Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość AND THE OSCAR GOES TO.........
GORĄCE WARGI 4 !!!!!!!!!!!!! łooooooooooł! jea!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo media są całkowicie niezależne. :classic_cool: Te ponad 50% głosujących idiotów im nie wystarcza do tego by ich potem oszukiwać, czy okradać choćby dwudniowymi wyborami. Chcą sobie koniecznie pokpić z większej ilości ludzi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszę dupę jak uznam, że któryś kandydat będzie robił to co obiecuje. Przy takich kandydatach jak są teraz jest mi kompletnie obojętne kto będzie rządził. I tak będą okradać społeczeństwo. A tak wolę wypić ich zdrowie i za ich umiejętność ustawienia się w życiu. Od ponad 20 lat te same mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego osoby biorące
udział w wyborach nazywasz idiotami? a może to ty jesteś idiotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo mi nie zabrania tak myśleć. :classic_cool: { a może to ty jesteś idiotą? } Z całą pewnością gdyż tak o sobie nie myślę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rządzących tak naprawdę nie wybiera większość uprawionych do głosowania i to ich boli chcieli by łupić z mocniejszym mandatem, więc potrzebują dwóch dni, oczywiście za pieniądze tych co te dwa dni będą chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " Idąc tropem teorii spiskowej Tycjana, (...) "} Chyba jestem ostatni od kreowania jakichkolwiek teorii spiskowych . Cynicy tak mają . Choć patrząc tu na problem tzw. arabskiej wiosny ludów , to wielu powie , że gdzie duże pieniądze ( surowce , narkotyki , itd...) nic nie dzieje się bez przyczyny . Jeśli takie stwierdzeniem miałoby być zaczątkiem "spiskowej teorii" , to w przypadku Arabów powiem - tak . A o Saudyjczykach trudno rozmawiać , bo jak dawno temu usłyszałem , nie ma w świecie eksperta , który mógłby coś w pełni wiarygodnego na ich temat powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu dziecku wytłumaczyłem
że chodzenie na wybory to jakieś minimum obywatelskiej aktywności i odpowiedzialności i przywileju zarazem, gdyż posiadamy wolność wyboru nie wpadłbym na to, żeby tłumaczyć mu: stary, daj spokój, nie bądź idiotą, po chooj iść i wybierać złodziei, którzy co dzień ciebie i mnie okradają, synu, żyjesz w złodziejskim pseudodemokratycznym państwie, w którym lobby medialno-usbeckie manipuluje ludźmi czyniąc ich bezwolnymi kukiełkami, zaczynaj dzień od wyszukiwania negatywów i karm się nimi od rana do wieczora, bądź minimalistą a potem oczekuj wszystkiego od państwa - złodzieja twój świat myr nie nadaje się do opowiadania ludziom młodym, niech żyją własnym odważnym samodzielnym życiem, a nie gorzknieją jęcząc i narzekając, kontestując otaczającą ich rzeczywistość a jeśli dwa dni wyborów zwiększą frekwencję choćby o 5% to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre, dobre, zapisałam se
wykorzystam do pogadanki z młodzieżą za parę lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nic nie wiemy(póki co) o udziale innych sił jak społeczne powstania, możemy pisać wyłącznie teoretycznie. Oczywiście fraza "teoria spiskowa" czyni takie dywagacje mniej poważniejszymi, ale taki one są. Bez konkretnej wiedzy nie możemy poważnie się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:42 [zgłoś do usunięcia] mojemu dziecku wytłumaczyłem Tak.. ponad dwadzieścia lat głosujesz na tych samych ludzi i nazywasz to wolnym wyborem? I w tym momencie(chyba) nie mam ci nic więcej do powiedzenia. { bądź minimalistą a potem oczekuj wszystkiego od państwa } Tu jedna uwaga po państwie spodziewam się jednego i się nie zawiodłem jeszcze, będzie mnie okradać jak się da, akcyzy, podatki itd. {a jeśli dwa dni wyborów zwiększą frekwencję choćby o 5% to warto } Dokładnie tak myśli idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeee to całe Uważam Rze to taka bardziej ideologiczna Rzepa. Nawet skład ten sam. Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje mi złożyć
wyrazy współczucia :classic_cool: ps. cześć mondralko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć, guptasku
Myrek ma okres chyba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ale lato, co?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg Myra wolny wybór
to wejść do monopolowego, spojrzeć na półkę z browarami i wybrać kilka spośród trzydziestu marek. Są browary z tradycjami, są szczynowate, są też nowe, niedawno na rynek wprowadzone, więc jest w czym wybierać. Tylko Myrek nie rozumie, że nasza demokracja ma 21 lat i piętnaście razy tyle czasu pewnie upłynie nim społeczeństwo dojrzeje do świadomego obywatelstwa. Póki co, Myrek robi krok w tył, nie uczestnicząc w wyborach, z jednej strony twierdząc, że nie ma na kogo głosować, a z drugiej jasno opowiadając się po stronie PiS-u, czy chociażby J.K.M. A krok w tył dlatego, że jedynym gwarantem lepszej przyszłości naszego kraju jest aktywne i świadome uczestnictwo w wyborach. Normalnie czas wyciągnąć opalacze, cokolwiek to jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dobry filtr na miejsca
wrażliwe, drugi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się smaruj
na co czekasz? za godzinę wpadam z zimnym browarem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jakieś wypasione
butelkowe te browce skręć :classic_cool: zapisałem się na tego torrenta - reklamacja błysk, wczoraj rano kod na maila :classic_cool: no i zgłupiałem, bo sie okazało że nie kojarzę żadnych filmów i za bardzo nie wiem co ściągać i nie mam na myśli jakiegoś w chooj ambitnego kina bo takiego oglądać mi sie nie chce ale zwykłe dobre kino akcji, przygody kryminał lub komedia, tak to komedy central niszczy ludziowe umysły :classic_cool: na razie na chybił trafił ściągnąłem szerloka holmsa transformers :classic_cool: ostatni templariusz czwarty stopień gra dla dwojga the switch ps. tak tak, wiem i proszę nie oceniać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko wredny Michnik o Dubienieckim :P ...W dzisiejszym tygodniku Uważam Rze w rubryce Z życia opozycji Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego znalazł się groźnie brzmiący akapit. Nie wiadomo, co o tym sądzić, bo sprawa została opisana bardzo enigmatycznie. W dodatku rubryka ta ma charakter pół-satyryczny. Zacytujemy cały fragment, żebyście mogli sami ocenić: A pan mecenas Dubieniecki nie tylko mówi o polityce, ale i dba o własne finanse . Otóż zakłada on kancelarię z prawnikiem nazwiskiem M. Resztę nazwiska panu mecenasowi M. zajęła prokuratura i teraz o wspólnym przedsięwzięciu obu panów piszą gazety, ale to mały pikuś. Po Warszawie krąży bowiem opowieść, że konkurenci PiS chcą przed wyborami odpalić bombę o sile rażenia niezłej atomówki. Wiemy już nawet, kto za tym chodzi i sprawa wygląda poważnie, bo dotyczy międzynarodowych znajomości i interesów Marcina Dubienieckiego. Afery Rywina z tego nie będzie, ale młodego człowieka może pogrzebać doszczętnie, a i Stryja okaleczy przy okazji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubieniecki jest tutaj
topikowym ajdolem a topikowe laski w nim zabujane na śmierć, więc sie za wiele nie dowiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj lustro
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czułem to
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dobrze ci było?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron gra Smołków
A w TOK FM co, jak zwykle Doda, leszczyki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:56 [zgłoś do usunięcia] iftar Myrek a co to wg Ciebie wolny wybór??? } Złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×