Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Moja stopka m贸wi wszystko w kwestii Krajewskiego. O tw贸rczym dopisywaniu pisa艂a Polityka, GW, portale, salon24, a nawet Rzepa! Komentarz sztabowca Kaczy艅skiego, nie pomn臋 nazwiska, by艂 taki, 偶e jesli ktos zosta艂 wpisany, a komu艣 to przeszkadza, to mo偶e si臋 zg艂osi膰 i jego nazwisko zostanie usuni臋te. Przy takim wpisywaniu ja tez mog臋 si臋 znale藕膰 w tym honorowym komitecie:P W sumie to t艂umaczy nieco zachwyt magdalenki nad sk艂adem komietu:P:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anouk>>> nie poni偶aj si臋, nie gadaj ju偶 z g贸wniar膮, znaczy gnojem. :D Tubka jej przewodnikiem jest i guru, jak si臋 okazuje lewicowy. :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wpisano tez w ten spos贸b Gli艅skiego z Film贸wki. To by艂o co najmniej kilka os贸b, musia艂abym poszuka膰 kogo jeszcze. A o sonda偶ach: albo z艂a metodologia i dob贸r pr贸by albo ci臋cie koszt贸w, co przek艂ada si臋 na techniki zbierania danych i samo narz臋dzie albo niekt贸rzy respondenci k艂ami膮 ankieterom i nawet super pr贸bka, super narz臋dzie tego nie wy艂apie:) Ja chcia艂abym zobaczy膰 procedur臋 doboru pr贸by w SMG/KRC, ale przecie偶 nikt o zdrowych zmys艂ach nie pokazuje takich dokument贸w:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Magdalenka, nie o艣mieszaj si臋, bo wiem, o czym pisz臋 i sprawa wyp艂yn臋艂a w mediach, ale na cicho. Je艣li Tobie za艣 nie pasuje takie "czary-mary" do komietetu Twego idola, no... to masz problem:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smaugolll
O tw贸rczym dopisywaniu pisa艂a Polityka, GW, portale, salon24, a nawet Rzepa! a nawet "zwierzaki", "bravo girl" i "m艂ody technik"... A linka dalej nie widze..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czytajta: http://radom.gazeta.pl/radom/1,35219,8033722,Puszko__Nie_popieralem__Komitet__Poparl__ale_wykreslamy.html ostatni chyba numer Polityki, ma艂a wstawka Tak na szybko, dalej nie chce mi si臋 szuka膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Smaugoll, istnieje jeszcze co艣 takiego jak s艂owo drukowane. Poszukajcie w necie...sami:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smaugolll
A gdzie Krajewski?????? Kto to jest Puszko?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jelonekk..
TVNowska i GW sonda偶ownia POmyli艂a si臋 o POnad 10 , a tak krytykowana o stronniczo艣膰 i nierzetelno艣膰 TVP1 o 0.4 % :D;) tu nie chodzi o brak w艂a艣ciwego doboru pr贸艂bek - to w ko艅cu zawodowcy (jak by nie patrzy艂 ) - jedynie z艂a wola i manipulacja tym do艣膰 prostym , swoim elektoratem ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dlatego nalezy zikwidowac telewizje publiczna...jest za bardzo obiektywna jak na potrzeby zaklamanej 'po' i jej yntelygentnych wyborcow:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To id藕, dziecko, do biblioteki i sobie poczytaj ostatni albo przedostatni numer Polityki, w skr贸tach z Polski. Napisa艂am wcze艣niej, gdzie czyta艂am, nie lubi臋 si臋 powtarza膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smaugolll
we藕 Anouk kompromitujesz si臋 ... i takiego newsa myslisz 偶eby chowali w jakis skr贸tach??. To by艂oby na pierwszej stronie i to przez pare kolejnych numer贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jelonekk..
co tam w Rosji czy na Bia艂orusi -bezapelacyjnie w Izraelu :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no jest afera ...jakis Puszko o ktorym nikt nigdy nie slyszal zostal umieszczony pomylkowo na na liscie komitetu:O:O mialas racje Anouk ze rownie dobrze mogli Ciebie na tej liscie umiescic....albo jeszcze gorzej taka musztarde....tylko pytanie PO CO? po co na liscie im nazwiska ktore nikomu nic nie mowia?:P:P nie pomyslalas o tym?:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja wiem, co pisz臋 i wiem, co i gdzie czyta艂am. Natomiast takie odwracanie kota ogonem, gdy jest co艣 nie po w艂a艣ciwej linii, ma w sobie nut臋 hipokryzji. Wida膰 te偶, 偶e nie wszystkie media strzelaj膮 z ka偶dym newsem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.polityka.pl/wybory/1506668,1,powstanczy-mit-kaczynskich.read Ale znalaz艂am cos innego, szukaj膮c linka. Podsumowuj膮c: w portalu Polityki nie ma tych skr贸t贸w z Polski i 艣wiata. Do bibliotek wi臋c:):) Magdalenko, bawisz mnie:) chcesz by膰 z艂o艣liwa, ale na to tez trzeba polotu i fantazji:D:D:D:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smaugolll
Kto odwraca kota ogonem? Poprostu chce zweryfikowa膰 to co piszesz. To we藕 zeskanuj i nam tu poka偶 chyba 偶e sama odwracasz palikota wibratorem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anouk nie posikaj sie tylko:P:P i moze napisz co ty znowu wkleilas tak nieumiejetnie, ze nie daje sie tego otworzyc:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oto namiary, bo gazet臋 znalaz艂am na pianinie: 艁AZ,2010, Martwe dusze (w: ) Polityka, Nr 25 (2761), s. 9. Osoby: Ernest Bryll, Marek Krajewski, Robert Gli艅ski. Skanowa膰 nie mam zamiaru. Gazeta jest jeszcze w kiosku albo ju偶 w bibliotece:) Nadgorliwo艣膰 jest gorsza od faszyzmu:P:P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nigdy nigdy nigdy nigdy nigdy
banda czworga pokonana! Korwin wyprzedzi艂 Pawlaka. Wielkie brawa dla mistrza!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Magdalenko, swoj膮 niezaradno艣ci膮 nie zam臋czaj innych:D:D:D A mo偶e Ty mi znajdziesz co艣 o tym, czy protoplasta rodu Lepper贸w by艂 zwyk艂ym wiejskim kmieciem czy te偶 mo偶e zosta艂 stworzony przez kosmit贸w. R贸wnie fascynuj膮ce, co prawdziwe:D:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja nie mam problemu z otworzeniem, trzeba mie膰 m贸zg mniejszy od kaczki, 偶eby nie otworzy膰. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Powsta艅czy mit Kaczy艅skich Jednym z motyw贸w kampanii kandydata PiS jest patriotyczna rodzina. Szczeg贸lne miejsce zajmuje w niej matka uczestniczka Powstania Warszawskiego. Ale Jadwiga Kaczy艅ska nie bra艂a w nim udzia艂u. Powi臋kszJadwiga Kaczy艅ska. W 1944 roku mia艂a 17 lat, ale w momencie wybuchu Powstania nie by艂o jej w Warszawie.Jadwiga Kaczy艅ska. W 1944 roku mia艂a 17 lat, ale w momencie wybuchu Powstania nie by艂o jej w Warszawie. W kampanii wyborczej nowe 鈥瀓a zyskuj膮 nie tylko niekt贸rzy kandydaci na prezydenta, ale tak偶e cz艂onkowie ich rodzin. W filmie przedstawiaj膮cym kandydat贸w - uczestnik贸w debaty TVP1, pad艂a informacja, 偶e oboje rodzice Jaros艂awa Kaczy艅skiego walczyli w Powstaniu Warszawskim. W najnowszym tygodniku 鈥濿prost sam prezes PiS przekonuje, 偶e jego matka by艂a powsta艅cem. Tymczasem Jadwiga Kaczy艅ska nie tylko nie bra艂a udzia艂u w powstaniu, ale w og贸le nie by艂o jej w贸wczas w stolicy. Jeszcze przed wybuchem wojny jej rodzice - pa艅stwo Jasiewicz - wys艂ali j膮 wraz z siostr膮 do rodziny mieszkaj膮cej w Starachowicach, sk膮d wr贸ci艂a dopiero po wyzwoleniu. Ojciec Jadwigi by艂 chory na gru藕lic臋, obawia艂 si臋, 偶e i ona mo偶e si臋 zarazi膰 m贸wi艂a w grudniu 2006 r. w rozmowie z dziennikarkami 鈥濸olityki Barbara Winklowa, wieloletnia przyjaci贸艂ka Kaczy艅skiej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jaros艂aw Kaczy艅ski w wywiadach m贸wi艂 czasami na wyrost, 偶e jego matka, jako sanitariuszka, bra艂a udzia艂 w akcji 鈥濨urza. Cz臋艣ciej bracia Kaczy艅scy dorabiali jej jednak kart臋 powsta艅ca. W 2004 r., podczas uroczystych obchod贸w rocznicy zrywu, organizowanych pod patronatem prezydenta stolicy Lecha Kaczy艅skiego, Jadwiga Kaczy艅ska wyst臋powa艂a w charakterze jego bohaterki. W miejskich autobusach i tramwajach rozlepiono w贸wczas plakaty z powsta艅czymi wierszami. Biuro prezydenta miasta informowa艂o, 偶e wyboru wierszy dokonali powsta艅cy warszawscy mi臋dzy innymi Jadwiga Kaczy艅ska. Jaros艂aw Kaczy艅ski i jego zmar艂y tragicznie brat, przez ostatnie lata konsekwentnie budowali wizerunek matki - powsta艅ca. Rzadko wspominali natomiast o ojcu Rajmundzie, kt贸ry faktycznie walczy艂 w Powstaniu i zosta艂 ranny w pierwszej godzinie. Oberwany kciuk prawej r臋ki musia艂a mu w贸wczas amputowa膰 sanitariuszka Helena Wo艂艂owicz, pseudonim Rena (ciotka Bronis艂awa Komorowskiego!). Mimo obra偶e艅 Kaczy艅ski bra艂 udzia艂 w walkach do ko艅ca. Zosta艂 za to odznaczony Krzy偶em Walecznych i orderem Virtuti Militari. Zmar艂 w 2005 roku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wyniki wybor贸w ze 100 procent obwod贸wPa艅stwowa Komisja Wyborcza oficjalnie og艂osi艂a wyniki pierwszej tury wybor贸w prezydenckich ze 100 proc. obwod贸w. Najwi臋ksze poparcie uzyska艂 Bronis艂aw Komorowski - 41.54 procent. Na drugim miejscu uplasowa艂 si臋 Jaros艂aw Kaczy艅ski - 36.46 procent. Grzegorz Napieralski zdobywaj膮c 13.68 procent poparcia znalaz艂 si臋 na trzecim miejscu. Waldemar Pawlak zdoby艂 1.75 procent, Andrzej Olechowski - 1.44 procent, Andrzej Lepper - 1.28 procent, Marek Jurek - 1.06 procent, Bogus艂aw Zi臋tek - 0.18 procent i Kornel Morawiecki - 0.13 procent.Frekwencja wynios艂a 54.94 procenta. Kandydaci PO i PiS spotkaj膮 si臋 4 lipca w drugiej turze wybor贸w.]czy mi sie wydaje czy pominieto jednego kandydata?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×