Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość czyli masz tylko trochę
się wstydzisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy pana jarosława kaczyńskiego i życzymy mu powrotu do władzy i przywrócenia polski polakom, rozkradzionej przez polskojęzyczny rząd niejakiego tuska donalda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaszczak miażdży
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błaszczak podobno płakał
jak wychodził ze studia :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błaszczak jest idolem
wszystkich z tego topa, to wzór mężczyzny, polityka, człowieka i prawdziwego polaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błaszczak to mameja, mówiłam
:classic_cool: Jednak wciąż świeżym pozostaje słodkie wspomnienie łez raszpli Olejnik na słowa Lecha Kaczyńskiego: "Stokrotka, jest pani na mojej krótkiej liście" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy panią monike olejnik, królową polskiego dziennikarstwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów chlejesz od rana
opoju? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią , że Polacy znowu wskoczyli na pierwsze miejsce w świecie w ilości spożytego czystego alkoholu na głowę mieszkańca z wynikiem ponad 13 l . Chyba prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ufam rosyjskim statystykom, po obejrzeniu paru dokumentalnych filmów o Rosji, robionych nie tylko przez Rosjan, uważam że nigdzie się tak nie pije jak tam. Przykład, był taki, zapomniałem jak się nazywal(jest jakaś nagroda jego imienia) całkiem mi jego nazwisko i imię wyparowało z głowy, łysy, już nie żyje. Na D miał nazwisko, chyba. Film dokumentalny z jego udziałem, jest na proszonej kolacji u przyjaciół profesorów uniwersytetu, bodajże Moskiewskiego. Stół jak w Polsce suto zastawiony, patrzę nie ma kieliszków. Inteligencja myślę sobie, to i wódki nie piją. Pomyliłem się wódkę pito tam ze szklanek. Drugi jaki mi przychodzi na myśl, taki serial dokumentalny o ludziach żyjących na Syberii. Słabo go pamiętam, odcinek poświęcony jakieś kobiecie, odwiedza wraz z ekipą telewizyjną swoją matkę, niemal na samym wstępie matka wyciąga flaszkę i częstuje córkę wódką, pitą oczywiście ze szklanki. Na lewa co prawda po 1/4 szklanki, ale w Polsce nie spotkałem się nigdy z tym by normalne kobiety piły wódkę za szklanek. No i nawet jeśli Rosjanie te wyliczenia zrobili uczciwie to nie są one w stanie uwzględnić tego ile wypito samogonu, a to podobno tam na wsiach powszechna praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , oni piją w większości alkohol niestatystyczny ! ( my też , ale w mniejszej ilości i np. Finowie ). Inna sprawa czy jakiekolwiek statystyki i badania w ogóle obejmują tereny na wschód od Buga . A oni sami jeszcze długo żadnych ogólnych badań statystycznych nie przeprowadzą .Bo i po co . Przy takiej powierzchni i różnorodności wszelkiej . Środowiskowe , pewnie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruscy chleją dużo wódy
krócej wyszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko jesteś na mojej
krótkiej liście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy pana leszka millera, wielkiego lewicowego męża stanu, który wprowadził polskę do unii europejskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez grzeczność nie
napiszemy kto ogląda transmisje z wręczania oskarów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mama na obiad dała?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy pana lecha wałęsę, wybitnego polaka, który zastał polskę zniewoloną a zostawił wolną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielot małysz i kuśtyka
kowalczyk kompromitują polskę i przynoszą wstyd polskim kibicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wszyscy z tego topa
pozdrawiamy pana adama michnika, wybitnego intelektualistę, ojca polskiej wolnej prasy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety w reklamie olłejs
są tak podekscytowane i najarane, że maja okres i podpaskę w majtach, że chyba zacznę wam zazdraszczać :classic_cool: ps. w piątek o 20.00 na tvn madagaskar 2, nie możecie tego przegapić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Widzę, że Dubieneccy na tapecie. Parę lat temu, jeszcze na pierwszych "kaczkach" pisałam o robieniu społeczeństwa w jajo w czasie kampanii prezydenckiej AD 2005: szczęśliwa rodzina Kaczyńskich, gdy zaraz po kampanii wyszedł rozwód, ciąża, nowe małżeństwo, potem kulisy rozwodu.... Hipokryzja jest wszędzie! Ifka, co polecasz na mega siniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kino polska sztyrlic
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykuję kreację na galę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifka niezalogowana
Anouk, jakby to rzec na te siniaki jest dobrze wetrzeć sobie co facet ma no sama wiesz..... ja tego nie mam więc uważam bardzo, ale Ty co innego. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same zejdą albo zainwestuj w Heparynę w maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heparyna pozostaje
dla tych kobiet które nie potrafią wyzwolić najlepszego leku, darmowego przy tym. Lub nie mają z kogo wyzwolić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko go odprasuj
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe, myślałem, że mi
pomachasz i wymienisz w podziękowaniach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×