziwić, ale jakoś nadal mnie zdumiewają takie rzeczy jaki i ludzka głupota np. Na co dzień mnie niby otacza, więc niby nie powinna mnie dziwić. A już naprawdę z równowagi potrafi mnie wyprowadzić fakt że np daję się z kimś wciągnąć w dyskusję o Jaruzelskim. Nie wiem po jaką cholerę to robię? To żywo przypomina rozważania na temat istnienia Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym już kiedyś rozmawialiśmy, dożyjesz mojego wieku pewno nabierzesz takiego dystansu, chociaż jak czytam Shatyna, mam wrażenie że nie wszystkim to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo, brawo ....
brawo dla RM za kolejną durną wypowiedź. :-D Pani Maria z Gdańska, dobrze znana w Toruniu , jak donosi Głos Rydzyka, znów narobiła zamieszania. Tym razem postanowiła skomentować pomysł rządzącego Częstochową SLD, by miasto pobierało od każdego pielgrzyma opłatę w wysokości 4 zł. Pani Maria należy do tych nielicznych osób, którym pomysł się podoba. No bo skoro nad morzem mogą pobierać opłatę klimatyczną... [Jest jakaś taksa od powietrza morskiego, że tym powietrzem oddychają. Więc dlaczego pątnicy nie mogliby płacić na rozwój Częstochowy te 4 zł, w końcu 4 zł to nie jest wielki majątek. Racja? A gdzie tam! Prowadzący program ojciec Piotr Andrukiewicz zaczął pleść androny: Nie rozumie pani tego? Że jeżeli przyjeżdżają pielgrzymi, muszą coś zjeść, muszą gdzieś przenocować, jest wybudowanych dużo więcej hoteli w tej chwili. Zostawiają swoje pieniądze, płacą w ten sposób, dlaczego ich jeszcze opodatkowywać i w ten sposób zniechęcać do przyjeżdżania? To akurat nie jest prawda. Pielgrzymi przyjeżdżają zwykle do Częstochowy na dzień, najwyżej dwa, żywią się albo jedzeniem ze słoików, albo w jadłodajni na Jasnej Górze, w granicach klasztoru też śpią i realizują wszelkie inne potrzeby. Nowych hoteli nie widać, knajpy szybko plajtują. Mało który pielgrzym wie, że Częstochowa poza Jasną Górą ma też stare miasto, muzeum zapałek czy zabytkowy browar, a w okolicy są zamki z czasów Kazimierza Wielkiego. Zostawmy jednak prawdę, bo ona nigdy nie jest najważniejsza, i wróćmy do show, które rozegrało się na antenie Radyja. Głos Rydzyka: Wy protestujecie, Jasna Góra protestuje głównie przez to, że Jasna Góra straci na pieniądzach - oznajmiła pani Maria. To rozsierdziło duchownego: - Bzdury pani opowiada! - zawołał. - ...Jasna Góra siedzi na miliardach! - dorzuciła słuchaczka. Tego było już za wiele. - Oo, rzeczywiście, kopalnie ma jeszcze, tak?! - krzyknął ojciec Piotr i wyłączył prowokatorkę. Po czym dodał, już nie do niej, lecz do reszty słuchaczy: Myślę, że pani ma głowę gdzieś tam w TVN-ie i bardzo przykre to jest, że pani nawet nie próbuje przyjąć jakiś argumentów, a powtarza jakieś bzdury. Miliardy! Gdzie pani ma rozum? Trudno jest mi oceniać, na czym siedzi Jasna Góra, ale jedno wiem na pewno: Częstochowa ani częstochowianie wiele na niej nie zarabiają. Być może to wina władz miasta, które nie są w stanie zachęcić pielgrzymów do wyściubienia nosów poza bramy klasztoru, być może odpowiedzialne za ten stan rzeczy są inne czynniki. 4 złote od pielgrzyma to przykład desperacji ze strony miasta.] :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...brawo, brawo ....
teraz widac , że do RM mogą dzwonić tylko włazidupy Rydzyka, inni samodzielnie myslący bedą wyłączeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądal ktoś z was Mgłę
Dłużewskiej i Lichockiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten jednostronny film z tezą autorstwa dwu nieukrywających swych sympatii redaktorek? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu...
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu co?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie powitanko
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w z k
c :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie zaraz kończę czwarte?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezupeunie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czternaste?
łoj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr puść jakiegoś dobrego
blusa lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino czerowne z kartonu
czerwone, siódmy litr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełniekurwadozgadnięcia
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecieżnieozgadnięciechodzi
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×