Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość specuś bez logowania
nie przepadam za Klichem - psychiatra w MON ?? a Grabarczyk ma duże wpływy w PO ja nie mam złudzeń także po SLD czy PIS , PSL nie spodziewałbym się "uderzenia " w piersi zmieniając temat http://tnij.org/j9m3 " Co sprawiło, że młoda dziewczyna zainteresowała się jedną z największych zbrodniarek? Kobiety w mundurach decydowały o życiu i śmierci oddanych im pod komendę więźniarek. Budziły strach i przerażenie, ale także... fascynację. Młode, wychowane w chrześcijańskich rodzinach, pielęgniarki, nauczycielki czy gospodynie domowe miały na sumieniu miliony ludzkich istnień. URZECZENI ZAGŁADĄ Jeszcze niedawno na stronie internetowej można było obejrzeć komiks pełen frywolnych obrazków i erotycznych igraszek esesmanek i esesmanów na tle baraków obozu śmierci. Ich autorką była studentka Akademii Sztuk Pięknych. W jednym z wywiadów dziewczyna przyznała, że od dziecka interesowały ją mundury i militaria. Tej fascynacji poświęciła kilka lat pracy, zbierając informacje na temat Irmy Grese, strażniczki w obozach koncentracyjnych i największej zbrodniarki XX wieku. Poświęconą jej stronę internetową (www.schnell.blog.pl) do końca grudnia 2010 roku odwiedziło ponad 115 tysięcy internautów. Jej autorka zapewniała, że nie ma na celu propagowania treści nazistowskich, a zamieszczone tu dokumenty archiwalne oraz fotografie mają wyłącznie charakter historyczno-naukowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
Jak dla mnie gorsza była Ilse Koch ... miała w domu wypreparowane ludzkie głowy i jadła spokojnie sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
żal mi tego gościa nie wyglada mi na winnego ale oczywiscie moge sie mylic .. jednakowoz od początku w sprawie były wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
ja oglądałem swego czasu dokument na bodajrze reality TV o skazanych na smierc w USA i w dodatku niewinnych ... dlatego jestem przeciwnikiem kary smierci ze względu na pomyłki ..nie chciałbym byc taka pomyłka sądową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię zakwasy. Mnie pomaga rozciąganie zakwaszonych mięśni. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
co do katastrofy w Smoleńsku - skandaliczne było to jednostronne traktowanie sprawy w raporcie MAK i udostepnienie krzyków ofiar przed smiercią - wg mnie wina jest po obu stronach niestety troszkę większa po naszej - wg mnie na pilotów były naciski ze strony wysokich urzedników Państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kary śmierci.. jaz ze wszystkim. Sprawa jest niezwykle złożona. Weźmy np trybunał ten w Norymberdze, osądzających zbrodniarzy wojennych, ktoś myśli że nie powinno się ich zabijać? Ja nie. Oczywiście nie powinno się skazywać na śmierć jeśli są jakiekolwiek wątpliwości. Tylko rzeczywistość pokazała nie raz że nawet człowiek, który przyznawał się do zabójstwa(bo chciał np chronić kochaną osobę) okazywał się być niewinnym człowiekiem. Tylko do ustalenia prawdy(oj ciężko o nią, choćby Smoleńsk) potrzeba chęci wielu ludzi, od śledczego czy detektywa, i sędziów. A sędziowie to też tylko ludzie a ludzie za zwyczaj są omylni. Mnie pozostaje mieć tylko nadzieję że nie stanę się omyłką sądową. I to bez względu na to czy będzie kara śmierci, alternatywa w postaci wieloletniego więzienia, nie wiem czy to weselsze zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
wobec katów takich jak Rudolf Hoess czy Ernst Kaltenbrunner były twarde dowody - to tak na marginesie moja opinia na temat kary smierci koresponduje z opinią Myrevina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddala, się ogolić i takie tam. :P Pewno jeszcze zajrzę.. kafe znowu coś nie tego.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem już trzy razy w tygodniu , trzy razy 700. :classic_cool: Ale jak pisałem waga spadła poniżej 70 kg więc wyluzowałem. 08:05 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Dobrze że nie jestem sędzią. Wyjdzie na wolność.. strach pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/j9oc { Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie internetowej prezydenckiej kancelarii, prezydent otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 12 365,22 zł brutto oraz dodatek funkcyjny w wysokości 5 299,38 zł i dodatek za wysługę lat, w sumie 20 137,64zł brutto. } Czyli 10 000 zł dla byłego prezydenta to mało było? Litości panowie posłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli od pensji podstawowej to 6 000 zł. Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, to mało
wynagrodzenie urzędującego prezydenta też jest śmiesznie niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, to mało
to pisałem ja, Shmatyn:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{20 tys zł może nie jest zawrotną kwotą, ale pamiętać należy, że prezydent ma także do dyspozycji Kancelarię Prezydencką, której budżet w 2008 r sięgał prawie 200 mln zł. } http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ile-zarabia-prezydent-premier-marszalek_133861.html To było za Kaczyńskiego, gdzieś czytałem że Komorowski ten budżet zwiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
nsjniższą krajową powinni dostawac bo i tak na wykładach zarabiają krocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj było w radiu
o megazamieci i opadach sniegu gdzieś w usa i wypowiadała się pani: no tak, dużo sniegu spadło ale są też tego dobre strony, wszyscy sąsiedzi wyszli przed domy, żeby wspólnie odśnieżać, dzieci miały wspaniałą zabawę i mówiła to pogodnie z usmiechem jaki kontrast do wiecznie jęczącej, sfrustrowanej, narzekającej, niezadowolonej np. takiej otulonej naucz się jeśli potrafisz patrzeć pogodnie na życie, znajduj powody do takich minek :) a nie takich :O ciesz się życiem i nie jęcz :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
mam małego wacusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
żartowałem z tą najniższą ale Ci co ustanawiają tą kwotę mogliby sami zasmakowac jak sie żyje za jakieś 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie widac
ciagle piszesz co ci sie nie podoba i tego jest mnostwo, sądzę że nie masz dużego grona znajomych bo posiadanie w pobliżu takiego narzekającego wiecznie stworzenia jest uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nigdy nie narzekam
mam przy sobie clonazepam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie drażni a dziwi że mozna
osiągnąć tak głęboki poziom frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo elo witamy trotuarkę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że ja ulicznica?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globtrotuarkę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słowo do dziennika
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×