Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nie podkurwiaj naszej
otulinki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten top jest pod scislą
kontrola:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownika rzecz jasna
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie masz cycki?
:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chujowo
kierownik pyta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 10 minut na
odpowiedz:classic_cool: liczymy czas od raz,dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzeniaaa
teraz rozumiesz dlaczego masz wypierdalać?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierwonik sie nam zapodzial
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulinko?
:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? brak otulinki? prawicowi absztyfikanci nie mają kogo adorować ? pokazała wam cycki ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanotta jakie dno z ciebie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyppiertalaj
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona=komiczne
sprawdzone.. wiec UWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk pukkkkkkkkkkkkk
puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk pukkkkkkkkkkkkk
Wczoraj wieczorem w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim głos zabrał Jarosław Kaczyński, który uczestniczył w "marszu pamięci". Szef Prawa i Sprawiedliwości zaznaczył, iż były działacz "Solidarności", "dzielny" Edward Mizikowski, został dzisiaj przewrócony, pobity i jest zatrzymany. - Nie wiemy gdzie jest, będziemy się o to pytać, będziemy się domagać, by został zwolniony, ale takie wydarzenia nie mają prawa mieć miejsca w wolnej Polsce - powiedział prezes PiS. Tłum zaczął wtedy skandować: "Uwolnić Edwarda, uwolnić Edka". Tak, Edka trzeba uwolnić dodał Kaczyński. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji Maciej Karczyński powiedział, że mężczyzna, o którym mówił prezes PiS, został zatrzymany przez funkcjonariuszy BOR i przekazany policji, gdyż wtargnął na teren Pałacu Prezydenckiego. Według policji mężczyzna miał w organizmie 1,6 promila alkoholu. - Przyszliśmy tutaj, jak co miesiąc, w pochodzie procesyjnym, który zmierza w to miejsce, w którym Polacy oddawali cześć poległym. Polacy wspominali tych, którzy w jakiś niezwykły sposób wpisali się w ten straszliwy ciąg, jakim jest Katyń. Wiem, że być może pochód zostanie opisany jako faszystowska manifestacja - powiedział Kaczyński. REKLAMA - My będziemy tu przychodzić po to, by bronić prawdy - kontynuował szef PiS, dodając, że przeprowadzono cały szereg operacji zmierzających do tego, aby przestano zajmować się katastrofą w Smoleńsku. Następnie szef PiS zaczął mówić o narodzie. - Jest naród polski, są prawa polskiego narodu, jest prawo do wolności, do suwerenności i prawo do godności, i te prawa są dzisiaj deptane przez tych, którzy ukrywają prawdę i boją się prawdy, którzy chcą przed prawdą uciec. Musimy tych wszystkich wartości bronić, nawet wtedy, gdy obrona jest trudna - powiedział. Wtedy zaintonowano hymn Polski. - Bardzo wielu Polaków jest dzisiaj z nami mówił dalej Kaczyński. - Jestem przekonany, że Bóg oświeci tych, którzy są dziś przeciwko. O to się módlmy zakończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/izut 🖐️)) I fragment. {Tymczasem wczoraj w Warszawie (i, zdaje się, paru innych miejscach) mieliśmy do czynienia z czymś, na co w kraju demokratycznym przyzwolenia być nie może. Wpływowa gazeta, dla celów politycznych i pewnie w jakimś stopniu dla autopromocji, przeprowadziła kilkutygodniową nagonkę, judząc do użycia przemocy i zablokowania Marszu Niepodległości, rzucając nań anatemę faszyzmu. Obłuda i nikczemność, jaką popisują się w tej sprawie podwładni Adama Michnika, są po prostu niezmierzone. Tak, jak Goering z jego sławnym "to ja decyduję, kto jest Żydem", redaktor Blumsztajn i podobni mu "szczujni dziennikarze" (jak zwał ten gatunek propagandystów śp. Jerzy Dobrowolski) przyznali sobie prawo decydowania, kto jest faszystą i egzekwowania swoich wyroków za pomocą skrzykiwanych poprzez prasowe łamy bojówek, skądinąd w dużej części odwołujących się do ideologii równie zbrodniczych jak hitlerowski narodowy socjalizm. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proces radykalizacji Myrka
przebiega w niepokojącym tempie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka radykalizacja? Zawsze broniłem prawa obywateli do manifestacji. Do parad równości też. Nie widziałem całej tej zadymy ale jeśli GW doprowadza do tego że Biedroń napada na policjanta to chyba coś nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proces radykalizacji Myrka
Wpływowa gazeta, dla celów politycznych i pewnie w jakimś stopniu dla autopromocji, przeprowadziła kilkutygodniową nagonkę, judząc do użycia przemocy i zablokowania Marszu Niepodległości, rzucając nań anatemę faszyzmu. Rzucając anatemę faszyzmu? Członkowie ONR, podziwiający organizację Kombat 18, wspierający inicjatywę Redwatch, namawiającą do zabijania zdrajców rasy, 'pedałów' i lewaków (http://www.redwatch.info/sites/dolnoslaskie.htm - spis osób, które wzięli na cel), to słodkie misiaki przecież. Jakim prawem GW piętnuje tę organizację? Cóż złego jest w skandowaniu haseł pełnych nienawiści i nietolerancji? Idąc tym tokiem rozumowania, obywatel - pedofil również ma prawo do manifestowania swych uczuć i poglądów na paradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Cóż złego jest w skandowaniu haseł pełnych nienawiści i nietolerancji? } Okej, jakie to hasła skandowano na tym marszu? Ja nie wiem, nie mam tv. Więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na youtubie znalazłem tylko "Bóg, honor i ojczyzna", o takie hasła ci chodzi? No i głupie: "Roman Dmowski wyzwoliciel Polski". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proces radykalizacji Myrka
Nie udawaj gupiego, ok? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×