Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Idę na kolację. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona słodkich. Samanto liczę na dyskusję. I ogólnie dobrych wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa z Lityńskim (choć tak krótka) istotnie dostarcza sporo materiału do rozważań. Po pierwsze: skąd wzięło się u Lityńskiego przeciwstawienie wizji Polski, w ktorej sprawy "sa załatwiane odgórnie" takiej wizji, gdzie działaja inicjatywy oddolne? Czy aby te dwie rzeczy nie powinny być traktowane KOMPLEMENTARNIE? Władza u góry ma zadania, w których samorządność obywatelska nie jest w stanie jej wyręczyć; z kolei prezydent/rząd nie jest w stanie zastąpić samorządów. Lityński nie jest w stanie tego ogarnąć? Po drugie: Lityński znów konfrontuje dwa modele możliwej prezydentury i pyta, czy "prezydent staje ponad partiami i próbuje doprowadzić do consensusu w ważnych sprawach" (moja uwaga: oczywiście zgadzam się , że na tym polega rola prezydenta), czy tez ów prezydent dąży do tego, by na poziomie gminy dominował nastrój walki partyjnej czy nastrój porozumienia" - no sorry, jak Lityński sobie wyobraża wpływanie prezydenta na nastroje w gminie? Oczywiście nie mówimy o czymś tak enigmatycznym, jak wpływ osobowości, tylko o wpływie formalnym - jakimi formalnymi narzędziami wpływu na nastroje w gminie dysponuje urząd prezydenta??? Takie refleksje nie dziwiły by mnie w poczekalni u ginekologa, ale nie w ustach Lityńskiego... Po trzecie wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po trzecie: zdaniem Lityńskiego kampania powinna być "kampanią argumentów" - znowu należy sie z tym zgodzić. Ale Lityński zestawia "niepotrzebne argumenty" ze strony PISu, polegające na pytaniu o prawidłowość śledztwa w sprawie "smoleńskiej", z pseudoargumentami własnej partii ("kandydat specjalnej troski " i "hodowca zwierząt futerkowych" - o Kaczyńskim). O ile być może argumenty pierwsze sa niepotrzebne, moze jątrzą i graja na żałobie, ale jednak maja sens polityczny i związek z życiem społecznym - o tyle argumenty drugie wcale NIE SĄ ARGUMENTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów Żyd zaatakował Polaków - w tym tytule tkwi pewność, że granica Żydzi-Polacy pokrywa sie z granica zydzi-anarchiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciechu ...ty ....
ja myślę , że to jednak robota WSI :), za mało pracował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...._Brak słów_
Może przestań wreszcie zaśmiecaj topik jakimiś rzeczami sprzed lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie rozumiem po co wy
tutaj wchodzicie Zachowujecie się jak na bazarze tylko JELONEK potrafi zachowac się jak człowiek Szukacie sensacyjek tanich, nie wiem po co to komu W życiu są zasady, których przekraczać nie wolno. Mnie nie obchodzi kto gdzie mieszka, z kim spi , jak się nazywa, ... ale ważne jest co pisze , jakie ma poglądy i czy w ogole ma coś do powiedzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Witam, Co tam słychać? No widzę,że się nie kłóciliście. Nie za bardzo czytałem, co tu się działo, czytałem niektóre wypowiedzi. Odpowiadałem Samancie lisiczce. A Smaugoll zgadzam się z Tobą, każdy ma prawo wyboru a coś co jest nadane od góry budzi sprzeciw. Więc jak najbardziej się zgadzam z Tobą, ale jednak uważam, że religia powinna być z dala od szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech K. nie cieszył się
ani entuzjazmem Polaków, ani zaufaniem Jarosław również W ostatnich wyborach Polacy powiedzieli NIE kKACZYŃSKIM I NIE IV RP NIE CHCEMY KACZYZMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
dziś agent Tomek , uznany został przez Sawicką jako "oprawca "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
To wolne forum i nie mam firmy i nie zamierzam stąd spierdalać, ale możesz mnie Otulona nie czytać, tak jak ja Ciebie nie czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
'biedna sawicka pochylmy glowy' załóżmy też może fundację na rzecz osób poszkodowanych przez agenta Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz nie przyjął Wajdy
bo popiera Komorowskiego http://wiadomosci.wp.pl/kat,90354,title,Lekarz-nie-przyjal-Wajdy-bo-popiera-Komorowskiego,wid,12275522,wiadomosc_video.html Czy to lekarz ? Ciekawe jakie będą w stosunku do takiego konowała wyciągnięte konsekwencje służbowe bo czy wolno konowałowi odmówić udzielenia pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Ja przynajmniej staram się napisać swoje zdanie i nie wymagam od Ciebie byś czytała, to co napisałem, skoro tak Ci się nie podoba, to co piszę. poza tym staraj się proszę czytać ze zrozumieniem, nie mam firmy, pracuje w firmie, ale nie jestem Jej właścicielem, więc nie muszę się nią zajmować, zresztą to wolne forum i nikt nie może mi zabronić pisania na forum publicznym. A Ty co tworzysz otulona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×