Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość smaugolll
Rzeczywistośc przerosła kabaret: Konrad Piasecki: O co panu chodzi z niewiedzą na temat szkoły, którą skończył Kaczyński? Sławomir Nowak: Po prostu za mało wiemy, tylko o tym mówię. Konrad Piasecki: Nie wie pan, jaką szkołę skończył? Wydział prawa uniwersytetu. Sławomir Nowak: To się dowiedziałem. Konrad Piasecki: Nie wiedział pan naprawdę, że jest doktorem prawa? Sławomir Nowak: Wiedziałem. Konrad Piasecki: To dlaczego pan mówi, że chcielibyśmy poznać więcej szczegółów, którą szkołę skończył? Sławomir Nowak: Mówiłem o tym, że chcielibyśmy wiedzieć, które liceum skończył w Warszawie, którą potem szkołę kończył, gdzie funkcjonował itd. Konrad Piasecki: Nie wie pan, które liceum skończył Kaczyński? Sławomir Nowak: Wybory polegają na tym, że powinniśmy się dowiedzieć wszystkich szczegółów o kandydatach. Konrad Piasecki: Które liceum skończył Komorowski? Sławomir Nowak: Zachęcam pana, żeby pan wszedł na stronę internetową... Konrad Piasecki: Pytam pana, szefa sztabu: które liceum skończył Komorowski? Sławomir Nowak: Próbuje mnie pan maglować i atakować za to, że postawiłem pewne pytania. Zresztą bez złej intencji, bez złej woli, jeśli chodzi o Jarosława Kaczyńskiego. http://www.rmf24.pl/raport-wybory-2010/wyboryprezydenckie2010najnowszefakty/news-licealna-wpadka-slawomira-nowaka,nId,282741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa dobreee ale matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Ciekawe kiedy skecze Komorowskiego i Nowaka będą dostępne na CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Best of seller
Buhaha Smaugoll to Ci się udało z tymi skeczami. Zarobili by nieźle na sprzedaży nie limitowanej np jako dodatek do jakiejś gazety albo samodzielny produkt. W menu na nośniku dvd powinna być taka opcja "wybierz projekcje z podkładem w tle lub bez"(takie śmiechy publiki jak w sitcomie). :D:D:D:D A materiał powinien wyjść pod roboczym tytułem "nasza kompania"z ich zdjęciami w tle("kompania"jako przekrecenie słowa "kampania")wiesz jaki to byłby interes:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Właśnie sobie tak mysle, że jakby wygrał Komorowski to może bym jakis bizness otworzył...tzn najprawdopodobniej handel. Skoro tylu frajerów w tym kraju to może bym chociaż zarobił na nich. A handolwałbym pewnie jakims gównem ładnie opakowanym po wygórowanej cenie. Odpowiedni PR ( reklama) i wypali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueLineBlue
Te przeszło sto kilkadziesiąt punktu tyczących się okresu rządów platformy już jakiś czas temu było tu analizowane. Oczywiście niektórzy próbowali nieudolnie tu pewne kwestie podważać. Czasem określać kategorycznie kłamstwem ale ja uważam że warto pewne sprawy przypomnieć gdyby komuś "prawdziwa wpadka"kojarzyła się wyłącznie z Irasiad. Jest coś w tym znamiennego, że niektórzy do znudzenia przeciwstawiają te pomyłki i lapsusy rzeczywistym poważnym nadużyciom w polityce i nie tylko. To przejaw braku rzeczowych argumentów PO tamtej stronie. Niestety. Ja nie twierdzę, że wszystko jest złe w po ale te punkty to blisko dwieście powodów by z takim uporem nie idealizować tej opcji politycznej. Ale niektórzy z góry wolą grzebać się w prozaicznych kwestiach. Jeśli to nawet były gafy to ile ich było przez prawie pięć lat? A ile np po stronie kandydata po w ciągu ostatnich kilku tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
PO nie jest tą partią , która była powiedzmy te pięć lat temu - czyli zrównoważoną , a zarazem liberalną patrią 'trzech tenorów " z Olechowskim, Religa , Gilowską ,Rokita , Płażyńskim .. teraz jest to partia raczej 'trzech psycholi" : Tuska , Niesioła i Palikota ....a PO czymś takim , można jechać do woli ...PO jak najwyższej i najbardziej wygórowanej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Te prawie 200pkt to lektura na zbyt długi czas i to w czasach gdzie slogany zawsze przebiją każdy program. Argumenty to juz prawie o niczym nie decyduja, za to decybele decydują. Kiedyś był taki program "Od przedszkola do Opola" i tam stał "klaskomierz" który decydował o wygranej. Teraz jest podobnie, "autorytety" biją najgłośniej brawo a wtórują im "pożyteczni idioci" do tego dojdą ci co się chcą poczuć „elitą bo tak im wmówią media albo ci co się cieszą że to nie oni są kozłami ofiarnymi tylko jakieś mohery i to jest właśnie recepta na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
największą 'sztuką ' było wyhodowanie takich tabunów idiotów , często wykształconych idiotów :( ( największą krzywdę może wyrządzić wykształcony idiota - ktoś tak powiedział , kiedyś )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
Po co PO NATO, mają Rosję i Putina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
To ja do godz 0:59 byłem pewien, że Komorowski jedynie stracił kontakt z rzeczywistością ale teraz to jestem pewien, że stracił kontakt z własnym mózgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie tak kłamać ...
:( 00:12 [zgłoś do usunięcia] BlueLineBlue Te przeszło sto kilkadziesiąt punktu tyczących się okresu rządów platformy już jakiś czas temu było tu analizowane. Oczywiście niektórzy próbowali nieudolnie tu pewne kwestie podważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po kastracji pedofilów
i euro w 2011 WYCHODZIMY Z NATO.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wychodzimy z NATO?
A może wracamy do Układu Warszawskiego o zreformowanej nazwie Układ SMOLEŃSKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po kastracji pedofilów
następna obiecanka pomatołków PO winna brzmiec: Zmienimy bieg polskich rzek i kierujemy je do Morza Czarnego, tak aby już nigdy nie zalewały polskich miast i WSI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największym problemem
Komorowskiego nie są gafy i kalambury, lecz zwyczajna słabość intelektualna,na której nadrobienie jest już za stary.Z funkcjonowania w polityce uczynił sposób na życie, nigdy nie widział potrzeb doskonalenia kwalifikacji.Zadowalało jego to co miał, plus polowania. Z pewnością jest leniwy, z dużym zapotrzebowaniem na święty spokój.Stąd wszelkie zmiany nie są mile widziane, bo mogą prowokować do wysiłku, trzeba działać. Prawdą jest ,że dla ludzi oglądających tylko medialną fasadę polityki jawi się on jako ostoja parlamentu, ktoś ważny, dostojny,bezstronny arbiter.Ludzie lubią jak ktoś mało mówi, bo generalnie sami nie rozumieją tego co się do nich mówi.Pan Komorowski zwyczajnie nie ma nic do powiedzenia, co jest odbierane jako milczenie człowieka mądrego.Jedno jest pewne-Komorowski, jeśli wygra to zada sobie słynne pytanie dyzmy "kto to wszystko będzie robić?", może wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest po prostu
niebezpieczny dla Polski i Świata przecież kiedyś może powiedzieć coś takiego iż może wywołać Trzecią Wojnę Światową On nie może wygrać tych wyborów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły Bronek..
POstać naszego wyborczego lidera zaczyna zupełnie przypominać swój pierwowzór - sławnego Wesołego Romka z Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba dodac......
że praca magisterska powstała w 11 dni, ale za to napisana z pomocą rodziny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat nowej Polski i dalej nam przychodzi wybierać "mniejsze zło" . Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują , ze finisz będzie między "nowotworem złośliwym " , a "łagodnym" ( to z TV ) . Trudno tu nie podzielać ten punkt widzenia . Najgorsze , że ten "nowotwór złośliwy" zwany popularnie kaczyzmem zżera co raz to nowe młode tkanki społeczeństwa . W całej tej dziwnej kampanii , o wiele spokojniejszej niż prorokowałem , odbywającej się w cieniu powodzi dowiedziałem się jednej ciekawej rzeczy . A to , że myślistwo jest złem . To co prawdziwy mężczyzna robił od pradziejów - dzisiaj w dobie zniewieściałych mężczyzn myślistwo stało się czymś hańbiącym . Świat oszalał . Ja tam dalej pozostanę przy swych niespełnionych marzeniach o uroku polowań i spacerach ze sztucerem po lesie . Bigos z nad ogniska i kiełbasa z własnoręcznie upolowanego dzika . Zajęcie dla prawdziwych mężczyzn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły Bronek..
a koledze , nie przeszkadza to np. że ten dzielny i męski myśliwy wyprowadzi nas z NATO ? do jakich kompromisów i POświęceń kolega jest gotowy w imię tej swojej walki ze znienawidzonym kaczyzmem , który jak się okazuje nikomy żadnej krzywdy nie zrobił ? nowy układ warszawski może ???, pakt z Izraelem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na top shatyna tycjan
Tycjan, to jest takim slepcem, ze az przykro.. Udaje tu takiego madrale, ale nie widzi jakie głupoty gada Komorowski wrecz przeciwnie jeszcze zacznie go bronic, bo przeciez TVN mówi ze grozi nam ponownie kaczyzm...zenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto się bał IV RP?
tylko lodziarze i byli esbecy:P Tycjan....WSTYD:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale widzę . A jaki ja mam wpływ na to żeby nie gadał ? Wybór jest jaki jest . Sondaże pokazują , że II tura to Komorowski - Kaczyński . Kaczyński do rządzenia być dopuszczony nie może to zostaje Komorowski Nie miałem na to wpływu , że zaproponowano nam 10 ludzi całkowicie nieodpowiednich na to stanowisko , a wybrać trzeba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IV RP to szaleństwo i chore wizje niepoprawnych ludzi , złośliwych , którzy nigdy w polityce nie powinni się znaleźć . Ludzi , którzy myślą , ze przy pomocy agent rządowych , ustaw , nakazów i zakazów potrafią zmienić naturę ludzką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×