Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość Darkanna
Cieszę się Czterdziestoletnia, że masz fajny efekt. U mnie też jest ok, zdecydowanie mam lepiej napętą skórę, podniesione policzki. Przyzwyczajam się jedynie do smuklejszej twarzy, choć najbliżsi mówią, że bardzo dobrze to wygląda i ponoć "się czeoiam"; Ale ja już tak mam, że zawsze znajduję 'dziurę w całym'...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoletnia 444
Darkanno, myslę, że naprawdę niepotrzebnie szukasz tej dziury:) Twarz smuklejsza jest chyba ciekawsza niż okrągła... Ciesz się, ze fajnie wygladasz, ja o wiele lepiej się czuję ze smuklejszą buzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
no właśnie też dochodzę do takiego wniosku... zresztą wczoraj od szwagra, dawno niewidzianego' usłyszałam: 'jakoś tak korzystniej na twarzy wyglądasz'...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy któraś robiła nici w Krakowie i może podzielić się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonowana6
Dziewczyny,czy te nici sie rozpuszczaja z czasem pod skóra? Jelsi tak to czy nie ma to zadanego negatywnego oddziaływania dla naszego zdrowia>? sory za takie laickie pytania,ale dopiero sie ucze tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Te nici to nic innego jak kwas hialuronowy o odpowiedniej gęstości więc się stoponiowo wchłania i jest całkowicie bezpieczny dla organizumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że w Kraku nikt nie robił. Pewnie w takim razie pójdę na pierwszy ogień. A mam jeszcze pytanko, wieciemoże jak zniwelować dolinę łez i cienie pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
nici podobno trzymają ok roku. zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
as76, robiłaś zabieg? daj proszę znać, czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie, jestem bardzij fanka laseru na pocztaek. Bo on w sposob trwaly zageszcza i nieco podnosi skore. I to w sposob trwalszy, bo jest to jednak dzialanie gruntowne. Dopiero po zakonczeniu serii, jesli efekt bedzie niewystarczajacy ewentualnie pomysle o niciach, chociaz rok trwalosci to jednak krotko w porownaniu do ceny. Ale moze tez jest tak, ze podawany systematycznie daje trwalsze efekty. przyznam, ze zczynam sie przekonywac, ale tak jak mowie, najpierw mam zamiar zrobic serie laserow, bo ja u siebie zauwazam efekt podniesienia po takich zabiegach i to juz po zwyklym fotodmladzaniu za 500 zl...I tak jak mowie, efekt jest na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeczkowa
Czy chodzi Wam dokładnie o zabieg-Hydrolift ? tutaj macie opisany ten zabieg www.medycyna-estetyczna.biz/index.php?kat=zabiegi&side=hydrolift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanili
a wiesz o co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Lelonkiewicz dermatolog
Witam serdecznie wszystkich internautów zainteresowanych zabiegiem Hydrolift nici hialuronowe.:) Pacjentki prosiły mnie o wyjaśnienie idei zabiegu i sposobu jego wykonania, stąd moja wypowiedź. Cieszę się że tak wiele osób wie o zabiegu a co najważniejsze dla mnie jest zadowolona z efektów :) Dermatologia estetyczna służy urodzie , poprawie jakości skóry i jej zdrowiu. Zabieg Hydrolift ma służyć temu samemu. Jestem zwolenniczką zabiegów bezpiecznych, uważam że dla urody nie warto ryzykować zdrowia. Dlatego przez wiele lat starałam się znaleźć produkt który będzie dawał najlepszy efekt ale będzie też najbardziej skuteczny. Pomogła mi w tym pani dr Ewa Szpringer. Hydrolift może byc wykonywany tylko kwasem hialuronowym i to niestety nie każdym. Kwas może być wprowadzany igłą lub mikrokaniulą- ta forma jest mniej urazowa i rzadziej pozostaje siniak. Nici hialuronowe służą poprawie owalu twarzy i kształtowaniu policzków, ujędrnieniu i odbudowie skóry. Można też odbudować skórę powieki dolnej, poprawić kształt oka i brwi. Zabieg ten można połączyć z zabiegami laserowymi- najlepiej wykonanymi wcześniej, z zabiegami wolumetrycznymi, hydrobalansem i innymi wypełnieniami. Efekt powinien się utrzymywać od roku do dwóch lat. Zabiegi Hydroliftu wykonywane innymi substancjami nie spełniają moich założeń bezpieczeństwa, które są w tej dziedzinie medycyny najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie i życzę doskonałych efektów zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Pani dr, jestem 4 miesiące po tym zabiegu. Celem miało być pozbycie się lekkich linii mimicznych, zarysowujących się na polczkach. Efektem dodatkowym, którego się nie spodziwałam jest istotne wyszczuplenie twarzy (w środkowej części policzków jest wręcz coś jakby wgłębienie), do tego kości policzkowe są teraz bardzo wyraźnie zaznaczone, co nie byłoby złe gdyby nie wspomiane wklęsłości. Mam w związku z tym pytanie, czy jest to wynik specyficznego wykonania zabiegu, czy też tak po prostu przy hydrolifcie jest? I drugie pytanie, czy w jakiś sposób można przyspieszyć 'schodzenie' preparatu? Pytam, gdyż wgłębienia o których wspomniałam bardzo mi się nie podobają, wyglądam przez nie starzej, a nie taki był cel zabiegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Witam Panie,witaj Darkanna.W przyszłym tygodniu wybieram się na zabieg nici hialuronowych.Czy uzyskałaś odpowiedź od Pani doktor Lelonkiewicz w sprawie o które pytałaś? trochę jestem zaniepokojona tym co napisałaś o swoim przypadku.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
EwaOlga, niestety nie mam odpowiedzi od p. dr. Z tego, co czytam zwyle efekty są bardzo dobre więc chyba możesz być spokojna. U kogo będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Właśnie u Pani Doktor :) Zastanawiałam sie nad kilkoma miejscami m.in. nad Scinclinic ,ale wreszcie zdecydowałam się na klinikę Pani Lelonkiewicz.Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Napisz proszę, gdy będziesz po zabiegu, jakie są efekty. Ja zdecydowanie nie chcę siać paniki, gdyż to o czym piszę nie jest jakoś dramatycznie widoczne, co więcej być może niektóym taki efekt by odpowiadał, bo kości policzkowe są mocno podkreślone a twarz szczuplejsza; u mnie niestety zabieg zbiegł się w czasie z mocnym schudnięciem, stąd efekt dużego wyszczuplenia, który mi po prostu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
EwaOlga i zapytaj proszę p. dr, jak to jest z efektem wyszczuplenia twarzy po tym zabiegu, jeśli mogę Cię o to prosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Oczywiście,że spytam.Zabieg mam w przyszły piątek-także odezwę się pewnie dopiero w sobotę.Jadę do Wrocławia z Krakowa .Sprawą wyszczuplenia,też jestem bardzo zainteresowana,bo aktualnie jestem na diecie i mam duży spadek wagi.Do czasu zabiegu będę tu zaglądać,więc gdybyś miała jakieś nowinki,to chętnie przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasłużona
witam Panie-dzisiaj jestem po zabiegu nici u dr Kruka w Poznaniu. Chciałem jechać do dr Lelonkiewicz ale stwierdziłem ,ze jak mam na miejscu osobę to z niej skorzystam. faktycznie efekt wyszczuplenia twarzy jest zadziwiający. Pan doktor tłumaczył, że odzyskuje się "gęstość" skóry i wówczas odtwarza się trójwymiarowość twarzy, którą unosi kwas w skórze. ja jestem zadowolony. chciałem zapytać Panią Doktor bo już zapomniałem zagadnąć dr Kruka czy mozna tą metodą unosić czoło i jakie są efekty. pozdrawiam Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do Zasłużona Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Myślę,że Darkanna też będzie zadowolona z Twojego opisu.Ja oczywiście tak jak obiecałam, wypytam Panią Doktor Lelonkiewicz.Co do uniesienia czoła,to słyszałam-zaznaczam słyszałam,że jest taka opcja,ale chyba tylko w okolicach skroniowych (uniesienie i "otwarcie" oka).Nie wiem czy centralna część czoła jest możliwa? Chociaż biorąc pod uwagę fakt,że te nici zaczyna się stosować(póki co testować) do podnoszenia biustu -to czemu nie można podnieść czoła? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Dzięki za kolejne relacje:) Zasłużona, rozumiem, że u Ciebie także jest efekt wyszczuplenia twarzy, przy jednoczesnym ujędrenieniu, podniesieniu, itp? No właśnie nad tym się zastanawiam, pod kątem przyszłego powtórzenia zabiegu. A mianowicie, czy jest możliwość takiego podania preparatu, aby bez efektu wyszczuplenia (którego ja akurat nie chcę), osiągnąć efekt poprawy owalu, wypełnienia policzków, ujędrnienia, itp...? Spytaj proszę o to EwaOlga. Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Spytam,spytam :) Przyznam,ze najbardziej obawiam się siniaków. A jak u Ciebie z tym było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Niestety miałam siniaki przez ok 10 dni:( Ale ja generalnie mam skłonność do siniaków więc u Ciebie być może ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Ja też mam skłonność do siniaków :( i myślę,że będzie podobnie. Pewnie wyjdą w całej okazałości w drodze powrotnej do Krakowa :) Ale trudno - i tak nie zrezygnuję z zabiegu.Dzięki serdeczne za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do Darkanna .Jest taka możliwość-tak powiedziała Pani Doktor.Ja właśnie wróciłam z Wrocławia.To czego się obawiałam czyli siniaki ,są-ale naprawdę minimalne.Ich zatuszowanie nie będzie żadnym problemem.Owal twarzy podniesiony,wyszczuplenie minimalne.Generalnie jestem bardzo,bardzo zadowolona.Pani Doktor jest przemiłą Osobą.Jestem pewna,że zostanę jej stałą pacjentką,pomimo odległości ,która nas dzieli-bo warto :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×