Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość stivie
I nie marudzę, tylko wydaje mi się, że dyskusja to polega na dyskutowaniu, a nie na kłóceniu się i wyzywaniu nawzajem prawda?? A to, że ktoś ma podobne zdanie jak inna osoba, to nie znaczy że nią jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość front niepodległościowy
będziemy zwyciężać i zwyciężymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Może, ale to nie znaczy, że jestem tą osobą. Powiem tak, widzę nie tylko jak pisze shatyn, ale także jak piszą inne osoby i właśnie chodzi mi o to, żeby każdy dyskutował, a nie wyzywał się i obrzucał i wyganiał innych z topiku, bo piszą nie po jego myśli. Widzisz nie wiem, kto to jest echja, nawet nie mam tutaj czarnego nicka, pisywałem tutaj jedynie na jednym z topików a teraz pisuje sobie tutaj. Nie obiektywny a w którym miejscu? Bo uważam, że obrażanie i pisanie o kimś, obrażając Go i wyzywając od ciot, pedałów i takich innych, nie jest zbyt eleganckie i źle świadczy o tej osobie. Moje zdanie jest takie i już, a to że mam podobny styl pisania do kogoś, no to cóż z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Człowiekiem, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
stivi,jak juz tak bardzo ci przeszkadza jak ktos sie tu kłoci, to po prostu tu nie wchodz, bo nikt kto ma uczucia nie bedzie stal obojetnie i wysłuchiwał słow obrazliwych jakie pisze shatyn! ale Ty tylko zwracasz uwage jak pisza ini nie shatyn, bo masz niektóre poglady podobne do niego wlasnie, stad laskawszym okiem patrzysz na jego ostre slowa...ktore sa karygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
stivi, Ty pewnych rzeczy chyba nie rozumiesz, bo jak mozna dyskutowac z osobami, ktore Cie obrazaja, no jak?, a Shatyn od 2 czy 3 lat to robi.. ja zagladam tutaj od ok pół roku i widze jaki to zły czlowiek jest.. a co dopiero osoby ktore pisza tu od pocztaku, a Ty wchodzisz i o spokój prosisz.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
kolega jest pmocno 'POdejrzany " ponieważ nie widzi tych bluzg , POniżania , POgardy , zacietrzewienia , prostych manipulacji ( temat dyżutny lewaków , jak się gubią w aktualnych problemach - krzyż , religia , aborcja , eutanazja........ słów typu : oszołomy itp.( sugerujących zaburzeniea psychiczne ), zwykłych wulgaryzmów ....z POprawnej strony taki niby reprezentant narodu , co to nie dyskutuje o polityce i religii w towarzystwie , a jednak taka nierzeczywista POstać - jakby projekt jakiś - bez obrazy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:47 [zgłoś do usunięcia] szkoda słów..... ps. walnij jakiś siarczysty tekst z k**wą zamiast przcinka ... brakowało mi tego dzisiaj tiaaa ja zaczepiam lecz się wawcia z obłudy bo to akurat ty zawsze zaczepiasz i ty mnie pierwszy zbluzgałeś powyzej slowa obywatelka.. co za kultura z niego wychodzi.. po prostu mały czlowieczek zakompleksiony, ktory bedzie zaczepial codziennie kogos kto kiedys mu cos powiedzial... zalosne, szkoda ze on tego nie widzi... a potem jak juz kogos sprowkuje, to bedzie mu wytykal, jakich obrazliwych czy wulgarnych slow sprowokowana osoba uzywa.. "wspaniale" podejscie. A WŁASNIE ŻE JEST ZUPEŁNIE ODWROTNIE ALBOWIEM NIGDY NIKOGO NIE OBRAŻAM BLUZGAMI. WAWCIA MNIE PIERWSZY WYZWAŁ OD CIOT I PEDAŁÓW .... A NAWET GORZEJ.... BARDZO PRZEWROTNE RZECZY WYPISUJESZ :-O NIGDY NIKOGO CELOWO NIE PROWOKUJĘ ŻEBY POTEM ZARZUCIĆ MU BLUZGI ( CO DO WAWCI TO TEN CZŁOWIEK TYLE RAZY MNIE OBRAZIŁ BEZ POWODU ŻE WYBACZ ..... ) TAKŻE MASZ BARDZO FAŁSZYWY OSĄD MOJEJ OSOBY ... JA POTRAFIĘ DOCENIĆ ROZMÓWCĘ ( NAWET ZWOLENNIKA PIS ) JEŚLI TYLKO MNIE NIE OBRAŻA I NIE PISZ MI O KULTURZE ALBOWIEM CELOWO TO NAPISAŁEM DO WAWCI PO TYM WSZYSTKIM CO O MNIE PODŁEGO NAPISAŁ ( BEZ POWODU ) .... BARDZO PRZEWROTNIE MNIE OCENIASZ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" stivi, Ty pewnych rzeczy chyba nie rozumiesz, bo jak mozna dyskutowac z osobami, ktore Cie obrazaja, no jak?, " no własnie jak rozmawiać z WAWCIĄ która nawet moja rodzine obrażała ? :-O no jak ???????????????? dziwisz sie mojej niechęci do tego osobnika ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
Widzę i bluzgi i nie da się rozmawiać z kimś, kto Ciebie obraża. OK. Jednak dlaczego na obrażanie też muszą lecieć podobne bluzgi, o prostu bądź ponad to i nie dyskutuj z tą osobą. Projektem nie jestem, a o polityce nie rozmawiam, bo z tego to kłótnie wychodzą, co widzę po tym topiku. Jestem tu na tyle krótko, że nie wiem ile lat shatyn kogoś obraża, jednak widzę także tych innych, którzy obrażają i używają słów niezbyt parlamentarnych. A wchodzić będę bo niektórych można poczytać, jak smaugoll, Wewo, Samanta lisiczka, a innych po prostu nie czytam, bo szkoda czasu na słowne przepychanki shatyna z innymi i innych z shatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..............
Lekarz nie przyjął Wajdy Tylko nie trafic do takiego lekarza to własnie sa pisuary, dlatego nie glosuję na Jarosława precz z IV RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
obywatel, nie musisz tak krzyczec... po pierwsze, chodzi o to, ze bedziesz go teraz zaczepial codziennie , bo kiedys on Cie pierwszy obrazil?:O to jest bardzo dziecinne.. I nie zgadzam sie z Toba, ze nie obrazasz innych, bo wiele razy z Toba pisalam i jesli ci cos zarzucilam to sie obrazales, a to nie było nic w stylu obrazliwych słow..i pare razy napisales mi na koniec rozmowy cos niemilego, stad moja uwaga! no i oczywiscie Twoje ulubione slowa BES ODBIORU. Ty masz cos takiego w sobie, ze jak ktos stanie po stroie wawci, to juz ma u Ciebie przechlapane... A jak dyskutowac z shatynem, ktory tak podle potrafi obrazac ??? no jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
obywatel, ale jako dorosly czlowiek mniemam, mogłbys sobie darowac tego typu zaczepki, bo kiedys Cie obrazil, to jest bardzo niepowazne i ciagle tlumaczenie sie tym, jest smieszne! o to mi chodzi.. rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............. stive
jestes nowy radze zobaczyc z kim mozna rzeczowo na temat rozmawiać, kogo IGNOROWAC i radze załóż sobie czarny nick nie daj się sprowokowac, przeważnie orange to smarkateria i talatajstwo, ale nicki czarne to tez dno jak np, wg mnie otulona ... , wawcia czy Alicja ..., Maaagdalenka ... sam musisz wiedziec ... powodzenia i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość front niepodległościowy
a ja w drugiej turze jak najbardziej zagłosuję na Jarosława Kaczyńskiego. chociaż nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach. to jednak wolę jego niż komorowskiego co to właściwie nie wiadomo skąd mu rogi wystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
stivi, to jest temat o polityce i niestety zwiazane z tym emocje, nie pozwalaja byc zawsze spokojnym, niestety... jesli sie obraza rozmowce na dzien dobry piszac o nim pisuar itp, to sorry, ale jak z tym przejsc do porzadku dziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. obywatel, nie musisz tak krzyczec... po pierwsze, chodzi o to, ze bedziesz go teraz zaczepial codziennie , bo kiedys on Cie pierwszy obrazil codziennie ? nie prawda - uogólniasz .. jak narazie to dzisiaj tak było i nie kiedyś pierwqszy tylko PERMANENTNIE 2. I nie zgadzam sie z Toba, ze nie obrazasz innych, bo wiele razy z Toba pisalam i jesli ci cos zarzucilam to sie obrazales, a to nie było nic w stylu obrazliwych słow..i pare razy napisales mi na koniec rozmowy cos niemilego W żaden sposób ciebie nie obraziłem ( może cytat podasz ? ) własnie ty jestes dziecinna albowiem ja tylko reagowałem na twoją fałszywą ocene mojego zachowania - rozumiem ze jak ktoś ciebie niesprawiedliwie ocenia to cie to nie irytuje ? Masz zafałszowany obraz mnie na tym topiku i mam prawo to wyrazić . A slowo bez odbioru :D wybacz nie rób z tego histerii 3.Ty masz cos takiego w sobie, ze jak ktos stanie po stroie wawci, to juz ma u Ciebie przechlapane... TAK a wiesz dlaczego ??? Bo w normalym swiecie i normalnym forum .. takie podłe osobniki piszące " twój ojciec walił cię w dupe " powinny być potępione .. przynajmniej przez normalnych uzytkowników 4. A jak dyskutowac z shatynem, ktory tak podle potrafi obrazac ??? no jak??? Nie wiem , ja się znim dogaduje ale rozumiem że cięzko niektórym się znim rozmawia to tyle bez odbioru ( szczerze mówiąc osłabiła mnie twoja ocena moich poczynań tutaj .... i na moim miejscu reagowałabyć podobnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
no i tak sie wlasnie konczy z Toba rozmowa, bez oodbioru, nie mam czarnego nicka, wiec nie wiesz ile razy ze mna rozmawiales, ale tak sie wlasnie wyglada rozmowa z Toba...i znow jestes obrazony... Gdybys popieral PIS, to shatyn by rozmawial z Toba tak jak z innymi, ktorzy popieraj te partie i nie dziw sie tak ze z Toba rozmawia normalnie... a do kogos tam, ze pomaranczki to malolaty- nie zawsze.. ja juz daaawno nia nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
shatyn nie osłabiaj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz "bez odbioru " napisałem celowo :-) masz problemy z czytaniem między wierszami ( obraziłem cię ? to porównaj to co napisałem z tekstem " ty głupia cipo - taki usłyszałabyś od wawci ) Nie odniosłas się do tych moich wypunktowanych argumentów a szkoda..... jakos przemilczałaś fakt że wawcia pisał " twój ojciec walił cię w dupe " :-O Dziwna jesteś .. tych co nalezałoby potepic nie potępiasz a mnie się czepiasz że mi czasem nerwy puszczą skoro od miesiąca ktos mnie tak obraża .... :-O wybacz ale wyjątkowo niesympatycznie mi się z tobą rozmawia ... w dodatku nie potrafisz wuczuc ironii i sarkazmu " i znow jestes obrazony... " Czuy do ciebie dociera że mnie fałszywie oceniasz i nie mam powodu do zadowolenia ????? szkoda słów ... :-O To nironia losu ze tyle słów do mnie piszesz a takiej kanalii jak wawcia nic nie powiesz .... BEZ ODBIORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomieszanie pojęc na tym forum , taka menda mnie obraża codziennie .. CODZIENNIE ... ale to mi potem ktos wypomina że zareagowałem jak kazdy w takiej sytuacji no własnie ... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
no jak piszesz bez odbioru, to po co mam sie produkowac? a poza tym jesli uwazasz sie za lepszego, niz np wawcia, to po co znizasz sie do jego poziomu? no po co? No i jak mam byc tak calkiem obiektywna jesli wchodze na kafe i widze obrazanie "pisiorów" ? to w d..pie mam jak pisze wawcia, bo mnie obrazaja miedzy innymi tacy jak Ty, ktorzy kpia sobie z innych osób, bo popieraja Kaczysnkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.05.2010] 20:36 [zgłoś do usunięcia] szkoda słów..... no jak piszesz bez odbioru, to po co mam sie produkowac? a poza tym jesli uwazasz sie za lepszego, niz np wawcia, to po co znizasz sie do jego poziomu? no po co? No i jak mam byc tak calkiem obiektywna jesli wchodze na kafe i widze obrazanie "pisiorów" ? to w d..pie mam jak pisze wawcia, bo mnie obrazaja miedzy innymi tacy jak Ty, ktorzy kpia sobie z innych osób, bo popieraja Kaczysnkiego. -------------- Większośc tego co napisałem przemilczasz :-) miłego wieczoru i łaskawie odkoleguj się ode mnie ..może z taka sama wnikliwością oceń takie mendy jak wawcia .... nie zniżam się do jego poziomu - bzurzysz dziewczyno aż mi sie niedobrze robi :-O Polecam jeszcze raz słownik i słowa "sarkazm " , "ironia " . Ale ty wszystko dosłownie czytasz .... :-O Wybacz ale nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy ( próbowałem ale się nie udało , przemilczasz moje argumenty ) teraz mnie ładnie podsumuj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów.....
miłego wieczoru i łaskawie odkoleguj się ode mnie ..może z taka sama wnikliwością oceń takie mendy jak wawcia .... nie zniżam się do jego poziomu - bzurzysz dziewczyno aż mi sie niedobrze robi Polecam jeszcze raz słownik i słowa "sarkazm " , "ironia " . Ale ty wszystko dosłownie czytasz .... Wybacz ale nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy ( próbowałem ale się nie udało , przemilczasz moje argumenty ) Jak juz to pani, nie dziewczyno. jak mnie wawacia bedzie obrazal, to tez mu to wytkne, nie martw sie. I nie odsylaj mnie do slownika chlopie, bo ja Ci wytykam Twoja niedojrzalosc. Ocenia Cie nie tylko po dzisiejszym wpisie, ale ogolnie, bo jestem tutaj jakis czas i mialam okazje sie przekonac, tak cie postrzegam i nic z tym nie zrobisz :) Ty tez nie jestes dla mnie [\partnerem do rozmowy, bo dla mnie to Ty jestes taki miałki, niedojrzaly chłopczyk, bo tylko Ty tak reagujesz jak Cie obraza. BEZ ODBIORU, bo czuje sie zniesmaczona Twoja osoba od dawna zreszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×