Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Pan Pisman
Shatyn (Shatyn@chello.pl) Czy w TVN ktoś zatyka usta pis ? W TVN nie ma PiS-u. Jest ten bubek od Szkła Kontaktowego,Olejnik tuz polskiego dziennikarstwa :-p i TWA od niuwsów. Shatyn (Shatyn@chello.pl) Witaj Anouk Gdyby pis miałby sie do tego listu zastosowac to by musieli zrezygnowac z kampanii wyborczej bo przeciez ona jest własnie oparta na tej tragedii... To twoje słowa Shatyn ? Stwierdziłeś nieprawdę - skłamaeś.Podwójnie,bo wypierasz sięwłasnych slów. Shatyn "A gdzie Jarosław wykorzystał tragedię do własnych celów ?" No to napisz dlaczego jak do tej pory nie pokazuje się w mediach (oprócz wystąpienia kabaretowego) ? Dlaczego przy zgłaszaniu listów poparcia nie chciał rozmawiać z dziennikarzami ? Których " dziennikarzy" masz na mysli ? Michnika,Olejnik,Rymanowskiego ? Może Urbana ? Nie pokazuje sie bo : a. nie musi b.nie chce - ma prawo c.nie widzi potrzeby teraz,jest postacia medialną i nie musi sie przedstawiać d.ma inne zajęcia,wczesniej zaplanowane A Ciebie boli ze nie nic nie mówi,co ? Czekasz tylko żeby choć słowo,sylabe... Wtedy Twój jad wypłynie z ciebie. Nawet mi cię nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:17 [zgłoś do usunięcia] przyłapano klechę Antygejowski duchowny przyłapany z męską prostytutką Jeden z czołowych przeciwników praw dla homoseksualistów w USA musiał się gęsto tłumaczyć, gdy został sfotografowany na lotnisku w Miami z męską prostytutką..... a co w tym dziwnego ? mało to kryptogejów wśród homofobów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się tej religi czepiacie w szkole. Widzicie problem tam gdzie ja go nie widziałem chociaż nie miałem zamiaru chodzić na religie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"smaugolll" A coś Ty za wnioski wyciągnął ?! Wybacz , wyżej Cię oceniam ... ............. "otulona_snem " -- czy aby na pewno czytaliśmy ten sam artykuł ? Tam prof. mówił ( mi. ) o stosunku Giertycha do międzynarodowego gremium chcącego w podręcznikach szkolnych jakoś ujednolicić historię Europy . Co do "szkody że nie żyję w DE" . Jakoś nie żałuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:18 [zgłoś do usunięcia] samanto ... [wiesz co ofermo ciężko mi to przejdzie przez gadrło ale akurat w tym się zgadzam jak J Pospieszalski chce równać do W i F to z mojej strony ma wolną rękę > niech ich goni droga wolna i krzyżyk na drogę] A z mojej strony nie ma wolnej ręki bo ... jest w TVP czyli telewizji PUBLICZNEJ i żyje z mojego abonamentu Nie oszukujmy się, albo albo Albo jest TVP - czyli tv publiczna i płacimy abonament , albo nie płacimy abonamentu i TVP sprywatyzujemy wtedy prywatna tv może zatrudnić sobie takich pospieszalskich i jemu podobnych i zobaczymy jak długo będa na antenie i jaka beą mieli oglądalność ... wolny rynek działa orange no a kto mu broni przejść do TRWAM ? :D jak dla mnie to może sobie Pospieszalski kręcić co chce, mało kogo przekona poza tymi już przekonanymi a abonament > no wiesz TVPiS oglądają często ludzie podzielający jego poglądy reszcie wystarcza z Publicznej : Dziennik Teleekspres M jak Miłość , Moda na Sukces Klan.... o czymś zapomniałam ? reszta ramówki tvn albo polsat albo kablówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już , że w szkole nie powinno się indoktrynować, to dotyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Gdyby to ode mnie zależało takich osobników jak ty izolowałbym i karmił szczawiem. I butelką wódki. " Ładną retoryke miłości uprawiasz szmondaku :D :D :D tylko potem nie drzyj się że zwolennicy PO są agresywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O religii w szkołach swoją opinią dzielić się nie będę . Skorzystam z prawa do milczenia . Zadam tylko retoryczne pytanie . Czy ktoś a Was wykazał trud i spróbował się dowiedzieć jak wielu księży po tych 19 latach jak religia wróciła do szkół uważa , że był to wielki błąd ???? Jak wielu księży kompletnie sobie nie radzi z młodzieżą i odmawia pracy w szkole ???? Jak wielu z nich uważa , że nauka religii w szkole przynosi więcej szkody niż pożytku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałem o 20:23 A mam rozumieć, że wg Was Shatyn i TYCJan nie widzicie problemu w tym, że w obliczu narodowej tragedii jaką był Giertych taka akcja w szkołach był usprawiedliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
shatyn to mniej wiecej wyglada trak jak ty sie zachowujesz:) na nie wygodne pytania nigdy nie odpowiadasz wiec ktos po prostu odbil pileczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Pisman ripostuj ripostuj za cienki jesteś by mi dowalić ale możesz się postarać kto ci broni :D znam takich jak ty z percepcją wybiórczą :-) i wąskim strumieniem myslowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
obywatel ty jestes dziwny czlowiek zauwazylem bo kazdy kto nie popiera PO od razu jest twoim wielkim wrogiem :D:D ale przeciez ty tez nie popierasz PO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otulona_..." http://www.polityka.pl/kraj/rozmowy/1505364,1,rozmowa-z-prof-adamem-suchonskim.read To wywiad . Tu prof. raczej nie ślizga się po temacie . ...................... "smaugolll" Mówimy konkretnie o przypadku Giertycha i tylko o tym . Trudno nie przygotować młodzieży kiedy w domach i na ulicy obdarza się ich ministra najgorszymi z możliwych epitetów . Tak ogromną dwuznaczność jakoś trzeba młodzieży wytłumaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn nie jestem przeciwko religii. Jestem przeciwko lewicowym pomysłom centralizacji władzy ( a teraz komorowczenko chce tą władze z warszawy do brukseli wysłać) Jeśli takie sprawy jak religia w szkołach czy krzyże w szkołach należałyby tylko i wyłącznie do decyzji dyrektorów szkół to by nie było takich sztucznych problemów z tymi krzyżami i religiami. Powstały by normalne szkoły z krzyżami co by każdy porządny obywatel mógł do nich zapisać swoje dziecko jak i te bez krzyży dla lewaków i patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się teraz zastanawiam, jak sztaby zastosują się do listu rodzin ofiar... szczególnie ten sztab z pianinem w tle i imbrykiem na stole. A swoją drogą to jestem zdania, że pewnie jako rekwizyt miał służyć samowar z Tuły, ale chyba nie mogli go tak szybko znaleźć:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
lepsza percepcja wybiorcza prawdziwa,jak sklecona z hasełek promichnikowskich i przyprawiona własna niestrawnością :-p Strumień sprawdź swój. Może jak masz zbyt obfity to cie sie przeniosło z pęcherza moczowego :) Wyrzuć tabletki,takie przypadłości lecza teraz podbno laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:34 [zgłoś do usunięcia] samanto ... Co do filmu "Solidarni 2010" wyemitowanego w TVP 1 (czyli tv PiSu) jak sie okazuje częśc spośród "przypadkowych" przechodniów to aktorzy a jeden z nich to ... radny PiS Jak media donoszą to autorzy filmu wpisali w żałobę narodową polityczne obsesje, a film nie miał nic wspólnego z żałobą Film bezpodstawnie wykorzystuje śmierć prezydenta RP do kampanii prezydenckiej co jest haniebne i przekoloryzowuje rzeczywistość. Mnie osobiście przerażało to w czasie żałoby, że jaki program nie włączyłam to tam "szły trumny" i bim bam bommm bommm, bim bam bommmm bommmm ... przerażające to było, to gruba przesada delikatnie mówiąc bez przesady ten film był niby tak strasznie tendencyjny ? ktoś przez ten film zagłosuje na Jareczka ? nie popadajmy ze skrajności w skrajność żałoba się skończyła brat pochowany trzeba żyć dalej to Jareczek idzie po władzę a film to początek kampanii powiem więcej byłoby dziwne gdyby Jareczek po władzę nie wystartował i byłoby dziwne gdyby Pospieszalski i inni PiSowi publicyści nie wykorzystywali tragedii w kampanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugoll, tym postem: "Powstały by normalne szkoły z krzyżami co by każdy porządny obywatel mógł do nich zapisać swoje dziecko jak i te bez krzyży dla lewaków i patologii." ośmieszyłeś się. W moich oczach. Wcześniej pisałeś ciekawie i mimo, że się nie zgadzałam fajnie się to czytało. Po czymś takim odechciewa. I wybacz, nie tylko lewicowa władza ma zapędy centralizacyjne. Pamiętasz gadanie o silnym państwie? To raptem nie było tak dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otulona_..." " Tycjanie, ty tak na powaznie snujesz te swoje wywody tutaj?" Zazwyczaj tak . Sporadycznie żartuję . Jeśli chodzi o sprawy wiary , religii albo przemilczam , albo piszę serio . Odpowiedzi na te retoryczne pytania też można było znaleźć w prasie . ( i to tych w 100% katolickich )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WeWo, już się rozglądałam, gdzie Ty łazisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Shatyn,zostaw juz ten kościół,to teraz jest niewazne. Mysl,mysl intensywnie,czytaj prospekty biur turystycznych :-p odkładaj kasę. Gdzie ty sie podziejesz po zwycięstwie Jarka Kaczyńskiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk łażę jak to ja. Swoimi ścieżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn przestan chrzanić o kościołach i krzyżach. Pamiętam cały czas, że dzwony kościelne ci przeszkadzają i marzysz o legalnej aborcji. "Dzień dobry panie doktorze chcę sie umówić na skrobankę to dopiero 7 raz w tym roku" - jaja sobie robisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chłopie niech krzyże sobie wiszą a kto nie chce niech nie patrzy. Ty walczysz z krzyżami a tu meczety budują i ludzi zwołują do islamu. Szkoda , że nie mówią głosno o tym , że za niewielkie przestępstwo to kara śmierci. Słyszałam porównanie ze Mahomet to prawie tak jak Jezus. O losie ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×