Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

stivie-------> Również zgadzam się że religia i wyznanie jest sprawą niezwykle delikatną i dlatego każde odgórne zalecenie ad religii i krzyży będzie dla kogoś krzywdzące ,i dlatego jestem zwolennikiem załatwiania takich spraw możliwie jak najbliżej ludzi których ten "problem" dotyka czyli uczniów, rodziców i pracowników konkretnej szkoły. Państwo nie powinno zakazywać/nakazywać ale dawać możliwośc na tym polega liberalizm {liber wolny}( nie ten co prezentuje PeŁO) W takim przypadku ma wybór i rodzic i dyrektor, a jak państwo się wpiepsza to nikt nie ma wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:06 [zgłoś do usunięcia] niedziela komuchy kaput.. może jutro się uda? zwracasz się do mnie ? no to skąd pomysł że jestem komunistką ? no i co poszło kaput ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta nie w tą stronę miesza
ś herbatę,a prosiłem w prawą jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 🖐️ nie wiem o coo chodzi ---> O co cie głowa boli. Jak ktos podaje swojego maila to niech się liczy z takimi akcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Otulona Proszę podawać fakty a nie plotki. Po pierwsze to nie obecny minister zlikwidował szkolenie na symulatorze, a po drugie prezydencki Tupolew miał zmodernizowaną awionikę i rosyjski symulator nie pasował już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to witam w przepiękny, mokry poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mojej wiedzy z symulatorów zrezygnował poprzednik obecnego ministra. A na symulator z obecną awioniką "Tutki" resortu nie było stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję uważniej wchłaniać media, bo wczorajsze Wiadomości już przeprosiły za tę wyssaną z palca sensację. Co naturalnie nie zmienia ogólnego obrazu SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
Ładna jesień tej wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"" - Ładna dziś pogoda. - - Pan na szyszki? Worek trzeba było wziąć. - - Nie, na grzyby. - - Teraz w styczniu, to już lepiej na poziomki. - ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
co do tych symulatorów to za rządów PIS była rezygnacja ... Proponujęuważać co podają upolitycznione media takie jak TVP :-O ( przewidując ripostę .. przyznaje że nie jest to jedyne nieobiektywne medium w Polsce )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
nie jest to mój ulubiony Minister ... ale na ocenę trzeba będzie poczekać na okres po wyborach może nawet po sledztwie ... teraz w trakcie kampanii PO nie pozwoli sobie na dymisje albowiem to byłoby przyznanie się do błędów. Podobnie z Panem Millerem ... narazie sprawa przycichła . no cóż - polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
afera hazardowa przycichła decyzją wszystkich posłów z Komisji i była to dobra decyzja ale ta sprawa wróci pewnie na jesień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
off-top http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/kultura/ronnie-james-dio-nie-zyje,58534,1 " Nie żyje Ronnie James Dio - legendarny wokalista heavy metalowy znany z występów w takich zespołach jak Rainbow i Black Sabbath oraz udanej kariery solowej. Artysta przegrał walkę z rakiem w wieku 67 lat. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat nie była bezsensowna decyzja, bo po modernizacji PLF 101 rosyjskie symulatory przestały się po prostu nadawać, a po co wyrzucać kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
Głosowanie na PO czy PIS na Bronka czy Jarka nie zmieni tego że polityka jest brudna a politycy przed wyborami nas kochają a po wyborach mają nas w dooopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Tak sobie czytam te podsumowanie w 170 pkt. straszliwe rządy PO pod wodzą Tuska . Słucham dzisiejszych doniesień , że oszczędności Polaków są rekordowe i przekroczyły bilion zł i naszła mnie taka refleksja . Każdy z kandydatów w swoim elektoracie ma jakiś wariatów , szaleńców , nawiedzonych tylko dlaczego ten Kaczyński ma tak wielu ! Co to biedaczysko ma w sobie , że takich oszołomów przyciąga w ogromnej ilości . Przecież PiS traci dzięki temu ogromne ilości głosów niezdecydowanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zwolennik określonych kręgów Znam. Naturalnie. Oszołomy są wszędzie. I chyba szybciej wymienić, gdzie ich nie ma. W każdym razie mi zawsze się marzy dyskusja (nawet ostra) ale na argumenty, nie na epitety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natomiast drogi bronku zyskuje
dzięki swojemu komitetowi:) to nic że wybitny reżyser wypowiedział wojnę domową, najważniejsze jest pojednanie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
To nie są oszołomy :-) co do Niesiołowskiego - z calym szacunkiem dla jego przeszłości - ostanio mnie wkurza . Bartoszewski - zawsze miał taką retorykę która się teraz pogłebiła ... mimo to dla mnie jest autorytetem nadal chociaż krytycznie oceniam niektóre jego wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik określonych kręgów
" to nic że wybitny reżyser wypowiedział wojnę domową " Nie wyowiedział ... to była jego ocena sytuacji w Polsce . Będe głosował na Bronisława ... ale wczorajsze spotkanie z Komitetem honorowym mi się średnio podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoszewski nie powinien
takich rzeczy robić http://www.tvn24.pl/-1,1656596,0,1,bartoszewski-nie-powinien-takich-rzeczy-robic,wiadomosc.html polecam głównie komentarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×