Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość darkanna
EwaOlga, serdecznie dziękuję za info. Cieszę się, że jesteś zadowolona. Napisz proszę cos więcej o efektach jakie uzyskałaś, i może też coś nt samego zabiegu (po ile nici? w jakim ułożeniu?). Swoją drogą, skąd dojeżdżasz do Wrocławia? Ja zastanawiam się nad wyjazdem do Poznania, do dr Kruka, o którym też czytam, że dobrze robi ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
czesc Darkano- wróciłam właśnie od dr Kruka-myslę, że takie same mam odczucia jak Olga po Pani dr Lelonkiewicz.sam zabieg jest niebolesny.płacisz i dopłacasz za zużycie materiału.dzwoniłam wcześniej do pani dr Lelonkiewicz i zauważyłam, że i Pani dr i dr Kruk pracują na bardzo dobrych wypełniaczach. niczego nie chowają do lodówki tylko od razu zużywaja przy pacjencie. Mój Kolega odsysał sobie brzuch i umówił się na laserową korektę owalu twarzy acculift-trochę mnie to kusi :-) bo wyglądam rewelacyjnie. ja również zostanę pacjentką dr Kruka mimo odległości, a te które mają bliżej do Wrocławia powinny skorzystać z usług Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
wyszczuplona, dzięki za info nt dr Kruka. napisz proszę, co u niego robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Witajcie :) Siniaczki już zbladły,posmarowałam się AuridermemXO na noc,który zawsze pomaga mi w takich sytuacjach.Co do dojazdu-to jestem z Krakowa-odległość dość spora,ale biorąc pod uwagę doskonały dojazd do Wrocławia,byłam na miejscu w niecałe trzy godziny.Co do samego efektu,to dzisiaj jest jeszcze lepiej,bo lekka opuchlizna w okolicach skroni prawie ustąpiła.Kontur oka (dolna powieka) lekko uniesiona,twarz gładka.Jeżeli chodzi o wyszczuplenie to ciężko nawet określić to tym mianem.Bardziej skłaniałabym się do określenia-że buzia zrobiła się bardziej suptelna,radosna i wypoczęta.Kąciki ust,które miały lekką tendencje opadania-również się uniosły.W sposób naturalny-zdecydowanie lepszy niż przy bezpośrednim podaniu kwasu tuż przy ich załamaniu.Jeżeli chodzi o sposób podawania,to nie potrafię nic na ten temat powiedzieć.Pani Doktor operuje tak zręcznie tą kaniulą,że ciężko się połapać w którym miejscu akurat się znajduje.Co do cen to masz wszystko na Jej stronie www.uroda.in Jeżeli chodzi o preparat,który został u mnie zastosowany,to Princess Volume 3 x 1,0 ml. Zaznaczam,że Pani Doktor stosuje ten wypełniacz bez żadnych domieszek-czyli najbardziej bezpieczną formę.Zresztą sama pisała o tym,że bezpieczeństwo zabiegów,to u niej podstawa . Za trzy miesiące jadę do Wrocławia na regenerację okolic oczu i może zdecyduję się na szyję.Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
EwaOlga, dziędzi za opis. Widzę, że u Ciebie efekt jest faktycznie inny, aniżeli u mnie. Ja nie mogę powiedzieć, że mam bardziej wypoczętą twarz po zabiegu; wręcz przeciwnie:( Do tego, co bardzo mi sie nie podoba, to asymetria, która jest wynikiem zabiegu. Prawa strona jest bardziej uniesiona, co niestety widać. Lekarz, u którego robię mezoterapię stwierdził, że prawdopodobnie miałam zbyt płytko podany kwas po lewiej stronie. No nic, teraz czekam aż preparat się wchłonie a potem, pewnie wybiorę się albo do Poznania, albo Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopisun
EwaOlga czy miałas aż podane 3 ml? Rozumiem że wg strony płaciłas 1200x 3? Przepraszam ze tak pytam ale tez mysle o wyjezdzie do wrocławia ale byłam przygotowana na te 1200- co i tak dla mnie mało nie jest Czy wczesniej ustalałas tak duza ilosc kwasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
EwaOlga, ja mam jeszcze pytanie o regenerację okolic oczu, o których piszesz. Rozumiem, że też będzie to zabieg robiony przez dr Lelonkiewicz; napisz prosze, jakiego rodzaju będzie to zabieg? czy może w jakimś zakresie będzie to podniesienie górnych powiek, czym ja osobiście jestem bardzo zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
do Darkana u mnie Pan doktor skupił się na górnej części twarzy z odbudowaniem okolicy skroni, polików i powiek dolnych. moje opadnięte powieki górne nadaja sie na chirurgiczne wycięcie-pan doktor uzywa lasera CO2 wiec zamiast noza chirurgicznego umówiłam sie za miesiac na wycięcie laserem CO2-są mniejsze krwiaki, obrzęk i szybciej dochodzi sie do siebie. natomiast skronie mam podniesione jak modelka, kącik boczny oka usniesiony o 2 mm a przez to bardziej wypoczęty. Pan doktor podał mi 4x 1ml perlane,a powieki odbudował restylane vital 1 ml. naprawdę jestem zadowolona. szkoda, że nie uległam podpowiedziom doktora na poczatku i nie zdecydowałam się na Fraxel CO2 przed zabiegiem-bo z pewnością Pan doktor zuzyłby mnie preparatu na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Wyszczuplona, dzięki za info:) czyli w zasadzie miałaś hydrolift na wybrane partie twarzy. Powiedz proszę jeszcze jaki efekt osiągnęłaś na policzkach? Ten obszar mnie najbardziej interesuje, bo chciałabym przywrócić policzkom objętość. Jakbyś mogła jeszcze powiedzieć, ile zapłaciłaś i czy po zabiegu masz siniaczki. Ja zawsze mam okropne i potem muszę tłumaczyć się gęsto otoczeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do darkanna: Jezeli chodzi o zabieg w okolicach oczu (dolnej powieki),to będzie to prawdopodobnie hydrobalans Vital, ale nie jestem tego pewna-zadecyduje o tym Pani Doktor przed zabiegiem.Jeżeli chodzi o szyję,to raczej na pewno zastosujemy ten rodzaj preparatu. Do hopisun: ilość preparatu określasz przed zabiegiem.Pani Doktor powie Ci ewentualnie o swoich sugestiach,ale decyzja należeć będzie do Ciebie..Ja schudłam przez ostanie 2 miesiące 10 kg,jestem po 40-stce -także taka ilośc preparatu miała sens :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do Darkanna Wiesz,tak się teraz zastanawiałam nad tą Twoją asymetrią -myślę,że lekarz,który wykonywał ten zabieg powinien to jakoś wyrównać.To chyba jest coś nie tak??? Rozmawiałaś z nim na ten temat? Ja miałam asymetrię twarzy-owszem,ale tylko w momencie kiedy Pani Doktor zrobiła zabieg na jednej połowie twarzy i podała mi lusterko dla porównania z połową twarzy jeszcze nie tkniętą przez kaniulę.Trzyma za Ciebie kciuki,żeby to wszystko doszło do normy i żebyś była zadowolona.Czy może orientujesz się po jakim czasie ma być widoczny końcowy-finalny efekt tego zabiegu? Zapomniałam się o to zapytać Pani Doktor.Wiem tylko,że kazała mi pić dużo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
EwaOlga, z tego, co wiem, efekt końcowy widać po 2 m-cach (tak powiedział mój lekarz). Co do asymetrii, oczywiście byłam z tym u mojego lekarza ale on powiedział, że ja po prostu mam asymetryczną twarz i już... nie bardzo było pole do dyskusji:( Właśnie dlatego zastanawiam się nad zrobieniem zabiegu u innego lekarza mimo, że ten zrobił mi świetnie inne rzeczy. Szkoda, że nie wyraził najmniejszej woli, by jakoś temu zaradzić. Wspomniałaś, że schudłaś stąd jak rozumiem przywrócenie objętości. Ja także schudłam, nie w tak krótkim czasie jak Ty, ale jednak - 12 kg w ciągu ostatnich 7 m-cy i niestety hydrolift jeszcze pogłębił efekt wyszczuplenia twarzy o czym wcześniej pisałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
u mnie poszło sporo materiału (4x1ml perlane) i 1ml Restylan balans vital(?-tak to się chyba ?) nazywa. podobnie jak olga ja jestem po 50-ce i faktycznie taka ilość preparatu przywróciła mi wyszczuplenie i uniesienie policzków, kącików bocznych oka i uniosło mi brwi wraz z odbudową okolicy skroniowej.jesli ty Darkano masz asymetrie powinnas pójsc od razu do lekarza i poprosic o skorygowanie jej. oczywiscie ze jestesmy asymetryczne ale bez przesady. Pan doktor wykonywał zabieg kaniulami i nie miałam zadnych siniaków przed zabiegiem -jak sie telefonicznie umawiałam kazał mi jesc zwykły rutinoskorbin 4x4 tabletki-a po zabiegu uzywałam auriderm zeby zapobiec ew. siniakom. moge poleci i Pania dokto Lelonkiewicz-bo u niej była kolezanka i dr Kruka--bo sama połozyłam mu się na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do wyszczuplona Widzę,ze forma naszych zabiegów oraz podawane preparaty (mam na myśli Vital w okolice oczu ) są bardzo podobne.Pisałaś o odbudowie części skroniowej -u mnie Pani Doktor też zastosowała tą technikę.Fajnie to wygląda i uważam,że jest to dobre rozwiązanie.Martwi mnie tylko fakt,że puchną mi w nocy trochę oczy( górna powieka) .Myślę,że jest to chwilowe ,ale czy Ty też tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
do ewa olga spij spokojnie. obrzęk to kwestia przejsciowa.Pan doktor mówił mi, ze wieksze cząsteczki kwasu moga nieco blokować odpływ limfy-ale wszystko wróci do normy-moze to byc tez głebiej usutuowany krwiak-zapytaj śmiało Pani doktor-na pewno odpowie-ja mecze Kruka już kolejnymi zabiegami hihi..cos mi na starość odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do wyszczuplona Dzwoniłam wczoraj do Pani Doktor. Powiedziano mi,dokładnie to co Ty napisałaś -że to sprawa przejciowa.Zaproponowano zebym kupiła sobie zel z arniką.Tak też zrobiłam.Wysmarowałam się na noc i dzisiaj jest o niebo lepiej.Myślę,że do jutra ustapi całkowicie .Ja też zastanawiam się nad kolejnymi zabiegami-strasznie mnie to kusi :).Myślę,ze odwiedze Wrocław w styczniu.Chcę zrobić sobie szyjkę,a w tym miejscu o siniaki nie trudno,więc muszę mieć możliośc chodzenia w golfie.Przed Świętami i Sylwestrem nie chcę ryzykować.Oczywiście sprawa zrobienia oczek nie podlega dyskusji :)Zastanawiam się też nad ustami,które na chwilę obecną są w dobrym stanie,ale do stycznia kwas wchłonie się całkowicie.Słyszałam,że Pani Doktor robi piękne usta,naturalne,a o takie mi właśnie chodzi.Pozdrawiam serdecznie i pisz o wszystkich swoich nowych zabiegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczuplona
do ewa olga sama widzisz.nic się nie stało. ta Pani dr Lelonkiewicz to mądra osoba jak ten "mój Kruczek" hihihi... umówiłam sie z nim na powiekszanie piersi. nawet w tym/moim wieku przystoi. za zapytaj Panią doktor, czy nie lepiej zeby zrobiła ci szyję laserem frakcyjnym który posiada. moja przyjaciółka była ostatnio u niej na Fraxelu na posladki. no i po to tutaj jesteśmy, żeby sie wspierać i wymieniać mądre doswiadczenia. ja z roboty dr Kruka jestem również zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do wyszczuplona Pani Doktor do mnie dzisiaj dzwoniła -zaniepokojona moimi oczami,ale powiedziałam Jej-zgodnie z prawdą,że wszystko jest już prawie dobrze:) Co do lasera,to ja niestety nie mogę go stosować nad czym bardzo boleje.Pozostają tylko ostrzykiwania i ewentualnie Thermage,który zresztą miałam robiony na twarz -rok temu pozdrawiam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam u Dr Wyciszczaka w Opolu na Dzierzona 10 a Facet ma reke do wszystkich wypelniaczy i nici hialuranowych bo robi tez zlote nici ktore sa rewelacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Witam Panie :) u mnie już jest idealnie,ani śladu opuchnięcia. W październiku jade na targi do Paznania -oczywiście przez Wrocław :) i mam zamiar odwiedzić Panią Doktor.Kuszą mnie kolejne zabiegi :) może jakiś botox? ,bo po nim nie mam siniaków:) A styczeń -tak jak pisałam wcześniej-szyja i oczy . Co u Ciebie wyszczuplona? Masz już coś zaplanowane? Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1976
Jestem po zabiegu u pani dr Moniki Lelonkiewicz. Twarz wygląda rewelacyjnie, pozbyłam się chomików i jest ładnie wymodelowana. Siniaków nie mam, tylko skóra jest trochę obolała. Czuje sie świetnie i nie mogę się napatrzyć w lustrze. Na światłach przeglądam sie w lusterku samochodowym:) Dziękuję Wam , bo to dzięki temu forum trafiłam nareszcie w dobre ręce. Za 2 tygodnie powiększam troche usta i robię sobie botox u pani doktor. Pozdrawiam was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Zosiu1976, powiedz proszę jak wygląda u Ciebie kwestia wyszczuplenia twarzy po zabiegu? Czy widzisz taki efekt? Wszystkich o to pytam, bo u mnie taki efekt wystąpił i był niezamierzony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POoznaniankka
Nie polecam dr Kruka, to partacz wszechmorzebny, do niego w Poznaniu nikt nie chodzi. Zatrudnił firmę, któa zajmuje się tzw szeptanym marketingiem, tzn osoby pracujące w takiej firmie polecają na wszystkich forach dr Kruka i go zachwalają. W istocie nie sa to jego pacjentki, tylko podstawione osoby. Nie chcialabym wpasc w jego łapy. Ma w Poananiu opinie partacza i to bardzo drogiego partacza. Mojej znajomej jak poszła do niego na konsultację i zdziwiona była ceną przyszłego zabiegu, powiedział, że jak się zre za duzo to później trzeba zapłącic lekarzowi. No ale nie tyle. Jezeli któraś nie wierzy, niech pójdzie bez zapowiedzi do jego "super" kliniki, nie ma tam psa z kulawa nogą, a jak sie umówisz na konsultację, wówczas siedzi kilka pań i dziwne, ale czekają. Na co? Robią sztuczny tłok. Nie bądxcie naiwne, nie wierzcie w te zadowolenia, kruczku, kruczku. A dla potwierdzenia, ze jest to prawda, zachwalaczka "kruczka" niech pokaze zdjecia sprzed i po zabiegu. Uwierzcie mi, że nic nie pokaże. Na wielu forach szeptany marketing poleca dr Kruczka, ale niczym nie umie potwierdzic, ze jest pacjentką. Jest bardzo miła, wszystko w tym samym stylu, typu: idż na konsultację, a później powiesz nam jak było. O, naiwności ludzka. Nie dajcie sie zrobic w balona. Za konsultacje tez trzeba zapłącic i to nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawa
Pooznaniankko .... W takim razie kogo polecasz w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszeptana
hahahaha a ja jestem bardzo zadowolona nićmi u dr Kruka.widać, ze ktoś mu robi antyreklamę.konkurencja? ludzie potrafią być perfidni. dla mnie super lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominKaS
no własnie sie tak zastanawiałam jak czytałam o tym że pani dr Lelonkiewicz współpracuje na stałe z dr Krukiem.Ciekawe to-bo chodzę do pani doktor na usta i pytając o doktora-pani doktor ledwo kojarzyła nazwisko.Jezeli to prawda co pisze poznanianka-to jestem przerazona -ja i moje kolezanki ktore braly bardzo powaznie te wszystkie rady.Chyba opiniami szczerymi sa tylko te ze Skinclinik i od nas z Wrocławia .Az ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłomka
ale jątrzycielki z tej Poznanianki i DominKas. pewnie to ta sama osoba. wciaż jakieś nagabywanie.przerazajace. ja również chodze do dr Leonkiewicz i zna bardzo dobrze dr Kruka. wszyscy pacjenci sa zawodowleni u jednego i drugiego. nie wiem skad ta antyreklama. załosna konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Już i tu trafiły opluwaczki, dlaczego jak coś się pojawi i dziewczyny opisują swoje doświadczenia, to ktoś musi je zmieszać z bagnem? Nie dajcie się, a poproszę o informację, ile trzeba ml na zrobienie owalu twarzy (chomiczki + broda), robił ktoś tą część i jak najlepiej się przygotować? Dzięki radom na forum, by łam dobrze przygotowana na bj, mam nadzieję, że teraz też skorzystam z rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
po Waszych pozytywnych opiniach postanowiłam także skorzystać z rady dr Lelonkiewicz w kwestii zabiegu hydrolift i umówiłam się na wizytę za 2 tygodnie. uparcie wciąż Was wypytuję o wyszczuplenie twarzy po zabiegu, bo u mnie ten efekt jest spektakularny i prawdę mówiąc mam już dość swojego odbicia w lustrze z wklęsłymi, zapadniętyki policzkami, przez co zabieg, zamiast mnie odmłodzić, złagodzić rysy, bardzo je wyostrzył i w efekcie, postarzał. Cóż... zobaczymy, co powie na ten temat osoba, która zabieg ten wymyśliła... zdam relację po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×