Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Good 4 da hood
Dobre und motzne to by było wtedy-" Umysłem jestem jak smarkcz,choć łeb mam pokryty siwizną to zagłosuje na Brona bo Cię NIE LUBIĘ OJCZYZNO...":D:D LOL zapraszam do błyskotliwych konwersji tego żałosnego 8zgłoskowego posrematu ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Good 4 da hood
dobra und motzna konwersja cd" Na Jarka nie oddam głosu ,albowiem był premierem,za wielkość jego etosu,bo jestem zwykłym frajerem":D możecie to nadać priorytetem wiadomo komu:D Z DEDYKACJĄ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Good 4 da Hood
dobra und motzna konwersją once again"Za sieć podsłuchów i haków co w moim mózgu siedzi,za to,że złączył Polaków,kopa dał w d.gawiedzi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem komuch nie mam mózgu
tralalala i nie wierze, że: "Obiegowa opinia jest taka - Prawo i Sprawiedliwość stworzyło państwo, w którym wszyscy podsłuchiwali wszystkich. Ale z danych, do których dotarł DZIENNIK, wynika, że to nieprawda. Polska policja i służby specjalne zakładają rocznie blisko 12 tysięcy podsłuchów. A liczba "pluskiew" w ostatnich latach nie zależała od tego, kto rządził. Ba! Za rządów PiS nawet nieznacznie zmalała." http://www.dziennik.pl/polityka/article252248/PiS_nie_stworzyl_panstwa_podsluchow.html bo wole wierzyc gazeie wyborczej i tuskowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Ziii
dobre und motzne-"myślenia ciężar na barkach znosiłem i wszelkie trudny,nie chce się męczyć już więcej-wybiorę mistrza ułudy,najlepsze już za mną,minęło niech reszta się męczy z po.:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolarPro
"wszystko co dobre już za mną,wraz z transformacją minęło,z wyborów pójdę na działkę,niech młodzi się męczą z peło"/:D:-P/ a tak pozatym to co słychać w sondażach chmm ciekawe. Te ostatnie było tak wiarygodne jak pamiętna audycja o inwazji obcych na ziemię nadana w Stanach w co uwierzyło wielu lecz na koniec się okazało co się okazało:D. Ciekawe jak tam obecnie te "prognozy"przez duże pe wykładają?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenus and Mars
Mnie z kolei interesuje kwestia interaktywnej debaty. Ta propozycja Napieralskiego zła nie była myślę choć nie wiem czy trafiona jeśli założono udział również kogoś z kandydatów którzy odpadli w pierwszej turze (vide Pan Pawlak). Tak poza tym coś za mało widzę woli do takiej konwersacji. Oprzeć się też nie mogę wrażeniu,że ta zapora wyraźnie mocniejsza jest od strony nadal kandydata platformy. Teraz był podobno w Afganistanie. Czy to w ogóle była robocza wizyta czy część kampanii? Z tego co słyszałem w wyborach zorganiowanych na miejscu pośród żołnierzy z kontyngentu przewagę uzyskał Jarosław Kaczyński tak więc w tym kontekście trudno ocenić jakie są tego rzeczywiste cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Bank Światowy pożyczy Polsce 1 mld euro na rozwój "Warszawa, 18.06.2010 - Rada Dyrektorów Banku Światowego zatwierdziła pożyczkę programową dla Polski na cele polityki rozwoju w kwocie 1 miliarda euro. Jest to trzecia z kolei pożyczka na cele polityki rozwoju w ramach serii trzech operacji kredytowych, podał Bank Światowy." http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bank-Swiatowy-pozyczy-Polsce-1-mld-euro-na-rozwoj-2163226.html Gierek byłby z nich dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziki ten kraj
Artur Górski powiedział ( ten co chciał na tronie polskim Chrystusa Króla ): ""Jarosław Kaczyński dryfuje w lewo wyłącznie taktycznie. To jest retoryka wyborcza. Wiadomo, że bez lewicującego elektoratu tych wyborów nie wygramy. () Wiele miesięcy temu rozmawiałem z Prezesem o przyszłych wyborach parlamentarnych i zgłosiłem zastrzeżenia do ówczesnej retoryki nazbyt socjalnej. Odpowiedział wówczas, że najpierw musimy wygrać wybory i zdobyć władzę, (...), a następnie zabierzemy się za realizację programu prawicowego. (...) Wiem jedno: dla Kaczyńskiego hasło, że "Polska jest najważniejsza", nie jest pustym sloganem. "" My to wiemy Panie Górski , ze jesteście farbowane lisy . Każdy sposób dla was jest dobry żeby dorwać się do władzy . Tylko to was interesuje . Władza , władza i władza . Kaczyński jest chory na władzę . To takie "hopla z przerzutką " małego zakompleksionego człowieczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , "bardzo dziki kraj ". W moim województwie Kaczyński wygrałby w pierwszej turze . W moim mieście przy frekwencji 57 % Kaczyński zdobył 34 tyś . głosów , przy 11 tyś . Komorowskiego i to robi wrażenie . Dlatego od zawsze nazywają nas Polską "B" . Ciemna i zacofaną , głupią i prostacką . Tak było od zawsze . I jak widać ten rejon Polski zw. Galicją ma to we krwi . Najwięcej powołań kapłańskich , najwięcej emigracji do USA i najwięcej głosów na ludzi typu Kaczyński . Jak "wycięli" Krzaklewskiego zw. "Pięknym" przy wyborach do Europarlamentu miałem nadzieję na zmianę mentalności w regionie . Jak widać były to tylko nadzieje . Rzeszowszczyzna jeszcze długo pozostanie Polską zaściankową . Cudowny jest teraz Kaczyński ze swoimi wypowiedziami ! Prawda ! Teraz widać , że to wszystko co pisałem ja , pisała "samanta.." i jeszcze wielu na temat osobowości p.Prezesa PiS jest prawdą . Dla władzy zrobi wszystko !!! ( pewnie i syna gotów spłodzić - nie trwóżcie się - żartowałem ). Dla władzy nawet do Józia Oleksego ( wg. nich wstrętny agent Moskwy) są w stanie robić ukłoniki. Powtarzam ! Ludzie w Kaczyńskiego typie charakteru do władzy nigdy nie powinni być dopuszczeni . ( Jedyny pozytyw w moim mieście to 3 m-ce JKM i praktycznie O głosów na Leppera . Mały ten pozytyw , ale zawsze coś )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcdkdslfhh
No tak, pewnie wolisz kłamczuszka Komora... ten to dopiero zmienia zdanie jak rekawiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksbvmdk
wzglednie to co wyczyta z wiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeXen Grould
To oczywiste iż platforma jest partią podziałów. I to jeszcze gorszych bo takich najgorszych z możliwych opartych na pogardzie,której jest wyrazem terminologia jaką tu nasz Tycjanek czy Musztardka promują w stylu Polska a b c. My bogaci wy biedni,"czemuś biedny?boś głupi a czemuś głupi boś biedny? Patrzcie drodzy państwo i czytajcie kto reprezentuje platformę tu na babskim forum-pryncypialny do bólu w swych uprzedzeniach do pewnych zapewne życiowy nieudacznik szatyn, Tycjan,który wypisuje bzdety w stylu "miałem nadzieję na zmianę tej mentalności w regionie..."ps jak z Ciebie taki Cincinatus to się weź za politykę i sam zmieniaj tę mentalność...bo jeśli liczysz na to,że na pewnych sprawach jakie rozważasz zależy w ogóle kandydatowi Po to jesteś po prostu infantylny do bólu...... To są właśnie zaszczepione wam pojęcia...podziały a obrażacie się jak dzieci w piaskownicy gdy wam jakiś sprytny gryzipiórek podsunie tekst o tym gdzie stało zomo by wam dyżurnie uaktywniać mózgi przed wyborami. Napisze wam jedno. Jesteście naiwni jeszcze bardziej niż Ci którzy zagłosowali na Leppera. A z sukcesu platformy to powinny być wykłady naukowe dla PR bo to ewenement na skalę światową aby takie cóś miało tyle głosów poparcia nie przysłużywszy się zwykłym obywatelom prawie w ogóle (pomijając zawłaszczanie sukcesów wynikających z tego że idą pieniądze z uni na inwestycje a oni tylko kwitują ich odbiór),ale piszcie dalej piszcie razem z i-won i resztą my się tu chętnie pośmiejemy z waszych mądrości(choć czasem to już przestaje być śmieszne a jedynie żałosne) mimo to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKAJEDNA...
Popieram HeXEN w całej rozciagłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo 'judzić " POchodzi
od Jude ( żyd ) i oddjae tą ich odwieczną POlitykę słłucania , mamienia o ' lerpsZych i gorszych " dzielenia społeczeństwa w obrębie danego narodu i wyciagania z tego póżniej własnych korzyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigfgohoj
Jarosław Kaczyński "Wytrawny polityk o 20 latach doświadczenia, człowiekiem który potrafił 2 razy zbudować silną partię i raz potężny ruch społeczny (teraz), człowiekiem niesłychanie samodzielnym i z charyzmą, patriota któremu zabito brata, i który zawsze był przeciwko donosicielom, szpiegom, łapówkarzom i pospolitym przestępcom, były szefem rządu, który sam oddał władzę bo nie mógł być już w koalicji z człowiekiem którego uważał za aferzystę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ......
HeXen Grould Ty spisz, czy śnisz ... ? Nie wiem Kto dzieli Polaków dziecinko ? No kto? Może pomyśl, zanim coś następnego dennego powiesz, bo jesteś żałosny/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
TYCJan: W moim mieście przy frekwencji 57 % Kaczyński zdobył 34 tyś . głosów , przy 11 tyś . Komorowskiego i to robi wrażenie . Jakie to miasto ?? bo w żadnym az z taka przewaga nie wygrał Kaczyński. Przeciez każde miasto w 50% składa się z wielkiej płyty ( czyt: przesiedleńców ze wsi, oderwanych od swoich srodowisk, którymi mozna łatwo manipulować) a tam jest siedlisko fanów Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexen Grould
Do "Do ......"-Ty się za to stanowczo mało wysypiasz stąd ta Twoja senna i denna POlemika.....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DdggdD HEHE
Dane jakimiś dysponował Tycjan są danymi pochodzącymi z sondaży:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..........
HeXen Grould Twoje personalne wycieczki sa po prostu śmieszne delikatnie mowiąc. Moze odpowiedz na konkretne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Nowohucki konfidencie masz swój watek, a na które pytanie miałby HeXen odpowiedzieć?/ na " spisz czy snisz"?? A jak tam sprawa mieszkania w niemczech?? będzie czy nie bo podobno policja obiecała, że "bedzie miał się z pyszna" ten osobnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" HeXen Grould" Jak ten Twój "infantylny do bólu Tycjanek " ( hi , hi hi , Tycjanek , dobre sobie ) uczył się , poznawał , widział z autopsji Polskę "A" i Polskę "B" to Twoi rodzice zapewne jeszcze długo nie wiedzieli o swoim istnieniu . Czy się to komuś podoba , czy też nie taki podział istnieje w rzeczywistości . On jest faktem . " (...) To są właśnie zaszczepione wam pojęcia...podziały a obrażacie się jak dzieci w piaskownicy gdy wam jakiś sprytny gryzipiórek podsunie tekst o tym gdzie stało zomo by wam dyżurnie uaktywniać mózgi przed wyborami.(...) " Chciałoby się wykrzyczeć : Synu ! - ja tu już w 2001 r. z chwilą powstawania PiS pisałem o negatywnym oddziaływaniu ludzi pokroju Kaczyński na politykę . Jestem pewny , że każdy z Was ma takiego " Kaczyńskiego " w swoim otoczeniu . Towarzystwo - różne politycznie , światopoglądowo , społecznie - będzie się świetnie bawić i nagle wejdzie ON i całą imprezę szlag trafi . ON właściwie nic nie powie , nic nie zje , nie wypije a atmosfera stanie się ciężka i wszyscy będą siedzieć jak na bombie . To właśnie ten typ charakteru . I co z tego , że może mieć dobre pomysły . Ba , nawet dobre chęci kiedy nikt , albo nieliczni mu tylko wierzą , ufają ? A liczenie , że jakiś samotny kowboj Kaczyński przyjedzie i zaprowadzi prawo i sprawiedliwość to jest dopiero naiwność ! Chcesz się pośmiać . No to się śmiej . Ja z polityków , a właściwie z ludzi , którzy chorobliwie i przesadnie emocjonalnie pasjonują się polityką śmieję się od dawna . Czasami jest to śmiech przez łzy , ale zawsze jakaś odtrutka i dobry sposób na odreagowanie . Co do wspomnianego Shatyna . Gdybyś potrafił poczytać to co On pisze i wkleja bez zbędnych uprzedzeń i głupich złośliwości zdziwiłbyś się bardzo jak często ma rację . Dawno temu pisałem , że najlepszym naszym Prezydentem byłby ateista z bratem biskupem . Cały czas zapominamy , że wszystko to co w większości obiecują kandydaci nie będzie w żadnym stopniu leżeć w ich gestii . A Prezydent to taki co łączy dziwkę z zakonnicą , przestępce z księdzem , Rydzyka z Urbanem , chłopa z robotnikiem , lekarza z pielęgniarką itd... .." ale to już było ..." Śmiej się "HeXen Grould" , czy jak Ci tam - bo ten nick masz codziennie inny ! Śmiech to zdrowie ! Tyle , że wątpię aby ewentualna Prezydentura Kaczyńskiego wyszła komuś na zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugolll Poszukaj dokładnie . W naszym mieście ku mojemu zmartwieniu zawsze wygrywali Kaczyńscy . A najlepsze , że do niedawna trudno było spotkać kogoś co się do tego przyznawał . Teraz się to troszkę zmieniło . .................. ---> " DdggdD HEHE " dane oficjalne za lokalną gazetą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwSwSw
Tycjan,w którym to akcie konkretnie stoi,że Prezydent ma łączyć dziwkę z księdzem? No wiesz. Jeśli z Twoich wieloletnich obserwacji wynika takie spojrzenie na ten urząd to naprawdę coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu przykładowy oficjalny wynik jednej z gmin naszego powiatu : JUREK Marek 1.36 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 70.27 KOMOROWSKI Bronisław Maria 13.81 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 1.02 LEPPER Andrzej Zbigniew 1.05 MORAWIECKI Kornel Andrzej 0.03 NAPIERALSKI Grzegorz Bernard 8.36 OLECHOWSKI Andrzej Marian 0.57 PAWLAK Waldemar 3.47 ZIĘTEK Bogusław Zbigniew 0.06 Dobre , co ! A ciężko spotkać głosującego na Kaczyńskiego ! To jest dopiero zakłamanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" SwSwSw " Zinterpretowałeś wg. własnego uznania . Wolno Ci . Ale pomyśl szerzej . Albo po prostu tylko pomyśl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale "smaugolll" ma rację ! Popełniłem jednak błąd . JKM ma czwarte miejsce choć z wynikiem znacznie lepszym niż średnia krajowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×