Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Wysokie dźwięki. . to nie próbuj słuchać Wieniawskiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
Myrevin skomponowanie V symfonii będąc głuchym to jakas masakra jak dla mnie co do Mozarta wg mnie za wcześnie zmarł mógł pozyc ze 20 lat dłużej mój gust muzyczny skłania się ku Beethovenowi, Mozart mi jest za słodki nie ma tej pasji ale oczywiscie nie jestem żadnym ekspertem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
otulona wysokie dźwięki ? no to nie słuchaj wokalistów takich jak King Diamond, Rob Halford, kolesia z zespołu Cradle of Filth :D bo skrzeczą to samo się tyczy Mille Petrozy z Kreatora od płyty z roku 1987 bo na poprzedniej Pleasure to kill śpiewał własciwie pseudo-growlingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
płytka Pleasure to kill do dziś robi wrazenie to taka niemiecka wersja Reign in Blood Slayera ja sobie niedawno słuchałem więc płytka wymiata riffami i dziką agresją zresztą w tamtym okresie thrash triumfował w Polsce miałas np Wilczy Pająk :D ( potem Wolf Spider ) nawet Turbo zahaczał o thrash ..... do tego mozna dołozyc Destruction i inne z tamtego okresu Sodomy itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dni w tygodniu
razy cztery lata roku przestępnego, proste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
nie dokończe a nie " nie do kończe " - razem się pisze otulona :D :D musiałem się przyczepić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
nawróciłas sie na tego Bacha czy nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
powróćmy zatem do tegoż Reign in blood .... są tacy heretycy którzy wyrzej cenią Pleasure to kill , z całym szacunkiem ale takiego killera jak Angel of Death nie ma na płycie Kreatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
jasne "wyżej " święta prawda :D :D ale odczep się już :classic_cool: :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
Sepultury ( starej ) słuchała ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
bo to brazylijczycy są :D i może dlatego albo se specjalnie robili na wokaliste Europe :D :D :D teraz Sepultura to nie to samo, skonczyli się na Roots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
a zaczęli się wg mnie na Schizophrenia bo wcześniejszych m.in Morbid Visions nie dzierże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
płyta Chaos A.D i tam był utwór Refuse/resist złotko moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
ło matulu Myrevin nie no Floydów się w zyciu nasłuchałem od płyty Middle poprzez Atom Heart Mother , Wish you were here, Dark side of the moon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specuś bez logowania
no co Ty otulona ? :-P a słyszałaś że Komorowski pracuje 9 do 18 , patrzy nagle na zegarek jest 18.15 i ucieka do domu na kolacyjke :D zachowuje się jak urzednik a nie prezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczą się efekty pracy
12:33 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem a swoja droga mialam jeszcze cos napisac,ze wk**wia mnie niemilosiernie pomysl PIS-u z cenzura w necie i maja u mnie za to duzy minus,ostatnio ich poczynania zaczynaja mnie wybitnie draznic] a na nie trzeba poczekać poza tym przed wyborami każdy chce się przypodobać prezesowi bo chodzi o odpowiednie miejsce na liście, więc posłowie-osłowie mają różne pomysły czekam na efekt ich pracy i równe traktowanie wszystkich, bo jak wiemy każdy jest równy wobec prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×