Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

- Tomek przeprowadził tę walkę perfekcyjnie. Nie spodziewałem się, że skopie mi tyłek, ale stało się. Wyglądam teraz jak Shrek - powiedział tuż po przegranej walce z Tomaszem Adamkiem Cris Arreola buahaha a jak to mialo wygladac jak walczyl z jakas ciota wytatuowana bez miesni?? kazdy tylko pierdolil ze adamek przegra :D:D:D a wiadome bylo z gory ze go oklepie jak shatyna czy tego pedala tu an forum sie klepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :classic_cool: wawcia :D:D Wy jestescie wszyscy stuknięci :D:D pozytywnie oczywiscie - do tematu wrócę wieczorem bo teraz czasu brak ale robi się tu coraz bardziej ciekawie. Aż żal Was opuszczać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do shatyna
Puste gesty,puste słowa puste serca ,pusta mowa puste,choć zacięte usta pusty wzrok,i głowa pusta pusty program i ,projekty do cna pustych stek inwektyw pusty jazgot,próżne żale krzyk co treści nie ma wcale puste groźby,puste miny wielkie morze próżnej śliny puste hasła,obietnice wszystko puste poza picem! słowem zero,nicość,próżnia TYM SIĘ W ŚWIECIE TUSK WYRÓŻNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Panie "wawa_powraca2" z takim przekonaniem określasz Pan preferencje sexualne dyskutantów z forum , że zaczynam mieć podejrzenia , że między wami coś zaszło w realu . To wygląda jakby zazdrość przez Pana przemawiała . Niech Pan sobie da na zatrzymanie . Jeszcze wielu chłopców na świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak..................
10:35 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) No to teraz spożyje dary boże w postaci sniadanka. Z tym, że nie rozumiem dlaczego to dary boże skoro sam na to zarobiłem ?" Słuszna z punktu widzenia komunisty uwaga. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie "wawa_powraca2" z takim przekonaniem określasz Pan preferencje sexualne dyskutantów z forum , że zaczynam mieć podejrzenia , że między wami coś zaszło w realu . To wygląda jakby zazdrość przez Pana przemawiała . Niech Pan sobie da na zatrzymanie . Jeszcze wielu chłopców na świecie . :D dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwile znikam bo ktoś mi usiłował coś namieszac w kompie i systemy obrony zablokowały komputer... Wróce jak mi ustawi się czyty system.. Tzn za chwile... ahahahahahhaahh :D:D normalnie ten czlowiek to jest gwiazdorem :D o rany ale polewe mam robawil mnie do lez systemy obrony zablokowaly komputer:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Dobrze . Może Pan nie zauważył takiego drobiazgu , ale nie ma Shatyna - nie ma dyskusji ! Jednak zwolennicy PiS są nudni jak przysłowiowe flaki z olejem i błyskawicznie zamieniają dyskusję w kółko różańcowe , albo towarzystwo wzajemnej adoracji . Tylko Shatyn i czasem Myrevin daje podstawy do dyskusji . Uszanuj Pan to , nawet jak się Pan z nimi nie zgadza . No chyba że Pan jest zwolennikiem takiego - jak to Pan często określa - lizania d..y . ( Bardzo dużo u Pana tych skojarzeń z sexem . Są problemy ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
To stąd ta agresja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas uroczystości pogrzebowych posła Edwarda Wojtasa na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna uczestnik uroczystości pogrzebowych, chciał skrócić sobie drogę i przeskoczył przed ogrodzenie cmentarza. Przewrócił się uderzył o grobowiec i zginął na miejscu - pisze na ALERT24 internauta o pseudonimie PC. ha a to ci dopiero glupia smierc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Został na miejscu ..............................(czarny humor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila myrevin-shatynówna --->>> a ja Ci nie dałem podstaw do dyskusji :D ? zawiodłem się :-( zresztą poczytaj jak mnie Myrevin nazwał kilka stron wcześniej :D :D ale szanuję Twoją ocenę ps. uwaga spodziewam się poniżej wpisu niejakiej Wawusi - " O wróciła ciota " :D :D wszystko to się robi przewidywalne bardzo a szkoda może nas czymś zaskoczą zwolennicy PISU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
I biskup luterański też zginął podczas powrotu z uroczystości pogrzebowych . Dużo tego . Fatum jakieś , czy co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca2---------> zostałes sam w domu,ze tak ci pod kopułą wali?Opanuj sie i tę nienawiść skończ tutaj uzewnętrzniać.Albo zapisz się do pisiorów.Tam znajdziesz ujście swoim niekontolowanym emocjom:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co życzę wszystkim miłej niedzieli , także osobom chorym z nienawiści i o wątpliwej seksualności :D :classic_cool: do potem , nie pozabijajcie się i pamiętajcie ( niektórzy ) że jest jeszcze życie poza forum, shatynem, PO, PISEM itp Pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co życzę wszystkim miłej niedzieli , także osobom chorym z nienawiści i o wątpliwej seksualności o jak fajnie ze zyczysz sobie milej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk naobiecywał cudów
i drugiej Irlandii,gówno zrobił i gówno zrobi niestety dlatego PO nie może dojść do władzy , tylko J.Kaczyński na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oyiukhjhgfhsda
Czasem tak się zastanawiam czy shatynowi osobiście płaci jego ukochany Donald za sianie tej propagandy czy może jest jakoś związany ze swoim ukochanym PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Tak do przemyślenia A może Donald , Jarek i jeszcze wielu innych mówią po prostu to co wg. ich wywiadów wyborcy chcą usłyszeć ? Tylko takie smędzenie daje im możliwość zapewnienia głosów wyborczych. A my to bezkrytycznie kupujemy , a później przeraźliwie jęczymy , że nas okłamują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×