Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jasneeee
bo kłamac mozna, ale trzeba przeprosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
Shatyn, ja ma 2 topiki swojego autorstwa, skąd ,mnie nie wyrzucają moderatorzy :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
musztarda wszystkie do 70 zrealizował twoim zdaniem.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Tusk kłamał przed wyborami, w trakcie i po nich. Wszyscy tak robią. Takie niestety realia bez względu na partie wszyscy mają takie same prawa i zasady i każda z nich kieruje się jedną najważniejszą - byle by jak najbliżej stołka i jak najwięcej na koncie a reszta to chooj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' jasneeee bo kłamac mozna, ale trzeba przeprosic " Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ? :-O nikt nie napisał że można kłamac . Zdaje się że napisano : Tusk skłamał i przynajmniej potrafił się do tego przyznac i przeprosic . To nie zmienia faktu że Tusk zrobił źle . Może mniej nadinterpretacji więcej czytania ze zrozumieniem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy czy bylo
shatyn nie jest zadna wyrocznia kto jest klamca a kto nie, fakty mowia same za siebie a ze oszolom shatyn jest tak zakochany w PO ze mowi ze to deszcz pada gdy mu pluja na ryja i jeszcze broni oszustow to juz inna sprawa normalne spoleczenstwo odpowiednio oceni i ocenia klamce tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
obywatel, nie wtracaj sie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
Shatan, czym mam się pochwalić, że TY mówisz do siebie? On nie jest zainteresowany twoim dziwnymi zachowaniami, wierz mi :D :D Ja z moim psychoterapeutą gadamy o mnie a nie o tobie. Ale jak chcesz, dam ci namiar, myślę, że ci pomoże :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
i dajcie jeszcze sobie buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeee
Shatyn wymieniles swoje zaburzenia?, jak i przykro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
i znowu nudne cytaty shatyna O maj Gaaaad.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
ciekawe czy posikujesz ze śmiechu jak w ikonkach się cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarina12
shatyn poszedł zmienić pieluchę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Shatyn podziwiam cię że masz nerw z tymi niektórymi debilami dyskutować.Przeciez nie znają historii od 1945 do 1989 a pózniej dalej.Co im rządowe gazety naklepią łykają jak młode pelikany a niby opozycyne fałsz wielki podawają na srebrnej tacy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To było do przewidzenia Shatyn że mnie podadzą do bana tylko jakoś zapominają co sami wypisują . A niech mnie banują , ja mam zycie poza tym forum , niektórzy nie :D więc życzę dobrej zabawy w podawaniu mnie na śmietnik :D mam prawo wyrażac swoje poglądy BA! nawet napisac jakieś tam forum , jakiś tam moderator .. dlaczego ? bo od dawna to co się tutaj na Kafe wyprawia woła o pomstę do nieba . Zgłaszam obrażający byłego Prezydenta temat na śmietnik i co ? temat wisi kilka godzin za to tematy "jem kupę " swego czasu zawaliły to forum i jakoś nie mogli sobie z tym poradzic , nie mówiąc już o "nieśmiertelnym " --->> " wasze toaletowe wpadki " ---->> topik który zapewne nie łamie regulaminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że tak,podpuszczasz ich a oni słuchają z zapartym tchem:D dzieci zapytajcie się swoich rodziców i niech cząstkę wam opowiedza a nie będziecie tutaj na debili wychodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Takie teksty czytałem jak kiedys znalazłem kopie donosów jeszcze do UB na sąsiadów, swoich wrogów itp... Ten sam język, podobna składnia... No i wnioski takie same... Tylko tam chodziło najcześciej o współparce z burzuazyjnym zachodem... " Chłopie bo natura Polaka pozostała taka sama :D :D :D a że czasy się zmieniły to niewiele zmieniło w ogóle , nadal się takie rodzą .... nie może ścierpiec że ktoś ma odmienne zdanie i predzej się ze...a niż przyzna ci racje ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Obywatel. A z tym dzikim krajem to mu wyszło temu drzewieckiemu idealnie.Ale mieli ubaw na półkuli połnocnej i show urządzali.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Shatyn jeżeli ja zasługuję na BANA to razem ze Smokiem i Wawcią co najmniej :D :D wtedy przyjmę to " na klatę " zresztą ... trza miec dystans do tego wszystkiego , jedyne co mnie wyprowadziło z równowagi dzisiaj to Myrevin bo przekroczył cienką granicę podłości :-O ale już mi przeszło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Shatyn .., menda wyzwała mnie od ciot i sprowokowała aby potem podac na śmietnik :D :D no cóż mówiłem że to FARYZEUSZ :D swoją drogą nieźle można nasz kochany naród poznac na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz tylko kiedys Z Myrkiem rozmawiałem i miałem go serdecznie dość.Tępak niesamowity:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' siema Obywatel. A z tym dzikim krajem to mu wyszło temu drzewieckiemu idealnie.Ale mieli ubaw na półkuli połnocnej i show urządzali " Miał rację Drzewiecki tylko że on mówił bardziej z punktu widzenia swoich spraw a ja uważam że w ogóle pod wieloma względami to dziki kraj czego dowodem ostatnia tragedia , do której wcale nie musiało dojśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale pojechałem mu od pijaków tyle że on mnie nazwał s.......m więc chyba jednak byłem dośc delikatny, zresztą obawiam się że Myrevin już trzeźwo nie myśli skoro tak pisze do mnie bez powodu właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn powtarzam : można mnie zbanowac , piszę z kilku kompów spod różnych IP więc i tak się spotkamy :D sądzę jednak że Moderator czytał wszystkie wypowiedzi więc będe w szacownym gronie :D zresztą ... pisałem już niewiele mnie to obchodzi albowiem nie żyję forum , traktuję to jako "sport" i okazję do rozmowy z kimś na poziomie a jeśli nie to trudno , pójdę pograc w kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn i z takim kretynem rozmawiałeś?Daj spokój.Z autopsji to wszystko przeżyłem i te dzieci nie mają zielonego pojęcia co tu wypisują. Nara muszę pospać jutro wyjazd z samego rańca. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×