Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

To po trzesieniu ziemi i tsunami w Japonii znow surowce pojda w gore:( Drozyzna robi sie coraz bardziej samosprawdzajaca sie przepowiednia. Zgodnie z kanonami sztuki. Te dwa zdania mialam napisac wczoraj, ale po wiesciach z Japonii:( pozostaje niemal pewnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myro, zastanow sie, co piszesz. Japonia jest importerem wszelkich surowcow. A po takiej katastrofie bedzie wielkie zapotrzebowanie. Tsunami szaleje im po terenach przemyslowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jest jeszcze nasz "ukochany" Kapitza krotkoterminowy:( ktory wlasnie ma nowe pole do dzialania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będzie ciekawie, oni mają zadłużenie sięgające 300% ich PKB... hmm.. Tsunami to wyjątkowy pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie az zab rozbolal od tego... dlug publiczny ich to ponad 200%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam w necie o Japonii.. większość kapitału mają zainwestowanego za granicami kraju, może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specyficzne dla ich dlugu jest to, ze jest wewnetrzny...sa zadluzeni u "swoich". Przez to cholerne tsunami zginie duzo duzo wiecej ludzi niz tylko po trzesieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myro zebys z tąwysokoscia dlugu nie robil za proroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerologia prawdę ci powie
:classic_cool: wracamy do tego jakże ważnego tematu aby wyraźnie ponownie podkreślić, że trójki są de best, pomijając oczywiste kłamstwo nt gadulstwa, mitomaństwa i próżności :classic_cool: możecie sobie sprawdzić swoje opisy na http://astrologia.interia.pl/numerologia Osoby o tej wibracji lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie, obdarzone licznymi talentami, charakteryzuje je ogromna ciekawość świata. Trójki są obdarzone wyjątkowym magnetyzmem, muszą i lubią być ośrodkiem zainteresowania, są łase na pochlebstwa i komplementy. Ze wszystkich wibracji najłatwiej nawiązują kontakty. Są powszechnie lubiane, aktywne i zaradne, ale rzadko zdarza się, żeby dążyły do dominacji nad otoczeniem. Ich elokwencja czasami przeradza się w gadulstwo, trudne do zniesienia, ze względu na to, że trójki są mistrzami w mówieniu o niczym - z tej wibracji wywodzi się najwięcej mitomanów. Posiadają wrodzony wdzięk towarzyski, mają wielu przyjaciół. Ludzie lubią z nimi po prostu być. Kochają prowadzenie otwartego domu, czerpią satysfakcję z podejmowania gości. To sybaryci, kochający wygodne życie i nikt, tak jak oni nie potrafi docenić luksusu i nikt tak pięknie nie czerpie radości z przyjemności, jakie niesie życie. Maja w sobie wielki potencjał miłości. To osoby wiecznie rozedrgane, gotowe do przeżywania nowych doznań. Nienawidzą szarej codzienności, monotonii, systematyczności i przeciętności. Nie miewają humorów, nie popadają w depresje. Atrakcyjne, kokieteryjne, często próżne, bardzo dbają o swój wygląd. Natura ludzi wolnych, dlatego nie można ich zmuszać do wykonywania zawodów praktycznych czy konwencjonalnych. W wykonywanych zawodach osiągają znaczną, wyróżniają, pozycję (tę wibrację mają wiodący dziennikarze TV, niestety, ze zrozumiałych względów, nie mogę tu przytoczyć nazwisk). Łatwość wypowiedzi, zarówno w mowie jak i w piśmie, uzdolnienia literackie, bogactwo wyobraźni, fantazja i ogromna pomysłowość - wszystko to czyni z 3 utalentowanych ludzi sztuki, a ich wyczucie piękna i barw pozwala się wybić w każdej dziedzinie związanej z modą i sztuką. Są to również świetni prawnicy. Największym problemem jest to, szybko się zniechęcają i nużą (szczególnie, jeśli wykonują pracę, w której nie mogą rozwinąć skrzydeł). Partnerstwo i uczucia - intensywność i namiętność przeżyć. Zanim spotkają swoją drugą połowę cieszą się opinię pożeraczy serc. Wdzięk i czar czyni z nich bardzo atrakcyjnych partnerów, często zmieniają obiekty swoich emocji. Kochają być zakochani. Jednak, jako małżonkowie są lojalni, czuli, cenią dom i życie rodzinne. Łatwo wybaczają, ale podlegają dosyć częstym zmianom nastrojów. Ponieważ nie mają problemów kontaktach z ludźmi, więc partnerstwo wychodzi im dosyć łatwo , najlepiej porozumiewają się z własną wibracją, a także z 1,5,9 - bo te wibracje również poszukują głównie pozytywnych stron życia. Pozostałe wibracje - 2,4,6,7 i 8 też znajdą wspólny język z radosna trójką. Trzeba pamiętać, że frywolność i lekkomyślność trójek jest pozorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk ...
[Drozyzna robi sie coraz bardziej samosprawdzajaca sie przepowiednia.] Wierzysz w przepowiednie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr nie wiem czy sobie
robisz żarty czy mówisz poważnie, ale zaliczanie kilka piw dziennie prowadzi tylko do jednego ........... :( Może pomyśl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samospelniajaca sie przepowiednia to nie taka zwykla przepowiednia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:32 [zgłoś do usunięcia] Myr nie wiem czy sobie robisz żarty czy mówisz poważnie, ale zaliczanie kilka piw dziennie prowadzi tylko do jednego ........... Może pomyśl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! } Bez piwa nie da się o nim myśleć spokojnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę, że doszło do
największego zatkania kakała w historii kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij Myrek od aaaaa
a aa💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, o czym Ty piszesz? Rośną im wydatki na cele społeczne, starzeje im się społeczeństwo, a teraz dojdą wydatki po trzęsieniu. Tym bardziej, że bank centralny zapowiedział, że zachowa stabilną sytuację gospodarki za wszelką cenę. Odbudowa, ulgi, naprawa infrastuktury to będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, nie wiem co porównujesz i jaki wątek poruszasz.... Ja dziś z Myrem rano biadoliłam o Japonii i popołudniu poszukałam danych, żeby nie strzelać z głowy.:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona się zesra, żeby
wykazać, że polska jest jedynym krajem na świecie, który ma nieuzasadnioną wysokość długu publicznego, który to wynika z nieudolności rządzących i do tej tezy dopasuje i nagnie wszystko, nasza mądrusia gąska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jasne..... Tyle tylko, że cytując klasyka tsunami zatopiło nieco z ich sił wytwórczych. I nie mam tu na myśli czynnik ludzki, będą mieli kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że można mieć obawy... tsunami w Japonii będzie miało skutki ekonomiczne dla wszystkich, także i dla PL. :( Weekend ostudzi nieco giełdy, ale będzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×