Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość odpierdol sie od Ryśka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawał dobry tyle że nieścisły
żołądek był Tuska, a w nim siedział Halicki (ten od Mojżesza tuskowego) i Graś (ten od cieciowania domu Niemcowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meaaa nie rób scen
:classic_cool: oto naga prawda już mam dość!!! ciągłe obrażanie moderatorek, ciągłe wulgaryzmy, wyzwiska, czepianie się o wszystko!!! ileż można??? nie jestesmy 24 h / dobe na forum!!! nikt nam nie płaci za moderowanie a nikt nawet dziękuję nie powie!!!! tylko wyzwiska!!! sami stworzyliście to gówno jakim się stała kafeteria!!! nie wiem czy to bezstresowe wychowanie i czy powinniśmy podziękować waszym rodzicom za to jak was wychowali, albo raczej za ten totalny brak wychowania, jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka!!! bo wam się chyba zdaje, że po drugiej stronie jest k**wa jakiś cyborg!! tam są ludzie tacy jak wy z krwi i kości, których często gęsto bolą wasze słowa, ot tak rzucone na klawiature ale do waszych tępych mózgów to nie dociera!!! zakładacie dziesiątki tematów o gównach albo że ala to dzi**a, ola to k**wa, krzysiu to pedał! piszecie setki postów z ch*jami, k**wami, suczami, kutasami i innymi ch*jami mujami a jak ktoś nie daj Boże napisze na was coś obrażającego to płyna skargi do redakcji że moderatorzy już 2 godziny nie usuneli obraźliwego tematu o mnie!!! a w d**e sie wszyscy ugryźcie moderator (jesli aktualnie ma czas i siedzi na forum - bo wszyscy mamy swoje prace, swoje rodziny i swoje życie) kasuje wasze zgłoszenia i stara sie trzymać jako taki porządek na tym forum NIE JESTEŚMY odpowiedzialne za wszystkie błędy znajdujące sie na forum! nie jestesmy odpowiedzialne za wprowadzane zmiany które są potrzebne jak koziej dupie trąba, nie jestesmy odpowiedzialne za kształt forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/k2a9 I fragment: {Polska na razie cywilom nie pomaga; może dopiero później, kiedy w Libii trzeba będzie przeprowadzić transformację ustrojową. Właśnie minister Sikorski zaoferował wykorzystanie naszych doświadczeń w tym względzie. To się może udać, bo konfidentów w Libii było może nawet więcej, niż u nas, dlatego nie powinno być trudności ze zorganizowaniem strony społecznej, która usiadłaby z pułkownikiem Kadafim do okrągłego stołu i dogadała się, jak Libijczyk z Libijczykiem. W razie czego można by poprosić o pomoc byłego prezydenta naszego państwa Lecha Wałęsę, no i oczywiście pana redaktora Adama Michnika, który od razu wytłumaczyłby libijskim cywilom, co aktualnie myślą. } :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, przynajmniej język nie przypomina rynsztokowego revelsteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę Wam dać panowie, panie
Chcę Wam dać panowie, panie > > receptę na odchudzanie. > > Zamiast ziółek, kropeleczek, > > strzelcie szybki numereczek! > > Przy nim ćwiczysz mięśnie brzucha, > > krew napływa do serducha, > > płuca chłoną tlen jak miechy, > > ile przy tym jest uciechy! > > > > A nie wspomnę, że pośladki > > u panienki, czy mężatki, > > są jak pupa niemowlęcia, > > albo jak policzki księcia! > > Biedni, nędzni, czy bogaci, > > w gatkach, gaciach, czy bez gaci, > > niechaj, jęczą, posapują, > > pocą się, ale pompują! > > Bo od kiedy świat istnieje, > > Masajowie, czy Pigmeje, > > wiedzą, że numerek z rana, > > to jest cymes proszę pana! > > > > Byłem rano też poczęty! > > Ojciec mój był wypoczęty > > po przespanej całej nocy > > jestem pięknym jej owocem!!! > > Więc od jutra już rodacy, > > w wodzie, w lesie, w domu, w pracy, > > nago, w różu, w czerni, bieli, > > każdy niech numerek strzeli!!! > > P.S. > > Przyszła mi do głowy, myśl być może chora, > > że niektórych posłów naszych, poczęto z wieczora, > > A po całym dniu roboczym, gdy rodzice są zmęczeni > > to efekty mamy takie, że są chyba źle zrobieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak dla ciebie jest świetny
[Michalkiewicz jest świetny z tą swoja ironią] >>>>>>>>>>>>>>>> i jakoś to mnie zupełnie nie dziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię poczucie
humoru Kuby Wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię poczucie
nie masz powodu, żeby mi współczuć. Ja tobie nie współczuję, że Michalkiewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię poczucie
że lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj panowie reprezentują
kloaczny poziom, a to, że stoją po przeciwnych stronach, phi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym że michalkiewicz
jednak prezentuje bardziej sztywny humor, to już wolę wojewódzkiego, który nabija się nie tylko z kaczek i w jego programie można było zobaczyć np. kurskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkiewicz
wielbiciel mozesz zrobic mi patriotyczną katolicko-narodową laske :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojewódzki jest żałosnym
stulejarzem i megalomanem, a jego pierrdolenie o niczym mnie irytuje, na trzeźwo się nie da tego oglądać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalkiewicza za to nie
da się w ogole czytać i oglądać :classic_cool: pan ą ę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sens jego telewizyjnego
jestestwa opiera się na ogromnym kompleksie Kazika, który ma na stulejarza Kubę całkowicie i absolutnie wyjeebane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majweski jest ok
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........ hehehe
17:39 [zgłoś do usunięcia] wielbiciel 70B i co chciałaś tym przekazać światu? >>>>>>>>>>>> Chłopczyku, wysoko mierzysz, tylko może zejdź na ZIERMIĘ TU ZIEMIA, TU ZIEMIA !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:03 a ja lubię poczucie nie masz powodu, żeby mi współczuć " Gdyby w tym kraju działało prawo, takie męty jak Kupa Wojewódzka miałyby wyroki na karku, z Art. 137 kk w tym przypadku. Dlatego współczuje ci idoli, niziutko mierzysz... poniżej dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla madzi
Dużo u ciebie tego" poniżej dna". Wczoraj czy przedwczoraj "poniżej dna" też było. Wystarczy, że ktoś się z wielbicielem nie zgadza, żeby być poniżej dna. Chory typ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy zaburzony tak mówi
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla madzi
To się nazywa hipokryzja wielbicielu! Ale przecież ty innych czepiać się możesz, oni ciebie nie. Ty innym możesz wypisywać, że są poniżej dna, bo myślą inaczej niż ty. Jak to ktoś tobie wytknie, to... było wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×