Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość z netu
NIE DAJMY SIĘ OBRAŻAĆ Dnia 14.12.2010 poseł Joachim Brudziński w rozmowie z Moniką Olejnik w programie "Kropka nad i" na antenie TVN 24 obraził Państwo Polskie i Polski Naród twierdząc że " Tusk prowadzi politykę dziadowską i państwo polskie jest państwem dziadowskim. Jaki jest jego stan, pokazała katastrofa 10 kwietnia." (Cytat wg Publikacji ONET.pl) Nie dajmy sie obrażać. Dlaczego milczymy i przechodzimy do porządku dziennego tolerując awanturników, podszczuwaczy i politycznych nihilistów zagrażających spokojowi społecznemu? Skorzystajmy z możliwości, jakie daje nam demokracja żeby wyrazić wspólny protest przeciwko udziałowi w polskiej polityce osób takich jak Kaczyński, Macierewicz, Błaszczak czy Brudziński. Tych ludzi należy z życia publicznego usunąć. Może pomógłby publiczny protest, wspólna akcja w Internecie ludzi "dobrej woli". Nie zostawiajmy tej sprawy bez echa, nie dajmy się obrażać jako naród takim miernotom jak Brudziński i jego pobratymcy z pisowskiego gniazda os. My chcemy być dumni z siebie. My jesteśmy POLSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Cie całymi myśłami
http://www.youtube.com/watch?v=JV9tN6WnT70&feature=related moje podwozie dopomina się, ba, daje znaki, że czuje sie zanidbywane :p co prawda trafił mi sie w ostanim miesiacu:p mały przeglad :o ale to własciwie tylko rozbudziło moje gorące krwie :classic_cool: starłam sie byc subtelnie kobieca :o :D ale jeste goupia, ale mi wstyd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, ja też wywaliłam się i potłukłam, ale chyba ni tak mocno jak Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrus czas zdradzic chyba
Renię :O przemysl temat, otulinka ma ciepłe gniazdeczko, ale o tym juz chyba mowa była 🖐️ bo znow mi odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wyprobowany
sposob na zime i sliskie chodniki:classic_cool: prawie nigdy nie chodze w bucikach na płaskim, raczej prawie zawsze szpilka /obsasik :p w zime najzwyczajniej stawiajac nozke, wbijam obcasik i tak na zmiane, prawa, lewa. bywa, ze czasem sie potknem, ale jesli w poblizu znajdzie sie mily pan, to na bank sluzy ramienie, podniesie, z politowaniem popatrzy, i rzeknie, " oj, w zimie w takich szpileczkach to chyba nie zbyt wygodnie?' oj wygodnie, a jaki to lep ;) poza tym nie wiem, jak mozna chodzic bez oppcasof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiu, misiu, wymysl cos
ty jestes taki madry :D nie ma mialsta Londyn jest Ladek Zd... uwielbiam te dialogi, a nie polityczne przepychankie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona dlaczego kolejny mąż
cię olał, dlaczego wróciłaś na polskie zadupie i dlaczego nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona dlaczego kolejny mąż
całymi dniami siedzisz na kafe, tylko tyle ci pozostało, dostałaś kopa od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona dlaczego kolejny mąż
kop od męża i topienie smutków w alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj mam auto i parę kroków do zrobienia. Wtedy włożyłam piękne włoskie zamszowe kozaczki, w kolorze rajstop i spódnicy....zrobiłam 6 kroków do kwiaciarni i łuuuup. Padłam na bok jak długa. Jeśli gdzieś łażę pieszo, to wkładam zimowe buty trekkingowe. Są super i mało mnie obchodzi, że mogą nie pasować do czegoś...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona dlaczego kolejny mąż
biedna, samotna otulona - pijaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metr siedemdziesiat dwa
to ja wzwyz nawet nie skocze :classic_cool: o tyczce rzecz jasna :P ja krasnal, dlatego ratuje sie obcasami :P prawde mowiac to w lecie biegam na bosaka, ale niestety, stare przyzwyczajenia gora, dlatego obcasy, obcasy, fakt, auto czasem trudno prowadzic, ale z kolei, kiedy sie wysiada, nozkiem wystawia, to :classic_cool: mam skrzywienie, nic na to nie poradze, tak jak musze miec zawsze zrobione paznokcie tak i...ale sie zamarudziłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona, moge sie podlizac
? mam wino marki wino :classic_cool: reflektujesz ? bo sama sie zapije na smiercia ta iloscia :D 🖐️ wracam na misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja padłam na prawy bok, mój wyleciał mnie pozbierać... płaszczyk w czyszczeniu:( A miałam go na sobie może z 6 razy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytujący Pan
Kobiety,są dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona boli mnie
ten :classic_cool: za tym co o mnie napisalas :classic_cool: rozumiem, ze do oczu ci nie podskocze, ale zawsze w brzucho przyłoyzc moge, nie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona dlaczego kolejny mąż
biedna otulona znów frustruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, nie mówi się "polonisto z Bożej łaski"... z całym szacunkiem... tylko polonisto z koziej dupyyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonistko musztardo
przymiotniki piszemy z małej litery a wiec "z bożej łaski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym chciała buzi
ale do Myrka, młammm. ale to tylko sfera marzeń, niestety. a kiedy tak czytam, ze On taki samotny i...to niemal czuje te Jego feromony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym chciała buzi
od, od Myrka lubicie sie tak o pierdoły spierać ? :classic_cool: mnie to by sie nie chcialo tak po proznicy palcy meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×