Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość achtunga na cartun
netłerk kultowy chojrak tchórzliwy pies :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądacie?????
Sandra Bullock na red carpet!! jestem taka podniecona!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania opinii publicznej na pewno jakieś tam ktoś przeprowadza, choćby w celach biznesowych, co się sprzeda a co nie, ale właśnie ze względu ma obszar i różnorodność, odzwierciedlają w jakiś sposób tylko na terenie, na którym zostały przeprowadzone. Całość może dało by się jakoś ogarnąć gdyby to były USA, a tak.. jeśli czytamy o ocenie całego tego obszaru, rzecz jasna być może jest to prawdopodobne, ale ja to traktuję z dużym przymrużeniem oka. No i badania opinii publicznej to nie statystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecają cię czerwone
dywany? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bynajmniej, im starszy jestem tym mniej podniet dostrzegam, ale nie wiem czy pytanie do mnie kierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo, Myrek
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam te filmy, ale ich nie oglądałem.. zostało coś nagrodzone i nie wiem czy jestem godzien oglądać. 😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej że o moim ulubionym filmie to nie wiem czy akademia filmowa w ogóle slyszala.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorące wargo 4
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorące wargi 4
* :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Skandynawski.. :P Gdy jestem zbyt smutny, zbyt zdołowany, czy zbyt w depresji zawsze mnie wyciągnie z tego stanu. :classic_cool: Gdy byłem zbyt wesoły jeszcze nie oglądałem. o.O http://www.filmweb.pl/Elling :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elling mial nominację
do Oscara dla najlepszego nieanglo w 2002 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "Elling" jest przykładem kina kameralnego, które opowiada o pozytywnej i jakże uciążliwej inności, męczącej i z konieczności pielęgnowanej. Dla bohaterów filmu każda rozmowa przez telefon czy wyjście na ulicę stanowi ogromne wyzwanie, bo nieustannie zmagają się z dręczącymi ich fobiami, krok po kroku wygrywając swoje małe prywatne wojny. Okazuje się, że niewielkie sukcesy są wiele warte, jeśli obok jest ktoś bliski, drugi człowiek. } Ten film co zdobył pierwszą malinę też gdzieś mam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07:31 [zgłoś do usunięcia] Elling mial nominację do Oscara dla najlepszego nieanglo w 2002 } Zauważyli? :P Nie wierzę.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kategorii nieanglojęzycznej
zauważenie nie ma nic do rzeczy, liczy się promocja i $$, a kinematografię skandynawską stać na takie rzeczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "Jak zostać królem", który zdobył 4 Oscary, okazał się największym zwycięzcą tegorocznej gali, na której rozdawano nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Najbardziej zawiódł nowy film braci Coen - "Prawdziwe męstwo", który mimo 10. nominacji nie otrzymał żadnego Oscara. } Phi.. :classic_cool: http://tnij.org/km59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rząd oskarami odwraca uwagę
od swoich nieudolnych rządów a ciemny lud to kupuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Zakręcenie kurka z ropą naftową przez libijskich producentów w krótkim terminie odczują głównie Włochy, Niemcy i Francja. W długim terminie, prawie wszystko zależy od Arabii Saudyjskiej. } Całość.. http://tnij.org/km6q Idąc tropem teorii spiskowej Tycjana, kto ma interes w polepszeniu sytuacji Arabii Saudyjskiej? Bo nie chce mi się śledzić tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strrraszne rzeczy
w zeszłym roku zwyciężyło niskobudżetowe kino zaangażowane, pokonując najdroższą produkcję w historii kina, więc w tym roku musiał wygrać obraz neutralny, a że nie było żadnej solidnej superprodukcji (Incepcja do tego miana pretendować raczej nie mogła :P), wygrał film o o królu - jąkale, co jest dla AAF charakterystyczne, Amerykanie lubią filmy o monarchii brytyjskiej. Poza tym, Cohenowie zgarnęli główną pulę w 2008, czaisz bazę, lalka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strrraszne rzeczy
po cichu liczę, że w przyszłym roku wygra wysokobudżetowy film biograficzny o Dodzie - Królowa na to zasługuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dojebałeś
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co chodzi,
nie siedzę tak głęboko w szołbiznesie jak ty, a co do dody, hmmm, gustów sie nie komentuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nazwą Amerykańska Akademia Filmowa stoją jacyś ludzie, chciałbym kiedyś posłuchać w jaki sposób odbywa się wybór zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie się wybiera
Członkowie AAF, czyli ludzie związani z filmem, dostają na początku każdego roku formularze do wypełnienia i decyduje who is the winner, a kto looser :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze christian bale dostal oscara za drugoplanowa role w filmie :the fighter" misrzowska rola i niezly calkiem film :D jak zostac krolem troche nudny ten film fajne byly momenty jak trenowal swoje mowy a tak to nuda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy film wg Myrevina to
Gorące wargi 4 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×