Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
no to chyba nie on, były jakieś badania.... swoją drogą nie wiem skąd nagle seks w takim kontekście, ale skoro chciał opinii- to ją otrzymał co prawda od skromnej liczby aż trzech osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisał wyraźnie: {--> "Zastępczy ... " ---> tak się przyglądałem dyskusji o seksie i szczęściu małżeńskim. Hm ... i jak się mają wasze poglądy do poglądów socjologów , wsparte opiniami seksuologów , którzy twierdzą , że 90 procent rozwodów ma podłoże czysto seksualnych problemów , a te pozostałe 10 % też , tylko po latach tak sztucznie zagmatwane , że zapomniano o prawdziwej ich genezie . } Na podstawie tych samych przesłanek można wyciągnąć różne wnioski bo fakty można interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też. Ci, na których powołuje się Tycjan {że 90 procent rozwodów ma podłoże czysto seksualnych problemów , a te pozostałe 10 % też , tylko po latach tak sztucznie zagmatwane , że zapomniano o prawdziwej ich genezie .} oparli się na czymś co jest dla mnie jak na razie nie do zweryfikowania.. "prawdziwa geneza" i mam wytrącone argumenty, wszak jestem laikiem.. no i mnie po rozstaniu też zdarzył nam się epizod seksualny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko w takiej sytuacji dostrzec ukryte niezadowolenie z seksu.. ja nie narzekałem, jak już nie byliśmy razem i ona to mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie miałem żadnych wyrzutów sumienia.. nie byłem w żadnym związku i z tego co wiem ona też. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dietetyk Beth Hubrich z Calorie Control Council zaleca zmniejszenie porcji jedzenia, kontrolowanie jego kaloryczności, zwiększenie aktywności fizycznej i dodawanie do naszych potraw warzyw i owoców. - Są to niewielkie zmiany, które mogą przyczynić się do zmiany stylu życia. ." Facet odkrył Ameryke :D takie porady to sam sobie mogę dawać , jasne że trzeba mnie żreć i więcej się ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tego doświadczają przede wszystkim osoby chore ..... czytaliście to makabryczne ifno ??? "W organizmie czterolatka rósł brat bliźniak Czteroletniemu chłopcu z Boliwii przeszczepiono jednocześnie pięć organów. W jego organizmie rozwijał się brat bliźniak, którego wchłonął w czasie ciąży, a po narodzinach to on zaczął niszczyć organizm dziecka. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cud / patologia ..kwestia punktu widzenia i może także światopogladu ale ..z punktu widzenia czysto medycznego może jest to w istocie patologia " nie Twoj organizm tylko Twoj mozg chce dopaminy i serotoniny ktora wydziela sie w ciele migdalowatym po spozyciu " jakby nie spojrzeć mój mózg to część mojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makabryczne to było to co wczoraj zobaczyłem co się w Chinach z psami wyprawia. Obdzieranie żywcem ze skóry.. kamera pokazała jeszcze jak ten pies leżał na stosie innych żywy, cały we krwi... miałem lekkie kłopoty z zaśnięciem mimo wypicia czteropaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłoże alkoholizmu jest złożone i wielopłaszczyznowe , kwestia neuroprzekaźników nie jest decydująca zaś co do zdania że " organizm kobiety ma stworzyć nowego człowieka " bym skorygował : to zakodowana w genach embriogeneza stwarza człowieka czyli informacja zawarta w zygocie z której na drodze podziałów tworzy się embrion a potem płód , zaś organizm matki pełni funkcje ochronną , odzywczą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mozg rozwija sie na dosc wczesnym etapie zycia plodowego" mózg rozwija się jeszcze długo po narodzinach , dlatego czaszka dziecka ulega równiez powiększeniu ( tzw. szwy czaszkowe ulegają rozciągnięciu ) , ponadto w młodym wieku towrzą się połączenia synaptyczne w mógzu i dlatego też umysł dziecka jest bardzo chłonny na wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona najmadrzejsza
goo wno wie a madrzy sie na kazdy temat bo poczyta wprost :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce też jest zabijanych masę zwierząt, ale mam nadzieję że nie są obdzierane żywcem ze skóry... co za różnica czy to pies czy np norka. No i ilość tych psów.. dużo ludzi do wykarmienia.. czas nagli, nie mają czasu najpierw uśmiercić? No dobra z rana człowiek powinien unikać takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze czytałaś otulona :-P a ja się mogę pochwalić że studiowałem kierunek który pozwala mi się troszkę pomadrzyć ;-) i dodam iz tworzenie się połączeń synaptycznych to nic innego jak dalszy rozwój bo chyba nie nazwiesz tego regresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też to miałem co Wy, po rozwodzie- ale to chyba nie zabronione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój najlepszy kolega też po rozwodzie uprawiał seks z byłą. A drugi np nie chce w ogóle o tym gadać, o byłej. Następny niemal od razu kogoś poznał po rozwodzie więc raczej go do tego nie ciągnęło a reszta zdaje się tkwi nadal w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie- ja bym miał trudności też z zapytaniem kogoś- nawet dobrego znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nigdy na liczniku nie zależało, więc go ładnych parę razy zerowałem. A wtedy to wszystkim te tysiące pozabierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×