Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

U mnie "w Gruzji" nadal funkcjonuje ul. gen. K. Świerczewskiego. I żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto...
to też przewidziałem .... smutne to :-( sami sobie świadectwo wystawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbliżają się wakacje
warto przeczytać Polacy postrachem hiszpańskich stołówek :( http://polonia.wp.pl/kat,1010871,title,Polacy-postrachem-hiszpanskich-stolowek,wid,12215135,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewu ta pani od pisiowskiej
propagandy nie do ciebie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, gra trumnami idzie pelna para(oczywiscie mam tu na mysli jedna partie)...ale po Wawelu mozna sie bylo tego spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Pani?
to ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona...
obywatelu, czy sobie wystwiamy swiadectwo tutaj, to akurat nie jest az tak istotne, bo i tak z góry macie zakodowane, ze "pisory" wg was oczywscie, sa ci zli ( delikatnie mówiąc)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarznac wszystkich
Mila ta pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wataha z lasu
i ładna ta Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proszę daj nam
Jarosławie K. odpocząć od swojej osoby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj już pan spokój Polakom - tragedia w Smoleńsku nie jest tylko pana tragedią i niech jej pan nie wywiesza na sztandar konieczności pana udziału w wyborach prezydenckich! Proszę przestać serwować nam 4. RP, której na szczęście, większość Polaków nie chce!!! Przecież i tak wiadomo, że każdy normalny Polak nie zagłosuje na J.Kaczyńskiego jak by to był L.Kaczyński to może bym zagłosował (może ???????????????), ale nie rozumiem jak można kgoś takiego wystawić jak Jarosław ? Trudno PiS sam skazał mnie na pana Komorowskiego to przynajmniej będzie prezydent z damą , a nie singiel ... który w charakterze nie dorównuje nawet do L.Kaczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto...
" obywatelu, czy sobie wystwiamy swiadectwo tutaj, to akurat nie jest az tak istotne, bo i tak z góry macie zakodowane, ze "pisory" wg was oczywscie, sa ci zli ( delikatnie mówiąc)... " To może sprawdź kto tutaj kogo PIERWSZY zaczął obrazać i jak to robił .... ja nikogo nie obrażam jeśli pierwszy tego nie zrobi. Co ma do tego , że pisiory są złe ??? Jeśli zwolennik PIS-u bedzie ze mną rozmawiał kulturalnie to nie ma problemu. ja piszę o czymś zupełnie innym i wybacz mieszasz pojęcia. Ja wyrażam się z szacunkiem zarówno o ś.p Prezydencie i dzisiaj np. polemizowałem z shatynem odnosnie Jarosława ... staram się mówić w spośób wyważony. Ale wybacz TO mnie tu pierwszego obrażono i skoro mnie ktoś nie szanuje to ... zresztą punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto...
to tyle , załamała mnie dzisiaj ta ELITA forum :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona...
Kazdy normalny Polak nie zagłosuje na JK :O mogę byc i nienormalna... jesli dla kogos jest wazniejsze czy JK ma zonę czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...a ja proszę daj nam
Gamoń który nawet HYMNU nie jest w stanie nauczyć się na pamięć , prezydentem. Możliwe chyba tylko w Polsce. :( To się nazywa wielki patriota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona...
nie jestes troszeczke przewrazliwony? nie zuwazyłam aby offerma Ciebie obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"GRA TRUMNAMI" to jet slogan PO na zbliżającą się kampanie, pierwszy raz padło nieśmiało w GW jakieś 2 tyg temu, tutaj na forum już pare razy padło, a jak ruszy kampania pełną para to będziemy " gra trumnami" słyszeć 2x częściej niż "podzielili naród" i "zabierz babci dowód" razem wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor nie ma uczuć
ani żadnej wrażliwości pewnie go wcale nie obeszła śmierć brata mnie się wydaje że on jest chory psychicznie i wszystko po nim spływa, te teorie spiskowe o zamachu to pewnie on sam produkuje bo to do niego podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"GRA TRUMNAMI" to jet slogan PO na zbliżającą się kampanie, pierwszy raz padło nieśmiało w GW jakieś 2 tyg temu, tutaj na forum już pare razy padło, a jak ruszy kampania pełną para to będziemy " gra trumnami" słyszeć 2x częściej niż "podzielili naród" i "zabierz babci dowód" razem wzięte smogul bo przeciez wyborcy tych partii tylko chwytaja tandente haselka bo sa za glupi zeby cos wymyslec wlasnego. slynne jest jeszcze mniejsze zlo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona...
16:47 [zgłoś do usunięcia] kaczor nie ma uczuć ani żadnej wrażliwości pewnie go wcale nie obeszła śmierć brata mnie się wydaje że on jest chory psychicznie i wszystko po nim spływa, te teorie spiskowe o zamachu to pewnie on sam produkuje bo to do niego podobne No i jak tu nie byc zniesamczoną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nami trzeci odcinek You Can Dance - Po prostu tańcz. Z programem pożegnała się Kasia Mieczkowska i Bartek Woszczyński. Nie obyło się bez łez Piróga, złośliwości pod adresem Muchy i mnóstwa emocji na scenie! STRASZNE!! OKROPNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po występie Pauliny Figińskiej i Kuby Piotrowicza Michał zalany łzami wzruszenia wszedł na scenę i uklęknął przed Pauliną. Tak jakby dobre noty już nie wystarczyły... OJEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym nie wiem dlaczego Komorowski uwaza się za prawice?? Jak kotś wie to chętnie się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona...
Wawcia, a co Ty tam czytasz? zycie na goraco?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×