Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jasneeee
24.04.2010] 21:42 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) I każdy karnista podkreśla: Nie wolno stosować prowokacji wobec osoby, która przestępstwa nie popełniła. no tak... hulaj duszo ile wlezie... jak zawsze pieknie wytłumaczycie złodzieji i oszustow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy czy bylo
zla odpowiedz shatyn... Nie prawda. Czy to jest kłamstwo czy nie zależy od okoliczności. Jeśli ktos np obiecał, że za miesiąc kupi samochód a umarł po tygodniu, to nie jest kłamcą, bo wydarzyło się coś, co było od niego nie zależne. Dlatego pytam sie o rzeczy zależne od Tuska... "a co to ma do rzeczy czy bylo a to tusk umarl?" Nie umarł ale umarły pieniądze bo zaczał się kryzys. ale ty pisales ze ktos obiecal ze kupi samochod za tydzien ale nie kupil bo umarl to jak to sie ma do kryzysu? bo kryzys ani pieniadze nic nikomu nie obiecaly tylko tusk no to jak to w koncu jest shatyn?" Ano takto jest, że na wszystko co obiecał Tusk były pieniądze potrzebne i one były, te pieniądze... przeczytaj jeszcze raz bo totalne bzdury i nie na temat napisales i powtarzaj teraz czytanie tak dlugo az zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
oczywiscie Tusk nie kłamał, bo był kryzys, a moze nie było, a co to za roznica... przeciez takiemu wodzowi, to trzeba zawsze wybaczac, bo on nawet przeprosić potrafi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
musztardo, oczywiscie, ze taka Sawicka to plotka... ale np taki p. Chlebowski, to juz nie jest taka płotką, ale jakie ma kontakty... rycho, zdzicho i inni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' "W mijającym tygodniu na Komorwskiego próbowali wpłynąć w tej sprawie prezydencki minister Andrzej Duda i szef NSZZ "Solidarność" Janusz Śniadek: napisali oni do marszałka listy, w których żądali spełnienia woli zmarłego prezydenta i skierowania ustawy do TK." " Prezydent dopiero co pochowany a Ci już hucpe odwalają tak samo IPN już się dzielą stanowiskami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
nie , to taka moralnosc PO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy czy bylo
no shatyn napiszesz mi w koncu jaki jest zwiazek pomiedzy "Jeśli ktos np obiecał, że za miesiąc kupi samochód a umarł po tygodniu, to nie jest kłamcą" a "na wszystko co obiecał Tusk były pieniądze potrzebne i one były, te pieniądze..." bo ja nadal nie wiem a tusk podobno ma sie dobrze... tusk obiecal samochod i duzo duzo wiecej z tym ze nie umarl czyli jest klamca a ty jak uwazasz? bo to sa przeciez twoje slowa zakreciles sie od tego kluczenia? szkoda tylko ze hipokryzja cie zzera shatyn bo ten cytat tyczy sie takze ciebie jak widac... "Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych. (Syr 20, 24)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy czy bylo
widze ze shatyna zagiely jego wlasne slowa :D 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
no Shatyn to zawsze moze tak skoczyc rozmowe, " jak nie rozumiesz to nie moja sprawa" ale innych, to od razu w szafie szuka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
Shatyn, idz się poseksuj czy cos... to dobrze robi dla zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
ej, ale ja nie jestem ta osobą, ktorą myslisz, ze jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
juz to wklejales, cos masz z pamiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
a gdzie reszta z tych 70 kilku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
Ni i znalazł się shatan. Co się stało z twoim topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
musztarda, strona 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
Mówiłam Ci, że jak chłopcy z PO poczytają co piszesz to Cię rozrzucą już nie powiem jak co po nie powiem czym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
niech przeczyta, przeciez to nie prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
shatyn to po co tu piszesz, może znowu swoje "taczki" załóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
i znowu tylko śledzisz fora, cytujesz i nudzisz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
mowimy o tym co z tych 70 kilku, zrobił Tusk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
i musisz się teraz pałętać po cudzych topikach, ale dooopa , co?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy czy bylo
dobra shatyn tusk obiecal ze zdymisjonuje grada gdy stocznie nie zostana sprzedane "do konca miesiaca" co oczywiscie sie nie stalo a grad jest do dzisiaj ministrem... bylo w pelni zalezne od niego? bylo... tusk to zwykly klamca i oszust +83 klamstwa przedwyborcze i wiele wiele innych klamstw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
to Twoje ulubione hasło: "nie pytałem Cie o.." a sam monologi prowadzisz chociaż nikt Ci pytań nie zadaje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
no ale za to przeprosil i Shatyn mu wybaczyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×