Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

10:28 [zgłoś do usunięcia] ze stenogramów rozmów } Ale nawet jak tak było, to ta decyzja nie miała wpływu na umiejętności pilotów. A te wbrew niektórym opiniom były wysokie. Oczywiście błąd można popełnić np w wyniku popadnięcia w rutynę.. itd. Nawet jeśli prezydent dowodził(i pewno tak było) to nie świadczy to o jego czy pilotów winie. Nie w sposób jednoznaczny. I po raz chyba setny napiszę, prawdy na dzień dzisiejszy się nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stenogramów rozmów
zesrałem się w striny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwalifikacje kwalifikacjami, ale zaloga popelniala bled za bledem. I Niewspolpracowala ze soba czy z kontrola tak jak powinna. piloci z Jaka nie znali rosyjskiego, No dlugo można wymieniać. Same naciski stanowia tlo, kontekst, wspolprzyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze stenogramów rozmów
chodzi tylko o nonsens, że to prezydent miał podjąć decyzję, przecież on nie miał ani wiedzy ani kwalifikacji żeby taką decyzję podejmować, wskazuje to, że żyliśmy w kraju niewłaściwych procedur i niewłaściwego pojmowania kompetencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ że żyliśmy w kraju niewłaściwych procedur i niewłaściwego pojmowania kompetencji } Sprowadzam na ziemię, nadal żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzekacze będą narzekać
zawsze bo taka ich natura :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ma czym mówić i oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Polki są niegorsze jeśli chodzi o urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale nazwisko rzeczywiście bezkonkurencyjne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Czechach np, czy na Słowacji widać ładne dziewczyny, ale nie tyle co w Polsce. Nie mówiąc o Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i nie tylko stomatologiczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno tak, zmarła jak miałem 12 lat. Znała trzy języki, pracowała w MSZ jako tłumacz. Potem w jakimś wydawnictwie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ to nie dentystka tylko asystentka stomatologiczna } Myślę że nie tymi umiejętnościami ujęła Berlusconiego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skąd ja to znam? "Przeciętna para kłóci się 312 razy w ciągu roku, głównie w czwartki, a sprzeczki trwają ok. 10 min. Powody kłótni, które mogą skończyć się nawet rozpadem związku, są zwykle błahe - informuje portal dailymail.co.uk. Przyczynami kłótni są zwykle drobne sprawy, które urastają do rangi problemu: mokry ręcznik pozostawiony na łóżku, zbyt częste zmienianie kanałów telewizyjnych, niekontrolowane tiki nerwowe (np. poruszanie nogami), zostawianie włączonego światła albo pustych kubków po kawie. Powodem do kłótni jest także często stan czystości łazienki, ale polem walki staje się także brudna kuchnia. Z pozoru drobne i denerwujące nawyki mogą stać się poważnym problemem jedna piąta Brytyjczyków uważa je za wystarczający powód do tego by się rozejść. Jak zauważają osoby badające ten problem, kobiety są dużo bardzie podatne na wpadanie w złość i frustracje z powodu nawyków i zachowań partnera niż mężczyźni - informuje dailymail.co.uk."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli i ladna i madra,nie masz jej zdjecia? } W pracy na pewno nie mam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A skąd ta otyłość u Niemiek- nie wiem- od piwa, czy niezdrowego jedzenia. Dziwne- niby dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ ciekawi mnie Myrek czym się zajmujesz } Zapewniam, niczym ciekawym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bunga bunga bedzie jeszcze glosniej;) Berlusconi zawsze byl dla mnie blaznem. A Wlosi chyba chca takiego premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to nie jesteś drobiazgowa otulona. Ale to nie jest chyba typowe wśród kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Berlusconi robi to prawie jawnie- ilu u nas jest takich- prowadzących podwójne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×