Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość klasyka głupoty polskiej
.....................itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przykład odlotu mózgu jakim wykazuje się pełnomocnik do spraw zwalczania korupcji nijaka Pitera Dżulietta:) Z okazji Dnia Antykorupcyjnego pogromczyni korupcji Pani Minister Julia Pitera wygłosiła kilka myśli, krzepiących i cennych. Według Pani Pogromczyni rząd nie zamierza straszyć przestępców korupcyjnych, żeby nie wywoływać histerii. Słusznie! Przestępcy korupcyjni to ludzie delikatni i wrażliwi, bywa, że nieszczęśliwie zakochani. Nie należy takich ludzi straszyć, bo mogą zemdleć na schodach. Pogromczyni krytycznie oceniła też ściganie korupcji, bo powoduje ono, że przestępcy zaczynają się ukrywać. Też cenna myśl; rozwijając ją, można by postulować, aby korupcja odbywała się jawnie. Nie na cmentarzu, tylko normalnie w gabinetach. Pani Minister zauważa też, że ściganie korupcji generuje koszty . Na skutek ścigania łapówki bowiem rosną. Też racja. Ściganie sprawia, że łapówkarze się drożą, a bez ścigania schodzą z ceny i rozwija się między nimi zdrowa konkurencja. Wreszcie Pani Minister podkreśliła, że walka z korupcją jest skuteczna, bo nie było ostatnio głośnych afer. Otóż to właśnie jest sposób na całkowite zwalczenie korupcji! Po prostu przestać ją ścigać. Nie ma ścigania nie ma afer, a nie ma afer znaczy nie ma też korupcji. Tak oto, nie ścigając korupcji, rząd ją zwalczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem że mniej więcej tak to będzie wyglądać, jak z prohibicją w USA w latach 30. Coś jest zakazane bardziej się opłaca tym handlować, ceny są wywindowane, do granic zdrowego rozsądku, itd. itp. No i handlarze pewno modlą się by ten stan rzeczy się nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od dziś jest powszechnie wiadome że utrzymanie prohibicji na te wszystkie substancje jest w interesie mafii i różnych gangów, tyle że tego nie dowiemy się telewizji. W telewizji Tusk walczy z dopalaczami bo ta walka może ocalić choćby jedno życie. :classic_cool: A tak naprawdę kto chce się naćpać ten się naćpa, tak mówią statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upalona_stafem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafia w Polsce to spiskowa teoria dziejów:P Tak samo jak rosyjscy agenci w Polsce-nie ma ich, wszędzie na świecie są-w USA, w Czechach(ostatnie afery szpiegowskie) W naszym kraju nigdy nie było i nie ma-sam słyszałem że jakiś oświecony dziennikarzyna tak mówił i kazał się popukać w czoło i przestać zajmować się spiskowymi teoriami dziejów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy najlepszy na świecie kontrwywiad, dlatego u nas nie ma agentów obcych wywiadów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknięcie sklepów z dopalaczami odbyło się z jawnym naruszeniem prawa-zamknięto je na mocy jednej decyzji a jak wynika z KPA każda decyzja powinna imiennie dotrzeć do każdego właściciela i dotyczyć tylko jego sklepu. Gdyby przyjąć logikę postępowania bandy ryżego można zamknąć wszystkie cukiernie bo pączki niebezpiecznie dla życia podnoszą poziom cholesterolu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z ledami jest poza Warszawą. Pierwsze ja kupiłem w Liroy Merlinie.. nie jestem z nich zadowolony, żarzą się po wyłączeniu wyłącznikiem. O_O Nie wiem jakim cudem? Kupiłem więc na bazarze i te bazarowe działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona pisałaś kilka dni temu o 15-latku, który się powiesił- gnębiony przez kolegów. Pisałaś, że dawniej tego nie było. Nie do końca- interesowałem się tym- pod koniec lat 60-tych ub. w. istniały w Polsce ruchy hipisowskie. Jako kontrakcja- powstał ruch tkzw. git ludzi- dziarganych. Rozwinął się na początku lat siedemdziesiątych- przy bezradności nauczycieli- gitowcy tępili tkzw. kiepskich. Było niejedno samobójstwo. Działali głównie w szkołach zawodowych i technikach, ale były ich całe bandy na osiedlach- toczyli bitwy z hipisami- ale "tępili" przy okazji kiepskich- gdzie się dało. Nauczyciele i MO było raczej bezradne- jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PS doczytałem- co pisała Ani- ale się pomyliła. Nie pisałem nigdy o Twoim wieku (zresztą go nie znam)- na topiku debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona pisałaś kilka dni temu o 15-latku, który się powiesił- gnębiony przez kolegów. Pisałaś, że dawniej tego nie było. Nie do końca- interesowałem się tym- pod koniec lat 60-tych ub. w. istniały w Polsce ruchy hipisowskie. Jako kontrakcja- powstał ruch tkzw. git ludzi- dziarganych. Rozwinął się na początku lat siedemdziesiątych- przy bezradności nauczycieli- gitowcy tępili tkzw. kiepskich. Było niejedno samobójstwo. Działali głównie w szkołach zawodowych i technikach, ale były ich całe bandy na osiedlach- toczyli bitwy z hipisami- ale "tępili" przy okazji kiepskich- gdzie się dało. Nauczyciele i MO było raczej bezradne- jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anouk- nic to- zdarza się- mało znaczące- ale napisałem. (teraz zresztą wiem ile o. ma latek- bo sama to napisała w międzyczasie) jak mi gorzej się zdarzyło nazwać Ciebie kiedyś niezbyt ładnie- i niezasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona- bywało też niewesoło mimo, że nie było komórek. Polska szkoła- jest chora od zarania PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myrevin- to tylko spiskowa teoria dziejów- przecież wszyscy wiemy że rząd i prezydent prowadzą wreszcie spójną politykę ocieplenia stosunków z Rosją- która jak się dowiedzieliśmy ostatnio- dzięki tym zabiegom uznała Polskę za ważny element w polityce europejskiej. Dotychczasowa polityka, która umarła ostatecznie razem z L. Kaczyńskim- była błędna i nie przynosiła rezultatów. Nie wiadomo tylko dlaczego Sikorski klapnął o jakimś zagrożeniu rosyjskim za ileś tam miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 14:47 [zgłoś do usunięcia] a zastepczy .... też napływowy warszawiak jak i myrevin" Pudło, czy chcę czy nie chcę- urodziłem się w Warszawie- moja rodzina też stąd pochodzi- nie od wieków co prawda- ale od ponad 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myrevin- to tylko spiskowa teoria dziejów- przecież wszyscy wiemy że rząd i prezydent prowadzą wreszcie spójną politykę ocieplenia stosunków z Rosją- która jak się dowiedzieliśmy ostatnio- dzięki tym zabiegom uznała Polskę za ważny element w polityce europejskiej. Dotychczasowa polityka, która umarła ostatecznie razem z L. Kaczyńskim- była błędna i nie przynosiła rezultatów. Nie wiadomo tylko dlaczego Sikorski klapnął o jakimś zagrożeniu rosyjskim za ileś tam miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też urodziłem w Warszawie. A rodzina, fakt nie warszawiacy. Jako ciekawostkę mogę wam napisać, rodzice poznali się w Chinach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moi rodzice poznali się w Izraelu...mama jest z Palestyny , chciała dokonać zamachu ale nie umiała odpalić bomby , tatę tak to rozbawiło że sięz nią ożenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p000
mama jest z Palestyny} to dlatego jestes taka jebbnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to porządna kobieta...co się czepiasz? teraz będzie Sylwester i będą sztuczne ognie , ona to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×