Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jakas dziwna mania userów
09:56 [zgłoś do usunięcia] sfvsfvfs Chciałbym przypomnieć że to jest PUBLICZNE forum i jak ktoś tego nie rozumie to jest ignorantem. Chciałbym tez zwrócić uwagę że to wyjatkowo dziecinne " pokazać wyborcom PO jak to miło " ale cóż masa dzieci tu pisze A czy nie było ignoranctwem obrazanie wczesniej pary prezydenckiej i tutaj i w mediach?? Dlaczego Wy mogliscie i wtedy to nie było chamskie???, a jak inni to zrobia, to sa be i chamscy i w ogóle, ja tego jakos nie moge zrozumiec dlaczego nam wytyka sie wtedy, ze tacy to katolicy z nas itp. a ja sie pytam Was przeciez wiekszosc z was tez sa katolikami , nie wspominajac polityków, dlaczego nas pouczacie, a sami nie pokazujecie sie z dobrej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
aaa i do dziecka to juz mi BARDZO daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfvsfvfs
" Dlaczego Wy mogliscie i wtedy to nie było chamskie???, " jakim prawem mnie o to posądzasz ????????? " czy nie było ignoranctwem obrazanie wczesniej pary prezydenckiej i tutaj i w mediach?? " to było chamstwo a nie ignoranctqo. Ignoranctwem jest tłumaczenie się że pisanie tu to tylko pokazanie czegoś Po-wcom , podczas gdy to jest publiczne forum i wiele osób nie tylko z PO to czyta " jak inni to zrobia, to sa be i chamscy i w ogóle, " potępiam zarówno naśmiewanie się z Pani Marii jak i żony Komora a więc mnie chyba nie masz na myśli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
potępiam zarówno naśmiewanie się z Pani Marii jak i żony Komora a więc mnie chyba nie masz na myśli ?? Nie czepiaj sie zwrotów "wy"(to jest uogólninie), przeciez ja nie wiem kim jestes i co naprawde mylisz, tak samo jak Ty o mnie nic nie wiesz.. Ja równiez nie chwale takiego obrazania zadnej ze stron, ale rozumiem osob, ktore sa wkurzone tym, ze teraz im sie zwraca uwage na zachowanie jakie wyborcy PO +media robiły non stop. Przeciez to był nasz prezydent, czy komus sie to podabało czy nie, wiec dlaczego tak sie te osoby obruszaja jak sie mówi zle na ich kandydata?? No to chyba nie jest sprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
W ogóle cały czas są powtarzane te głupoty, ze na PIS głosują jacys"debile" (w wlekim skrócie)) nie wiadomo skad... Jak tak mozna? To jest przeciez połowa osób głosujących w tych wyborach, z roznych srodowisk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz...................
20:33 [zgłoś do usunięcia] bo gdyby był PiS to by dawał, akurat z pani Marii to raczej nikt się nie nabijał tylko z jej męża i szwagra Nie z niej??? Ciekawe... a to ze reklamowke do samolotu niosla, az "rentegen" zrobili co w niej było... taka afera ze szok. A ze brzydka , pelno tego było, sklerozę masz????> teraz to samo odczujecie, bo na to zasłuzyliscie!! od was sie tego nauczylismy!!!! A mnie się wydawało (i chyba się nie mylę) że to ojciec Rydzyk CZAROWNICĄ ją nazwał, a szwagier nawet nie bronił jej przed ojczulkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trząchnij mi gałezią
przynajmnie 10 kwietnia w niedzielę 4 lipca okazał się szczęsliwym dniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In spe.....
Ten temat mógłby być na poziomie naprawdę ale tu się zawsze włączają jacyś po-paprańcy,którzy najpierw prowokują awanturę swoimi teoryjkami(nawiasem pisząc często po 55 wklejanymi gotowcami ) a potem robią z Siebie ofiary napaści i wypisują w kółko na PiS że taki i owaki. A ja widzę jedno. Gdyby tych kilku niewyżytych "retardów" z innego tematu przestało tu przyłazić to ten temat całkiem fajnie mógłby się rozwinąć. Oni to robią bardzo sprytnie bo każdego można sprowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
A mnie się wydawało (i chyba się nie mylę) że to ojciec Rydzyk CZAROWNICĄ ją nazwał, a szwagier nawet nie bronił jej przed ojczulkiem A mnie sie wydawało, ze nazwał ja tak dlatego, ze spotkała sie z feministkami i nie tylko (rozmowy dotyczyły miedzy innymi in vitro?) Za słowa jakie wypowiedziała ja obraził chyba, a nie za wyglad, zresztą ojciec Rydzyk nie jest moim autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
06.07.2010] 13:31 [zgłoś do usunięcia] trząchnij mi gałezią przynajmnie 10 kwietnia w niedzielę 4 lipca okazał się szczęsliwym dniem! Miedzy innymi takie wypowiedzi prowokuja do "takich" postów... Znajdzie ktos popierajacy PO, aby zwrócil uwage za takie słowa jak szczesliwy dzien 10IV ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz...................
a czy to ważne za co obraził? Poza tym jak można obrażać kogoś za to, że ma inne poglądy? Tak czy inaczej obrażano państwa Kaczyńskich nie tylko ze strony znienawidzonych mediów, ale również z niby "zaprzyjaźnionych". I przeprosin jakoś nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
06.07.2010] 13:37 [zgłoś do usunięcia] trząchnij mi gałezią jednak data 10 kwietnia to najszczęsliwsza data w historii Polski. a 4 lipca ostatecznie dorżnięto watachy 06.07.2010] 13:44 [zgłoś do usunięcia] trząchnij mi gałezią zajadły prymitywie nie umiesz w swej pisowskiej głupocie pojąć , że jesteśmy w UE i ma każdy obywatel prawo wyrażania myśli i poglądów. jak ci nie pasi to do Somalii banany prostować. Palikot Viva! To sa przykłady na to, ze wyborcy PO moze pisac wszytsko i jest dobrze! Czy to nikomu nie przeszkadza? Nie razi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In spe.....
Jakąś dziwna mania userów- dokładnie m in o takie wypowiedzi mi chodzi. Żeby coś takiego napisać trzeba być naprawdę materiałem odpadowym nie człowiekiem. Tu właśnie nie wulgarność słów a wulgarny zamysł takiej wypowiedzi jest godny potępienia. I nikt nie napisze nigdy wprost kto nawet jest przeciwnikem politycznym PiS choćby żadnych słów potępienia a jeśli już to zrobi natychmiast dodaje że jego kontrdyskutanci napiszą. Siedzi udając obiektywnego i cichutko się cynicznie się podśmiechuje po w duchu tak naprawdę ten ktoś przekroczył już granicę jaką on też by chciał. Taka to przewrotna natura jest takich typków. Mamy już zresztą ekstremalnej arogancji dowody w życiu publicznym jak choćby koleją wypowiedź pana p.,o tym kto powinien przepraszać za tragedię w Smoleńsku...nic tylko eksperymentowanie-na ile sobie można pozwolić. Ale to jest tu widoczne. Niektórzy uczestnicy na forum po prostu czerpią wzory z polityków. Bo czy nasz obecny elekt w trakcie kampanii był kiedykolwiek obiektywny w świetle hasła że zgoda buduje? Czy odciął się publicznie przez szacunek do jego i innych wyborców od pewnych wypowiedzi z jego otoczenia? Nigdy! I taka jest właśnie prawda z tą zgodą. No cóż zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz...................
w każdej możliwej grupie spotykają się ludzie mądrzy i prostacy, którzy swoje emocje wyrażają wyłącznie krzykiem i inwektywami. Niestety od jakiegoś czasu tych drugich jest więcej, nad czym bardzo boleję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas dziwna mania userów
" Niektórzy uczestnicy na forum po prostu czerpią wzory z polityków. Bo czy nasz obecny elekt w trakcie kampanii był kiedykolwiek obiektywny w świetle hasła że zgoda buduje? Czy odciął się publicznie przez szacunek do jego i innych wyborców od pewnych wypowiedzi z jego otoczenia? Nigdy! I taka jest właśnie prawda z tą zgodą. No cóż zobaczymy jak to będzie." Własnie, ja tez tak sadze! I dopóki bedzie tolerowane chamskie zachowanie Palikota, to nie bedzie wcale lepiej! I nie do nas prosze miec pretensje( wyborcy PO), a do BK i D T, ze toleruje takie prymitywne zachowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne pisiaki
Nie ulega jednak wątpliwości, że Bronisław Komorowski zebrał większe poparcie niż każdy z braci Kaczyńskich. Z Jarosławem wygrał bezpośrednio. Ale zdobył również więcej głosów niż Lech pięć lat temu. I to całkiem sporo więcej, bo po zliczeniu 95% obwodów miał już ponad 100 tysięcy więcej. Trudno tu więc mówić o braku prawa do mówienia o silnym mandacie społecznym. Prezydent Komorowski ma taki sam, jeżeli nie większy, jak poprzednik. Szczególnie że frekwencja była, jak na polskie warunki, całkiem przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhh
"Sławomir Cenckiewicz, współautor głośnej książki "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii", zeznawał dziś jako świadek w procesie z powództwa Wałęsy przeciw Krzysztofowi Wyszkowskiemu. Na rozprawie powiedział, że b. prezydent był agentem SB o pseudonimie Bolek." http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8108013,Cenckiewicz_w_sadzie__Walesa_byl_Bolkiem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani ale o jakich my 500
dniach spokoju dla platformianego prezia mówimy,przypomnijcie sobie jak traktowali tragicznie zmarłego profesora Lecha Kaczyńskie,nie miał ani jednego dnia spokoju,był wysmiewany,wyszydzany przez Palikotów,Donków,Niesiołów i resztę POlityków miłości,"były prezydent Lech K.".zabieranie samolotu,"jaki prezydent taki zamach".....a teraz proszą o spokój???Oni ci szydercy???Bo co bo role się odwróciły??OOOO nie ani jednego dnia spokoju,jedziemy z nimi tak jako oni niegdyś z Lechem K.Żadnej taryfy ulgowej,niech poczują teraz jak to boli,jak jest przykro jak druga strona cały czas pluje,żadnej taryfy ulgowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzi sie Komorowski,wygląda przez okno i widzi na śniegu napis :"Hrabia to głupek". Czerwony ze złości woła ochroniarza i karze mu zidentyfikować autora napisu. Po 30 min przychodzi szef Ochroniarzy ze Schetyną. - " I co ? " - pyta wściekły Komorowski. -" Pismo jakby Pani Prezydentowej,ale mocz ewidentnie jest Palikota " - odpowiada Schetyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> " Myrevin " Mógłbym całkowicie głupkowato i bezsensu zapytać : " a ja się kreuję ? " Swoją opinię na tamte wydarzenia w całości podtrzymuję . Dałem Ci w tedy odpowiedź . Może przeoczyłeś . Przypomnę wyjątkowo dla Ciebie ( prześledź uważnie ) : " 11.06.2010] 19:50 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 { " 08:49 Myrevin Ale na tym topiku myślenie Kalego, pewno w jakimś momencie i mnie się udzieliło. Czy ostatnio choćby Tycjanowi. Jak Paligłup wymachiwał sztucznym penisem to nazwał to folklorem politycznym, jak ostatnio ktoś rzucił w Komorowskiego to był niski poziom poczucia humoru. Każdemu się to czasem udzieli.. Co nie oznacza że takich zachowań nie należy wytykać. " } Oj , Myrevin, Myrevin ... to tak Ci specjalnie dla przypomnienia : { "Palikot z silikonowym penisem w ręce Wtorek, 24 kwietnia 2007 (18:44) Poseł PO Janusz Palikot zwrócił się we wtorek do komendanta głównego policji i ministra sprawiedliwości o interwencję w sprawie lubelskich policjantów podejrzanych o gwałt i molestowanie seksualne Podejrzani funkcjonariusze są aresztowani. Zdaniem Palikota odpowiedzialność powinni ponosić także ich przełożeni. Podczas wtorkowej konferencji prasowej Palikot - trzymając w jednej ręce silikonowego penisa, a w drugiej pistolet - mówił: "to są rzeczywiście symbole prawa i sprawiedliwości dzisiaj Polsce i to są symbole policji w Lublinie". Obok posła postawiono dwa manekiny kobiet z zaklejonymi ustami, którym na szyjach powieszono plansze z napisami: "Jeśli powiecie o tym komukolwiek, to was rozp...!" "Rozwalę ci łeb!". Za plecami posła stał telewizor, w którym odtwarzana była scena gwałtu na kobiecie. Interwencja posła ma związek z wydarzeniami w lubelskiej policji. Starszy sierżant Grzegorz K. jest podejrzany o dwukrotne zgwałcenie w policyjnej izbie zatrzymań pijanej studentki. " } To było pierwsze penisowe wystąpienie Palikota . Chwyciło . Drugie było w obronie parady geyów i lesbijek . Do tych parad mam odmienne zdanie niż ich zwolennicy , ale taka nowomoda zapanowała w świecie no to i w Polsce . Jeśli nie widzisz różnicy między tamtym wydarzeniem , a tym w Londynie to wybacz , ale ja Ci nie jestem w stanie tego wytłumaczyć . Ale to tylko część "prawdy" . Wynikła wtórnie . Sprawa dotyczyła konkretnie tego : " 10:35 media o tym nie mówią: http://www.youtube.com/watch?v=AqEq3vqPsb0&fe ature=related " I moja odpowiedź : {" 10:43TYCJan 24 " media o tym nie mówią: " Widzisz , to jest poziom parodii pewnej grupy zwolenników PiS . Na nieszczęście dla nich całkiem dużej grupy . Najbardziej porażające jest to , że to ich autentycznie śmieszy . I właśnie ten poziom humoru elektoratu PiS jest jednym z powodów tak niskiego notowania Kaczyńskiego .A trauma smoleńska dawała mu naprawdę duże możliwości do odniesienia sukcesu w tych wyborach . Nie wiem czy zauważyłeś ( aś) , jak Kaczyński milczał przez kilkanaście dni jego popularność w sondażach rosła , jak zaczął się odzywać malała Milczenie jest złotem ..." } -----> "Myrevin" ----> przy posądzaniu kogoś o "moralność Kalego" więcej obiektywizmu proszę . Od Ciebie można tego wymagać . """"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pierwszszy rzut - zdrowie
"W kancelarii premiera trwają prace nad strategią na najbliższe 500 dni. Tusk rozmawiał wczoraj o niej z zarządem partii. W planie na najbliższe miesiące mają znaleźć się reforma służby zdrowia i zapowiedziana już przez ministra finansów Jacka Rostowskiego reforma finansów publicznych" wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8104722,Prezydent_obietnic.html Jeżeli będzie to "reforma" taka jak odrzucona już przez Lecha Kaczyńskiego i SLD to prywatny (lub komercyjny) szpital nie przyjmie chorego, który nie zmieści się w niewystarczającym budżecie. Zabrania mu tego przepis o zakazie działania na szkodę "firmy". Bo szpital będzie teraz "firmą" i "biznesem". A nie placówką zobowiązaną przede wszystkim do ratowania zdrowia i życia. Nadbudżetowi pacjenci - zapłacą sami za zabieg albo pójdą do piachu. Bronek podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty pieprzysz
szpital prywatny tak dysponuje środkami, by mu starczało na cały rok. i w zależności od podpisanego kontraktu - kontaktu na dyżur tzw ostry, przyjmuje pacjentów w trybie pilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
to sie jeszcze okaze, czy pieprzy głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w końcu powiem tak
Jarosław Kaczyński przegrał wybory w I turze i przegrał w II turze. Przegrał. A że nie potrafi tego pojąć to dzisiaj dal dowód nie przychodząć na przekazanie uchwały PKW. Człowiek nie tylko małego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×