Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

--->Myrevin----> { " (...)Mój jeden kolega to mechatronik, zajmuje się automatyką.. projektuje taśmy produkcyjne, między innymi. Stąd wiem czarna skrzynka zapisuje co pokazuje (...) " } A gdyby okazało się , że firma Twojego kolegi ma siedzibę w Aninie , gdzie przez wiele lat dyrektoruje jej mój cioteczny brat , to powiedziałbym , że ten świat jest jednak bardzo mały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro czytać co tu sie narobilo i jaki szjas pomaranczowy tu sie zasiedidlil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzej mężczyźni są podejrzani o udział w zamachu, w którym zginęło 35 osób, a ponad 180 zostało rannych, podejrzewani są trzej mężczyźni. Ich wejście do hali przylotów zarejestrowały kamery telewizji przemysłowej. Po krwawym zamachu na lotnisku Domodiedowo zostało wszczęte dochodzenie z artykułu o aktach terrorystycznych - poinformował Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej. Agencja AP, powołując się na Interfax podała, że na miejscu tragedii znaleziono głowę jednego z zamachowców. Według tych doniesień zamachowiec o arabskich rysach twarzy miał od 30 do 35 lat. Na razie nie są znane jego personalia. Do eksplozji spowodowanej przez zamachowca-samobójcę doszło o 16.32 czasu moskiewskiego w hali przylotów, przy wyjściu ze strefy celnej, obok jednej z kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zginęło 35 osób, a ponad 180 zostało rannych. Siłę eksplozji eksperci oszacowali wstępnie na 5 kg trotylu. Ładunek wybuchowy był wypełniony drobnymi elementami metalowymi potęgującymi siłę rażenia. Świadkowie mówią o ogromnym huku i przerażającym widoku porozrzucanych ludzkich szczątków. - Eksplozja była w pobliżu. Nie zostałam trafiona, ale czułam falę uderzeniową. Ludzie padali - powiedziała przez telefon agencji Reutera Jekaterina Aleksandrowa, tłumaczka czekająca na klienta w zatłoczonej hali przylotów. - Było dużo dymu. Wiele osób w stanie szoku wyszło na zewnątrz o własnych siłach - dodała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym w dorobku chyba każdego kompozytora, który skomponował tak potworną ilość koncertów serenad i tego wszystkiego.. utwory w różnych klimatach się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek na dobranoc
a, nie mozecie tak ogolnie mnie z tego foruma wykasowac ? szkoda, moje prosby pozostały bez odzewu, stad tu gnije i smiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry po południu
poczuj sie na starówce w wawie :P byłes w kołobrzegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry po południu
:( nie ma chyba słow na to co masz w stopce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×