Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

12:16 [zgłoś do usunięcia] obywatelku kretynku I co teraz zrobisz? Razem z shatynem mieliście pół mózgu, jak sam sobie poradzisz --------------------------------- Nadal będe miał spazmy śmiechu czytając takie posty :D :D :D Nie jestem kretynem tylko pedziem :D ... a właściwie .. skretyniałą ciotką ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ilu aferach PO skończyła
się wczoraj lista,bo to chyba nie był koniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław Komorowski
Andrzej Chyra to jeden z wielu reprezentantów środowiska filmowego, którzy znaleźli się w komitecie honorowym popierającym Komorowskiego. Dziennikarze "Gazety.pl" zapytali go - a oprócz niego Olgę Jackowską i Krzysztofa Kowalewskiego, ale nie o nich będzie tu mowa - dlaczego popiera kandydata Platformy. Odpowiedź, znalezioną na gazeta.pl, przytaczam w całości. - Ja się generalnie polityką za bardzo nie... Nie włączam się w politykę, i mam nadzieję, że to jest taki prezydent, który pozwoli mi pozostać z dala od niej, po wyborach również. A uważam, że wybory to jest jedyny moment, kiedy ja mogę rzeczywiście wyrazić swój pogląd na rzeczywistość i na to, kogo bym chciał widzieć, żeby stał na czele państwa. I w tym wypadku to jest Władysław Komorowski. I zachęcam wszystkich do wyborów przede wszystkim, ponieważ to jest naprawdę jedyny moment, kiedy mamy realny wpływ na to, co się dzieje w państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdzi "Gazeta Wyborcza"
i wszystko jasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyra:
popieram Władysława Komorowskiego! - Ja się generalnie polityką za bardzo nie... Nie włączam się w politykę, i mam nadzieję, że to jest taki prezydent, który pozwoli mi pozostać z dala od niej, po wyborach również. A uważam, że wybory to jest jedyny moment, kiedy ja mogę rzeczywiście wyrazić swój pogląd na rzeczywistość i na to, kogo bym chciał widzieć, żeby stał na czele państwa. I w tym wypadku to jest Władysław Komorowski. I zachęcam wszystkich do wyborów przede wszystkim, ponieważ to jest naprawdę jedyny moment, kiedy mamy realny wpływ na to, co się dzieje w państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydko pachnie
masówka jak w 76 roku gdzi potępiono warchołow i chuliganów, jakie zenujące te apele tych pseudo autorytetów i włascicieli życiorysów w IPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z topika o Smoleńsku 13:41 [zgłoś do usunięcia] golciaa bedzie wojna jak nic...pola laska faktycznie wszystko wyjasnia ... wygra kaczynski i dojdzie do kolejnego zamachu.... pisze jak byk ze zginie prezydent premier i prawie caly parlament czy jak to tam sie zwie ponoc zaloba narodowa ma byc w lipcu przepowiedziana przez ta dziewczyne a potem tez we wrzesniu wszystko sie sklada do kupy wybory w lipcu a potem mord opisany w pola laska --------------------------- :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...OD SIEBIE DODAM
a ja tobie powiem, że ty nie masz zielonego pojęcia co to jest afera To co napisałeś/łas świadczy tylko o tobie Robisz śmieszne wklejki nie na temat No ale każdy osmiesza się na własne konto :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelu ja tam nie wiem jak z tego wczorajszego wklejania można by stwierdzić że to był Shatyn, za dużo było orange na topiku ze dwie wklejały dane osobowe trzecia 'afery PO' w sumie to wklejka za wklejką i masa trollingu i zero dowodów ale nie ogarniałam tego za bardzo :D zapytaj się może stivie albo smaugolla byli wczoraj wieczorem może się wczytywali w te bzdury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:09 [zgłoś do usunięcia] darka nie ma został tylko jego giermek z którym to nie ma sensu rozmawiać... " I słusznie :D w końcu jestem kretynem bez własnego zdania ------------------------------------------------------------------ Samanto --->>> przepraszam ale w dooopce to mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:08 [zgłoś do usunięcia] o przyszła zmiana dziadek długo już nie może wpisz się swoim czarnym nickiem madralo :classic_cool: no chyba że ty z tych zdegenerowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×