Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość 08769875
dureń i tak wie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nie wyklucza
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej iść z dziećmi na spacer
w tak piękny dzień, wśród parafian zbyt duże stężenie bakterii i wirusów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek ale ja jestem wierzaca. Natomiast jakoś tak KK do mnie nie przemawia. I to tak mam od lat nastoletnich. To latanie wokół ołtarza z kadzidłem, a potem mieszanie sie do polityki...Jeszcze jak trafisz na mądrego ksiedza, który głosi fajne kazania...Bleblanie mnie nudzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz, oblukać co kto
ubrał i pochwalić się fryzą mejkapem i sukienką to nie byle co, bez tego dla wielu niedziela nieudana, poza tym trzeba pokazać się, hej hej, byłam, widzieliście? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwał karmiła piersią
ale szoke, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj, że Wyrwał schudła po ciąży 20 kg i zrobiła się na bruneta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć wykarmiła cały żłobek
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się ładnie utuczyła
w ciąży, leniwa pularda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko winni się tłumaczą
i dbają o to co kto o nich pomyśli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hela, szacun
:classic_cool: 48-latek z Illinois ponad dwa lata spędził na wirtualnym romansie z piękną kobietą mieszkającą na Florydzie. Gdy wyjechała na wycieczkę do Londynu i przestała się do niego odzywać, postanowił zawiadomić policję o możliwości porwania. Funkcjonariusze nie mieli dla niego dobrych wieści. Jak się okazało, padł ofiarą klasycznego sieciowego przekrętu, podobnego w swej naturze do słynnych e-maili o nigeryjskich książętach. Do stworzenia wirtualnej kobiety wystarczyło standardowe zdjęcie umieszczane na przykładowych prawach jazdy we Florydzie. Poza brakiem innych fotografii swojej wybranki, podejrzeń mężczyzny nie wzbudziły też jej prośby o wsparcie finansowe. Wręcz przeciwnie - chętnie je spełniał. Jak stwierdzili policjanci, jego pieniądze najprawdopodobniej znajdują się teraz na kontach zarejestrowanych w Nigerii, Malezji, Wielkiej Brytanii i USA. W trakcie dwóch lat zdołał przesłać oszustom ponad 200 tys. dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczeń przerósł mistrza
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela.rozgrzana
mrrrrrrrrrrau, książę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinowi nie staje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinowi nie staje
bo jestem 12-letnią murzynką a nadal jestem dziewicą:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiem? sama pisałaś
że kręcą cie ciemnoskórzy arystokraci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 09:29 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Hmm... że niby upadek reżimów w interesie Izraela np? (...) " } Trudno powiedzieć . Ale jeśli już to prędzej odwrotnie . Reżimy raczej ściśle współpracowały z różnymi siłami USA I Europy . W ten czy inny sposób można było jakiś nacisk na nie wywierać . Z fanatykami religijnymi sprawa trudniejsza . Od wielu lat słyszę od ludzi co coś o świecie wiedzą , żebyśmy się cieszyli , że Izrael jest , tam gdzie jest . Jedyna siła , bezwzględna w stosunku do Arabów , która trzyma ich przed rozłażeniem się po Europie ( a i tak się rozłażą ). To religia Islamu rozwaliła w pył potężne miasta- państwa na terenach obecnego Afganistanu i jego terenach przygranicznych z dawną Persją . Kto czytał to wie , że to z tamtych rejonów w kierunku na Pół. Arabski i dalej, na kraje śródziemnomorskie rozchodziły się podstawy nauk wszelkich - matematyki , filozofii , astronomii . To z tamtych terenów przyszły podstawy Judaizmu , naszej wiary katolickiej no i Islamu . Islam powrócił na tamte ziemi już odbudowany na podwalinach Judaizmu i Chrześcijanizmu gdzieś około 1000 roku . Efekty dzisiaj widać . Tak , że jeśli już to raczej nie w Interesie Izraela to wszystko tam się dzieje . Cholera zresztą wie . Mało wiadomości . Ale raczej pewne , że to nie czysty " spontan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAORAĆ IZRAEL!!!!!!!!!!
ZAORAĆ IZRAEL!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy dodę, najlepszą piosenkarkę w historii polskiego szołbiznesu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałby pan w dziób" i "niech pan się ode mnie odp..." - usłyszeli dziennikarze "Dziennika Bałtyckiego", gdy zapytali Marcina Dubienieckiego o jednego z jego wspólników. Sprawa trafiła do Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku, której jest członkiem. - Z "Dziennikem Bałtyckim" spotkam się w sądzie - mówi tvn24.pl Dubieniecki. http://tnij.org/kmo7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar masz wibrator?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewodniczący klubu PiS, Mariusz Błaszczak, opuścił w czasie trwania programu studio Radia Zet. Poszło o pytania Moniki Olejnik odnośnie wczorajszego stwierdzenia Jarosława Kaczyńskiego, że opozycja w Polsce jest niszczona i odmawia się uznania istnienia opozycji. Coś chyba pisiakom nerwy puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×