Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Co ma piernik do wiatraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja...
a ś.p Skrzypek był po linii PO czy PIS ? amnezja cię dopadła ? przecież tak robią wszystkie partie - obsadzają swoimi wszelkie możliwe stołki Obywatelku, czy ty nie rozumiesz jak to roznica jest?? z jakiej "okazji" to robi Komor?? Skrzypek po zadnych trupach nie dostał tego stanowiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja...
Ja moge zrozumiec, ze Komorowski po wygraniu obsadza swoimi ludzmi co sie da, ale nie teraz!!! Ciołku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja...
...a to że Jarosław robi kampanię prezydencką korzystając de facto z nastrojów po tragedii w Smoleńsku to dobrze ? to jest dopiero obrzydliwe Przestan wypisywac te brednie, bo chyba sam w to nie wierzysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winny ten kto najwięcej
skorzystał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
Krzyże to był wyjatek ( i nawet nie w randze ministra ) PIS po prostu nie był przygotowany do samodzielnego rzą dzenia w 2005 r. - mial być POPIS - ławka PISu była do rządzenia byłoa tak krótka , że zdarzyły się takie nominacje , typu - nawrócony komuszek na dość wysokie stanowisko ...ale taki skompromitowany w rządach UW Boni , Belka , Pitera , Chlebowski ...na ministerialnych i najważniejszych stołkach ..to już jakieś nieporozumienie - przy POnad 40 % POparciu narodu - normalne kreowanie miernot i królików z kapelusza - libaralna partia POdobno znajaca się na gospodarce - wybiera swojego oponenta w wyborach - KOMUCHA Belkę ), którego rząd był wprost parodią czyli sami są tak cieńcy , że nie mają POdstawowego POjęcia o prowadzeniu fiunansów państwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idą PO trupach
przestali przejmować się opinią liczą się już tylko własne interesy,to źli ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe , czy tę nominację
też załatwili na CMENTARZU ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś senny ten topic
znowu się wymądrzacie. ja taka durna i nic z tego nie rozumiem. o co sie rozchodzi panowie i panie. wytłumaczcie mi tak prosto z mostu: o co ten wrzask podnosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieja...
19:28 [zgłoś do usunięcia] revd sddq Dlaczego wy zwolennicy PIS tak oburzacie się z szydery jaką robią sobie z Kaczyńskiego PO-wcy a sami stosujecie tą metode i jedyne co potraficie to naśmiewac się z Komorowskiego i jego żony ? Ja mam gdzies jak wyglada zona Komorowskiego.. ale zapomniales juz jak obrazali LK i jego zonę????? To teraz maja to , na co sobie sami zasłuzyli, bo przeciez "poprawna" parta PO i media im sprzyjajace, pokazały, ze tak mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ototo dobrze im napisałeś
z tą żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś senny ten topic
no to, ze tak zacytuję z pewnego nieaktualnego już programu p. Tomasza Lisa "Co z tą Polską?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamiętacie akcję
zabierz babci dowód?Nikogo nie uszanowali,jazda na całego a teraz proszą o litość,sądami straszą obłudnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki prezydent taki zamach
to było poniżej pasa,wciąż nie mogę tego wybaczyć Komorowskiemu,miałem go za kogoś innego,bardzo mnie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było tych kwiatków było
a miały byc wysokie standardy,szuflady pełne ustaw,jakieś smieszne gabinety cieni powoływali a po wyborach szambo się wylało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Informacja z ostatniej chwili: "Przed spotkaniem z wyborcami Komorowski odwiedził studentów Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. Zjadł z nimi obiad w studenckiej stołówce. Zamówił zupę pomidorową i gołąbki." +10 pkt % do sondaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość how nice
BIZNES NA SŁUŻBIE ZDROWIA BĘDZIE ROBIONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Czy kaczyński zjadł kiedys zupe pomidorową i gołabki ze studentami wydziału humanistycznego??? Oczywiscie że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ze smoleńskiem
to i mnie zaskoczyli,nie podejrzewałem że się z Putinem będą układać prędzej bym na Angele stawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty zjadłeś?
dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie by mi przez gardło
nie przeszło jak bym miał na WSIoka patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ja pewnie że jadłem za czasów studenckich, miałem karte do tawo przy agh ale ja nie kandyduje. Ale ja się ma studentom do zaoferowania tylko wymiane młodzieży z Niemcami, Rosją i Ukraina to może i pomidorówka i gołabki cos pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucki człowiek
tak ze studentami ... ciekawe co oni będą jedli i z kim , jak te studia będa płatne ??? Kwachu to disco -polo tańczył i nie musiał się tak katować na stołówce :D czego to się nie robi ... istny CYRK :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHWIIT MARCKIENIGOWY
ale dzziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ja się obawiam, że miara wartości kandydata stanie się ilośc zjedzonych gołabków w stołowce studenckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHWIIT MARCKIENIGOWY
płucka na kwaśno ...x 5 - kto to przetrzyma - przechodzi dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co to miało być
? że co niby że jako hrabia zniża się do ludu tak?,aha gołoąbki zamiast kawioru,studenci zamiast haremu,pomidorówka zamiast szampana to się poświęcił felcmarszałek..męczennik normalnie,ciekawe czy wąsa kręcił przy pomidorówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówka
dostałam list od Bronisława Komorowskiego. można go jakoś odesłać? nie lubię zbierać śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Konto w banku, stan cywilny, posiadanie prawa jazdy, posiadanie kota, znajomość z czego się bierze marihuana to teraz czas na konsumpcje gołabków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×