Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość q2w3e4r5t6
20:09 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 Też byłem w totalnym szoku kiedy około 17:00 zadzwoniono do mnie z tą informacją . Niestety , są już potwierdzenia tej smutnej wiadomości. O!Mamy jeszcze jednego kandydata do leczenia na forum.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 20:49 [zgłoś do usunięcia] q2w3e4r5t6 20:09 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 Też byłem w totalnym szoku kiedy około 17:00 zadzwoniono do mnie z tą informacją . Niestety , są już potwierdzenia tej smutnej wiadomości. O!Mamy jeszcze jednego kandydata do leczenia na forum. " } Zazwyczaj nie reaguję na tego typu głupie zaczepki , ale ponieważ w tym przypadku rzeczywiście mogło to dziwacznie zabrzmieć więc odpowiem : około 17:00 zadzwonił do mnie mój wspólnik z informacją , że dzwonił mój syn z Lublina mówiąc , że taka smutna informacja właśnie pojawiła się na uczelni . Potwierdzenie otrzymałem z netu po 19 kiedy wróciłem do domu . Proste ? Nawet i takie rzeczy trzeba tłumaczyć ze szczegółami !? Czy we wszystkim zawsze musimy doszukiwać się jakiegoś krętactwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasio Dziwisz
ze strony tajnych wspolpracownikow oraz ich poplecznikow i osob ich broniacych nie mozna spodziewac sie niczego innego jak kretactw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do której jest czynna żabka?
[ _ _ _ _ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko dodam od siebie, nie warto reagować na takie pomarańczowe wynurzenia, wrażliwość kogoś takiego nie pojmie że ktoś kto jest "piewcą peło i Michnika", miał przyjaciół dobrych znajomych i pewno rodzinę. Mam nadzieję że nikt z tych osób nie odwiedza kafeterii. A do oceny takiego zachowania nie pozwala słownik kulturalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 23.
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałem że ktoś
ma teraz otwarte dwa okienka i czai się, że f5 się gotuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, zostałem rozgrzany do czerwoności i bucham niczym buhaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry film na tvn
gość bez skrupułów zabija niewinnych ludzi sprzętem do uboju bydła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kiedyś mawiano nie ma
ludzi niewinnych są niedokładnie przesłuchani :classic_cool: a zaczyna się od oglądania tvn a kończy za kotarą i stawianiu krzyżyka przy peo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr jakie masz plany
gdy będziesz na emeryturze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuduje samolota
i obleci samotnie mokotów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry patent na hasło
wyborcze dla posłanki Muchy: "To nie jest kraj dla starych ludzi" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emerytura.. za długo żyję by mieć tak dalekosiężne plany. I zupełnie nie wiem poco miałbym oblatywać Mokotów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
własnie Zyciński był wg mnie jednym z porządniejszych i mądrzejszych arcybiskupów, miał dopiero 63 lata wiec mógł jeszcze pożyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. bez logowania
23:30 [zgłoś do usunięcia] dobry patent na hasło wyborcze dla posłanki Muchy: "To nie jest kraj dla starych ludzi wyżej wymieniona posłanka straciła u mnie jakąkolwiek sympatie kiedy powiedziała że emeryci czy też starsi ludzi chodzą do lekarza dla rozrywki i jeszcze kilka głupich uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powróżę trzem pierwszym
osobom za free :classic_cool: W Internecie często można natknąć się na strony poświęcone m.in. okultyzmowi, czarom, kartom tarota, rzucaniu i znoszeniu klątw za drobną opłatą czy wreszcie poradom dotyczącym praktyk okultystycznych i magii - informuje "Nasz Dziennik". Zdaniem gazety to wszystko naraża coraz większe grono osób na wpływy demonów, a - zdaniem egzorcystów - korzystanie z tego typu stron może być bardzo niebezpieczne i naraża młodych ludzi na opętanie przez szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy do słuchania
www.tok.fm ----------> słuchaj online już za chwile komentatorzy: Żakowski, Lis, Wołek, Władyka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala uwaga,"zdaniem gazety", ta fraza jest nie na miejscu. Inne gazety też pisują czasem o gusłach, ale to za mało by stwierdzić że jest to opinia danego periodyku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Żakowski, Lis, Wołek, Władyka } Władyki, jakoś nie kojarzę, ale już pozostała trójka powoduje iż nie jestem zainteresowany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy do słuchania
pewnie wolisz michałkiewicza i pospieszalskiego, przynajmniej ci twoje tezy potwierdzają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj zamiast żakowskiego
dominika wielowiejska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno mają więcej do
powiedzenia niż ty, gąsko o małym rozumku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:10 [zgłoś do usunięcia] zapraszamy do słuchania pewnie wolisz michałkiewicza i pospieszalskiego, przynajmniej ci twoje tezy potwierdzają } Pospieszalskiego raptem ze dwa razy widziałem jak ktos tu wkleił linka. Przypominam że od ponad siedmiu lat nie mam TV. I jakież to moje tezy oni potwierdzają? Tak z ciekawości. :classic_cool: P.S. Michalkiewicza jak już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×