Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nie wiem, ten mój to jest RODZINNY:D:D A skanuje, bo mieszka w Szwecji. Jak był na miejscu, to łaziłam lub byłam odwiedzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO .....................
Anouk Niestety mamy opozycje jaką mamy i dlatego Tusk robi przekręt z OFE, opozycja poza katastrofa smoleńską nic innego nie widzi No co najwyżej Błaszak przejedzie się po rządzie jak po nedznej kobyle i na tym koniec Tylko nie taka rola jest opozycji. Tak samo zw. zawodowe, zamiast bronić pracownika, przecież to ich rola to ... cicho sza na całej linii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk załatwił reformę
emerytalną na amen przy poparciu opozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f sobotę
na u2 głosowała cała nasza klatka schodowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk załatwił reformę
sram sobie do ryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w mediach prawie nie
mówi się o OFE tylko jest temat zastępczy katastrofa smoleńska i kolej :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na telefon w mojej przychodni to można sporo skonsultować. Przykład: jak ja byłam po recepty, odbierałam tez recepty dla mojej babci, recepcjonistka zawołała wówczas wystawiającą recepty lekarkę, która w krótkiej rozmowie ze mną wyjaśniła co i jak i powiedziała, żeby babcia koniecznie zadzwoniła do niej (podała komórkę, bo wie, że moja babcia ma problemy z chodzeniem). Wszystko załatwiono przez telefon, potem odebrałam skierowanie dla babci. A termin ustaliły pielęgniarki swoimi kanałami. W podobny sposób ja kiedyś trafiłam prosto z przychodni do neurologa, pielęgniarka zarejetrowała mnie w poradni specjalistycznej. Tak samo z alergologiem. Uważam, że ta przychodnia, mała, prywatna, na kontrakcie z NFZ, nie jest zła. Nie ma kolejek, terminy się znajdują. Skierowania dają. Jak na nasze warunki całkiem, całkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i pielęgniarki są miłe. A parę razy, czekając w kolejce, słyszałam, jak wydzwaniały do pacjentów w sprawie jakiś badań do zrobienia... Wtedy to przeżyłam szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rząd Tuska dobiera się
do moich pieniędzy, a to obywatelowi dobrze nie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja przychodnia
też jest mała, ale działa na zasadach z lat PRLu czyli pacjent to ten ktory łazi i coś chce, gdyby nie pacjenci to dobrze by im się pracowało :( Przypuszczam, że wszystko zależy od pracujących lekarzy i pierlęgniarek, od ich podejścia do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"04.01.2011] 15:07 [zgłoś do usunięcia] ha ......................... Zastępczy Shatynek Ja nie wiem sam czy wierzę, ale że Miro narko aplikuje- to wierzę. On na to wygląda- ponadto to towarzycho. Kasiaste i ekstrawaganckie- tam koksować to standard. >>>>>>>>>>>> to tak jak w kancelarii Lecha K. , narkotyki na porządku dziennym, skończylo się aresztowaniem" Skończyło się aresztowaniem- jeszcze za czasów PiS- natomiast w PO afery się skończyły bez aresztowań, a nawet afer "nie było". To różnica niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyły ją dwie lekarki rodzinne, teraz są około 40. Dodatkowo zatrudniają jeszcze dwie. I 4 pielęgniarki i rejestratorki. Przychodnia prywatna! Ma kontrakt z NFZ i z tego żyje. Naprawdę jest całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oby tylko to trwało- ten kontrakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audycje w Kontestacji www.kontestacja.com 1) Świat Kamila C. prowadzi Kamil Cebulski 21:00 2) Konserwa (prowadzą Kreator i Jabolissimus) 22:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dostałem zawiadomienie o kolejne podwyżce czynszu. Sam czynsz w tym wypadku nie drgnął, ale wszystkie pozostałe składowe, centralne ogrzewanie, ciepła i zimna woda, oraz wywóz nieczystości. Raptem o jakieś 20 zł, ale tak jest co chwilę. Chyba co dwa miesiące coś podnoszą. Nim PO wygrało wybory płaciłem, niecałe 320 zł, teraz 540 zł. Oczywiście wypłata stoi po kryzys. By żyło się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mi z kolei woda i ciepło wzrasta średnio, natomiast mój zarządca co roku sobie podnosi opłatę, wpisuję w kartę do głosowania i hola, niby że wspólnota decyduje. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienione w ostatni krzyk
Ty głupia idiotko nie znasz się na Kaczyńskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obwodnica Wrocka- bezpłatna/płatna Jeszcze jedna niespełniona obietnica..... ale będzie płatna. Jednak przyjdą wybory i premier tak ogólnopolsko obieca, że opłaty za obwodnice dla sam. osob. zostaną zlikwidowane. A po wyborach na jesieni przyjdzie ciężka zima, śniegi- potrzebna będzie kasa na walkę z zimą i opłaty zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarażeni w czasie komunii św.
[Setki ludzi mogły zakazić się wirusem zapalenia wątroby typu A podczas komunii świętej w Boże Narodzenie w jednym z kościołów w stanie Nowy Jork - informuje "The Huffington Post". Władze Hrabstwa Nassau poinformowały, że "jedna z osób zaangażowanych w proces eucharystii" w kościele Our Lady of Lourdes w Massapequa Park jest zakażona wirusem wątroby typu A. Ostrzegły, że osoby, które 25 grudnia podczas dwóch mszy przystąpili do komunii świętej w tym kościele, również mogły zostać zakażone. Rzecznik kościoła zastrzegł, że nie może powiedzieć, kto zakażał wirusem podczas mszy. Wszyscy, którzy przystępowali do komunii świętej podczas obu bożonarodzeniowych mszy mogą otrzymać w kościele darmowe szczepionki. Do rzymskokatolickiej parafii Our Lady of Lourdes należy ok. 7,5 tys. osób. Nie wiadomo jednak, ile z nich uczestniczyło w obu odbywających się w Boże Narodzenie mszach. Wirusowe zapalenie wątroby typu A, czyli tzw. żółtaczka pokarmowa, jest stosunkowo niegroźną chorobą. Zakażenie wirusem następuje przez przewód pokarmowy] Zasady higieny powinny być w dzisiejszych czasach przestrzegane, no i osoby rozdające komunię św. powinny mieć zezwolenie SANEPiDu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Potencjalna możliwość przeniesienia wirusa istnieje np. w sklepie przez bułkę czy chleb- nie wszyscy sięgają po przez torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to wynalazłam: http://wyborcza.pl/1,76842,8887199,Polak_zyje_w_swojej_klasie.html Polecam też dyskusję na forum pod artykułem. Pan profesor Domański staje się powoli anachroniczny, przykro mi to pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obwodnica Wrocka- bezpłatna/płatna Jeszcze jedna niespełniona obietnica..... ale będzie płatna. Jednak przyjdą wybory i premier tak ogólnopolsko obieca, że opłaty za obwodnice dla sam. osob. zostaną zlikwidowane. A po wyborach na jesieni przyjdzie ciężka zima, śniegi- potrzebna będzie kasa na walkę z zimą i opłaty zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem te wczorajsze odpowiedzi na mój wpis w temacie przyczyn rozwodów . To , że wielu doszukuje się przyczyn tego zjawiska w seksie to nie mój wymysł . A wpis miał czysto charakter pytania retorycznego , czyli skłaniającego do refleksji . Co właściwie tylko Myrevin zauważył . No , ale tu na kafe tak już : czytamy pobieżnie , a wnioski wyciągamy takie jak nam pasują . Moje doświadczenia w temacie żadne . Od 32 lat jedna "Dama Serca" ( 28 lat w związku )i jak na razie nic nie wskazuje żeby miało się to zmienić . A patrząc na badania to można znaleźć i takie kwiatuszki : http://www.mydwoje.pl/przyczyny_rozwodow_niedopasowanie_charakterow gdzie wykazuje się , że problemy seksualne to zaledwie 0,4 % przyczyn rozpadu małżeństw . Prawda , czy bzdura ? Nigdy nie ukrywałem , że gro moich znajomych i nawet przyjaciół to księża . Temat rozwodów w prywatnych rozmowach nie jest rzadki . Oni znają to ze strony konfesjonałów i też skłaniają się do opinii seksuologów , że seks jest jedną z poważniejszych przyczyn rozwodów . Może nie te prowokacyjne 90 % , ale i tak bardzo wysoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dokładnych badań na reprezentatywnej próbie nie przywykłam machać procentami. Ja bym powiedziała takie coś: w oficjalnych statystykach odnośnie przyczyny rozwodów króluje enigmatyczna kategoria "niezgodność charakterów". Moim zdaniem niedopasowanie seksualne niektórzy sytuują właśnie tutaj. Druga refleksja: jeśli Ciebie, Tycjanie, teorią tą zainfekowali księża, to mogę to zrozumieć. W końcu wiadomo jak kościół widzi rozwód. Wygodnie jest zatem obarczyć o ten rozwód tę sferę, której księża kompletnie nie rozumieją. Z mojego doświadczenia zawodowego i osobistego nie wynika, żeby rozwody z powodu niedopasowania seksualnego często się zdarzały. Zapewne się zdarzają, ale nakłada się na to wiele innych przyczyn, więc i tę jedyną przyczynę ciężko wyłuskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Anouk ---> napisałem moje doświadczenia czysto jednostkowe , czyli żadne . Cała reszta pod dyskusję i pod głoszenie własnych osądów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×