Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A propos strzelania. Za J.K.M. popieram legalizację broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepper niejaki "endrju" ma czyste rączki w każdej postaci widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo:D:D A bo nie lubię ostrych i długich wymian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk czyli rach ciach i po krzyku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityk uważa, że dziś „wiele ludzi przekonuje się, że w Sejmie brakuje Andrzeja Leppera. - To nie jest koniec Andrzeja Leppera i koniec Samoobrony. Ludzie wręcz z ustęsknieniem czekają na to, żebym wrócił do parlamentu - podkreślał Lepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, WeWo. No to mnie zastrzeliłeś. Ale co masz na myśli mówiąc o legalizacji? Ja się boję wariatów, których potencjalnie możemy spotkać codziennie, nie wiedząc nawet o tym i jakaś głupota może skończyć się tragicznie vide sprawa Tercjaka (coś bym napisała, ale wyjdzie jeszcze, że nie lubię taksówkarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, wolę minimalizować złe doznania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Lepper to ....pies na kobiety kto wie co wymyśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk oj tam. Od razu zastrzeliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju solansz Ponieważ to TY założyłaś ten topik .. powstrzymam sie od komentowania Twojego dialogu z shatynem , powiem tylko że zdumiewa mnie Twoja ocena "sytuacji " DLACZEGO????????????????/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, może się skuszę, generalnie to mam chyba wszystkie oleje i octy świata;) Ale w płatkach migdałowych, to spróbuję;) WeWo, to było w nawiązaniu do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11.05.2010] 21:17 [zgłoś do usunięcia] solansz [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju solansz Ponieważ to TY założyłaś ten topik .. powstrzymam sie od komentowania Twojego dialogu z shatynem , powiem tylko że zdumiewa mnie Twoja ocena "sytuacji " DLACZEGO????????????????/ -------------------------------------------------------------------- Powstrzymam się z ocenami , musisz tu wiecej popisać i wtedy Ci powiem dlaczego , narazie jestem zdumiony mam nadzieję że nigdy nie będe zniesmaczony jakimś Twoim postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk wiem. Posiadałem kiedyś, służbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Shatyn (Shatyn@chello.pl) I juz mamy przykład... "Błaszczak zapewnił, że wkrótce Jarosław Kaczyński przedstawi swój program wyborczy. Według niego, będzie on oparty na programie PiS i będzie nawiązywał do koncepcji "4x4" sformułowanej przez b. szefową klubu PiS Grażynę Gęsicką." I CZEGO TO DOWODZI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pozostawoiłeś mnie samego w obliczu ataków antysocjalistycznych elementów burżuazyjnych... " Miałem nalot "smutnych Panów " pytali o kontakty z niejakim shatynem .. wszystkiemu zaprzeczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonon 03:10 [zgłoś do usunięcia] Moonon Do Musztardy> w sprawie koalicji z samoobroną-widzisz ta koalicja nie powstała od razu. Najpierw był pakt stabilizacyjny a wiesz dlaczego? W tym trudnym czasie" Twoja Formacja"zamiast przystać na kompromis to się wypieła. Najzwyczajniej po gowniarsku kłócąc się o stołki przedłużała sprawę bez opamiętania zakłócając tylko wykonywanie wielu obowiązków.] kompromis ? ? ? aż się nóż w kieszeni otwiera...oferta PiS była taka : My bierzemy resorty siłowe, służby itd a wy POwiaki resorty gospodarcze (oczywiście czy byście chcieli coś zrobić czy nie to i tak na nic wam nie pozwolimy, nie darmo Polska solidarna wygrała z liberalną, każdy kłopot będziemy zwalać na koalicjanta a każdy sukces przedstawiać jak swój Ziorro i Waserman poszperają w teczkach a my w trakcie kadencji stopniowo będziemy pracować nad wyciągnieciem z was Platfusy waszego prawego skrzydła, wszystkich Rokitów Gowinów..) tego w nawiasie PiS oczywiście nie powiedział na głos, ale nie musiał [I ci "przestępcy "jak to ujełaś potrafili się zachować już lepiej niż Oni.] nie lepiej tylko głupiej i zostali schrupani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelu>>>>>>>>>>>>> Powstrzymam się z ocenami , musisz tu wiecej popisać i wtedy Ci powiem dlaczego , narazie jestem zdumiony mam nadzieję że nigdy nie będe zniesmaczony jakimś Twoim postem MOŻE BĘDZIESZ MOŻE NIE:) Jestem przepracowana ostatnio wiec pisz co masz na mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po PO tylko obciach pozostał..
cała konstrukcja budowanej latami narracji legła w gruzach. Są zagubieni, bo bez peerowego pudru widać tylko rozchełstanego Schetynę z podkrążonymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" oferta PiS była taka : My bierzemy resorty siłowe, służby itd a wy POwiaki resorty gospodarcze (oczywiście czy byście chcieli coś zrobić czy nie to i tak na nic wam nie pozwolimy, nie darmo Polska solidarna wygrała z liberalną, każdy kłopot będziemy zwalać na koalicjanta a każdy sukces przedstawiać jak swój Ziorro i Waserman poszperają w teczkach a my w trakcie kadencji stopniowo będziemy pracować nad wyciągnieciem z was Platfusy waszego prawego skrzydła, wszystkich Rokitów Gowinów..) " Piękna analiza :-) ale oczywiście PO winna koalicji z Samoobroną :-O podczas gdy PIS zaproponował warunki nie do zaakceptowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich. Tych niepozdrowionych również :) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem🌻 normalnie zgłodniałam pyszności mniammmmmmm jutro robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×