Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość co jest grane ???
tylko , że skutki działania tytoniu nie dotyczą aż tak bardzo uk. nerwowsego i palenie zabija dopiero po iluś l tam latach przez które wpływa do budżetu ogromna akcyza w przypadku marychy skutek jest dużo szybszy i silniejszy, a dotyczy zmian w systemie nerwowym człowieka i jest to sprawa nieporównywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaqarion
Smaugoll> To z tym kontem To miał być ich gwóźdź programu, ale jak widać próbowali wbić go w ścianę czołem od "ostrej strony":D:D A Tak jeszcze nawiązując do kwestii kulinarnych. To myślę, że nawet najlepiej przyrządzone gołąbki na studenckiej stołówce-ba!- nawet prawdziwy gołąbek pieczony- nie uczyni lotnymi wizji przyszłości kraju i nie uskrzydli ich też za bardzo.... Toteż panie kandydat po powinien przejść na drakońską dietę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
I oczywiscie tradycyjnie kurwą moderatorką włączyło sie kasowanie postów. Pozdrawiam towarzyszki ciagnące czerwone pałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa to były czasy
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w ramach dowcipu
Ilu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma prawa jazdy? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej niż 160 cm wzrostu? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny, tylko kota? - Bardzo, bardzo niewielu. Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być Twoim prezydentem? Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego faceta? - Niewielu. Idź na wybory... nie bądź jednym z niewielu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to przypomina Afrykę
nie zamierzam na Jarka głosować - zaznaczę to na wstępie, ale takie komentarze o braku żony i dzieci mnie śmieszą i przypominają mi przytaczane czasem historie o różnego szczebla dowódcach w Afryce - żeby mężczyzna miał autorytet musi mieć dużo żon i dzieci,wtedy wiadomo że to prawdziwy mężczyzna, sprawny seksualnie, a jak nie to go nie poważamy. Z tego powodu niektórzy postulują dopuszczenie wielożeństwa wśród księży, bo mężczyzna bez żony ma trudności ze zdobyciem szacunku wśród lokalnej społeczności. I u nas też tak - facet nie popisał się męską potencją, nie ma nawet żony więc z gruntu jest niepełnowartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w ramach dowcipu
Ilu facetów w jego wieku ma za żonę Wieloryba - wielu. Ilu facetów w jego wieku nie odróżnia kaszalota od wieloryba? - wielu. Ilu facetów w jego wieku jest tak nierozgarniętych? - wielu. Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje wielu tych najgorszych ma być Twoim prezydentem? Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego faceta? - Niewielu. Idź na wybory... nie bądź jednym z wielu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do..........................
06:43 [zgłoś do usunięcia] to w ramach dowcipu Tak to już jest, że wybitnych ludzi jest niewielu, a takich z wPOdkami można spotkac wszędzie, na zabitej WSI, pod budką z piwa, w platformie obywatelskiej, czasami w przedszkolu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski jest miernym
facetem, o zdolnościach bliższych nieporadnego człowieka, który w skrajnych przypadkach ucieka się do wybiegów, manipulacji, straszenia oskarżeniami przed sądem, a gdzie jego samodzielność, rozwaga, polityka o bystrym umyśle, który chce być Głową Państwa Polskiego nowoczesnego i demokratycznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Solówa
Komorowski herbu Gafa ps Wpadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Solówa
Komorowski herbu Gafa ps Wpadka to najlepszy sołtys i zapalony gajowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarno to wszystko widzę.
Rząd Tuska zadłużył Polskę na 200 miliardów zł.Skrzypek był nie wygodny bo nie chciał zadłużać Polski,teraz Belka nie wiadomo co zrobi,za jego wybór będzie im z ręki jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Bronku, do broni!
Marszałek K. z buławą w dłoni Odbywa przegląd wszystkich broni. Lotnictwo stoi już na łące: Komarów lekkich trzy tysiace, Następnie osy pikujące, Eskadra chrząszczy transportowych I oddział pcheł spadochronowych. Koniki polne w polu stoją Kawaleryjską błyszcząc zbroją, Z daleka dzwonią ich ostrogi. Obok zebrały się stonogi Uszykowane w pułk piechoty, A dalej stoją dzielnie roty Pancernych trzmieli, much, prusaków I karaluchów-zabijaków. Wymienić tu należy jeszcze Torpedy żywe, czyli kleszcze, Motyli pułk niezwykle karny I moli oddział sanitarny. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarno to wszystko widzę. Rząd Tuska zadłużył Polskę na 200 miliardów zł.Skrzypek był nie wygodny bo nie chciał zadłużać Polski,teraz Belka nie wiadomo co zrobi,za jego wybór będzie im z ręki jadł.} Obyś był złym prorokiem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki mamy wybór ???
" Komorowski jest miernym facetem, o zdolnościach bliższych nieporadnego człowieka, który w skrajnych przypadkach ucieka się do wybiegów, manipulacji, straszenia oskarżeniami przed sądem, a gdzie jego samodzielność, rozwaga, polityka o bystrym umyśle, który chce być Głową Państwa Polskiego nowoczesnego i demokratycznego! " Może i jest miernym , ale i tak wygląda na najlepszego z tej całej dziesiątki . Takiej dochowaliśmy się klasy politycznej , taki dano nam wybór , że z braku uczciwego kandydata musimy głosować na miernotę . Nie zagłosujemy na Komorowskiego to na fotel wciśnie się co nie daj Boże znowu jakiś Kaczyński . I czarni górą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te , Afrykańczyk
" 06:49 mi to przypomina Afrykę " A widziałeś kiedy kawalera , chłopa uchowanego do 60 roku życia bez baby żeby nie był zdziwaczałym , złośliwym , zgorzkniałym pierdzielem ? Ja nie widziałem . Wszyscy starzy kawalerowie fiksują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki mamy wybór ???
.........co doskonale widać po Jarku Kaczyńskim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
Historyk-dzieciorób, nie pracująca żona, 5 dzieci i 3 mln zł majątku..... Jak to sie robi Komoruski ? Zdradź nam wszystkim ten sekret... OBY ŻYŁO SIE LEPIEJ......WAM I WASZYM KOLEGOM... HAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zarabia się tylko na WSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka o normalność
ej, ale to już nie można mieć 5 dzieci w dzisiejszych czasach? no co jest? na takiej podstawie chcecie wybrać prezydenta, licząc ile ma dzieci? a co to kogo się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terrra X
Do postu (a to dla niedouczonych)-jak niezwykle bystrze zauważyłeś w gazecie internetowej i nie tylko napisano o pozwie w trybie wyborczym. Jest to tryb szczególny, który z uwagi na tempo kampanii pozwala dochodzić roszczeń z wielu powodów w ekspresowym wręcz jak na nasz wymiar sprawiedliwości czasie 24h z możliwością złożenia apelacji(kolejne 24h). Tego pewnie nie wiesz-nie można wnieść od orzeczenia apelacyjnego skargi kasacyjnej. Ale i pewnie nie wiesz tego,że że jakieś dwa miesiące temu w senacie już znalazł się projekt zmiany przepisów Ordynacji Wyborczej aby domyślnie pozwalały na mimo braku kasacji skierować SKIEROWAĆ POZEW NA PODSTAWIE KODEKSU POSTĘPOWANIA CYWILNEGO PO WYBORACH. Czy weszły w życie tego nie wiem. Domyślać się natomiast mogę tego że ten kandydat wnosząc w tempie ekspressowym pozew może przegrać. Jeśli nawet wygra to po wyborach na nowo wszczęte postępowanie bez naruszenia powagi rzeczy osądzanej zakończone pełnym przewodem sądowym może w obliczu pewnych faktów przegrać ale wtedy już o tym będzie cicho bo i po wyborach itd itp polityka i kampania. Także wiesz nie wyskakuj tu z niedouczeniem. Sam sobie poczytaj trochę więcej niż gazety to będziesz wiedzieć na czym sprawy stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terrra X
Mała korekta to było do postu z godziny niejakiego "a to dla niedouczonych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retry tale
Do "te Afrykańczyk" myślę,że zbytnio emocjonalnie i osobiście podchodzisz do sprawy elekcji na Prezydenta. Masz go wybrać a nie wyjść za nie niego za mąż(to niezależne od płci-ta forma rozstroju może być tylko mniej/głębsza głębsza:D:D)a tym bardziej iść i mu się "oddawać". Wiesz Prezydentura na tym nie polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...jelonekk ...
[...ale taki skompromitowany w rządach UW Boni , Belka , Pitera , Chlebowski ...na ministerialnych i najważniejszych stołkach ..to już jakieś nieporozumienie - przy POnad 40 % POparciu narodu -] Czytając co piszesz ogarnia mnie po prostu śmiech :-D :-D :-D Pomysl a potem pisz Mówisz, że Boni to kompromitacja rządu PO, ale Kryże , Lepper, Giertych ... to nie kompromitacja rządu PiS z Jarosławem i jego dekomunizacją na czele (zresztą dekomunizację w wykonaniu PiSu juz przerabialiśmy :-D :-D :-D - to tylko ich hasełka dla ciemnego ludu i nic więcej) Ale wracając do Boniego Jeżeli Boni jest kompromitacją dla rządu PO to kim jest np. Wielgus i jemu podobni dla KK ? A Paetz i jemu podobni to co ? Oni nie są wg ciebie kompromitacją ? Dalej... W roku 2007 przez ponad 2 tygodnie po śmierci Blidy policja podsłuchiwała telefon dziennikarza Czuchanowskiego, który pisał o tej sprawie. Jest to nic innego nieuprawniona inwifilacja dziennikarza. Co robi były minister Ziobro, jeden z głównych symboli "podsłuchowego" rządzenia ? Ma się dobrze i żyje jak pączek w maśle. To nic , że w PE nikt na niego nie zwraca uwagi, to nic , że jest na "poślej ławce" w PE czyli w szeregach tych najgorszych, ale finansowo za to ma się dobrze wiadomo Bruksela, lukratywne dochody ... to jest kara ? Przeraża mnie taka moralność ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...to w ramach dowcipu
spieprzyłeś dowcip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 08:07 Myrevin {Czarno to wszystko widzę. Rząd Tuska zadłużył Polskę na 200 miliardów zł.Skrzypek był nie wygodny bo nie chciał zadłużać Polski,teraz Belka nie wiadomo co zrobi,za jego wybór będzie im z ręki jadł.} Obyś był złym prorokiem." Obym był jeszcze gorszym... Mając w pamięci wydarzenia sprzed kilkunastu lat, te wydarzenia: http://www.youtube.com/watch?v=53ia4wblL8s nie jestem pewny kto komu będzie z tej ręki jadł ;) Belka jest żołnierzykiem Kwacha, a wydaje mi się, nie wiem czy słusznie, że ten ostatni jednak jest w tym burdelu nieco wyżej w hierarchii od Tuska, nawet jeśli nie piastuje aktualnie żadnego ważniejszego stanowiska. Propozycja z Belką padła zaledwie kilka dni wcześniej... coś mi się zdaje, że po prostu przyszedł rozkaz i PO nie miała za wiele do gadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację każda baba spieprzy
dowcip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×