Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość gość
Brumer robiła tobie czy twojej koleżance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz tych pacjentów ? Gdzie widziałaś te efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z lekarzy warszawskich na zdjęciach na swojej stronie umieścił swoją matkę i ojca. Gołym okiem widać, że te przed - były robione 20 lat temu, a te, niby po - obecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdala od partaczy, do dziś mi się te niby nici nie wchłonęły, mam widoczne zgrubienie na policzku, do tego bolesne. Nikt nie potrafi mi pomóc, bo jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa7
Mieszkam w Szczecinie i tu chciałabym zrobić nici hialuronowe. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć do jakiej kliniki mam się udać. Który lekarz jest w tym dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici są naprawdę skuteczne, ale jednak zdecydowałabym się na zabieg wyłącznie u specjalisty medycyny estetycznej. Samych nici jest kilka rodzajów, więc tylko lekarz może Ci skutecznie doradzić, które w Twoim przypadku będą najskuteczniejsze. Mimo wszystko warto tez porozmawiać o przeciwwskazaniach do tego zabiegu - bo nigdy nic nie wiadomo. Polecam ci wybrać się na konsultację np. do Dr Bliżanowskiej - wtedy będziesz miała pewność czy i który zabieg jest dla Ciebie wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś już słyszałam o dr Bliżanowskiej, podobna dobra jest! Ona w WellDermie przyjmuje? W Warszawie, czy Wrocławiu - bo nie pamiętam.. Bo właśnie tak się zastanawiam nad tymi nićmi hialuronowymi. Efekty podobno są spektakularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, doktor Bliżanowska nie ma na porządną reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici sa super. Ok - trzeba się trochę przemęczyć po zabiegu aż sie wszystko ładnie wygoi i poukłada, ale naprawdę efekt jest bardzo widoczny. Wygląda sie naturalnie, owal ładnie podciągnięty. Uważam, że to jeden z lepszych zabiegów medycyny estetycznej. Tylko warto zainwestować w sprawdzone miejsce. Warszawski WellDerm z tego co wiem jest bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, też mogę polecić Wellderm. Efekt jest powalający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam nici hialuronowe w Dermoestetic w Poznaniu u dr.Stasiaka. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta7882
Gdzie w Łodzi można znaleźć specjalistę od nici hialuronowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta7882
Do Darkanna Czytałam na jednym z tematów, chyba pisałaś to Ty, że miałaś opuszczone policzki po botoksie, takie poduszeczki Ci się zrobiły. Czy poradzilaś sobie z tym problemem? Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie nici Happy Lift na chomiczki w Well Derm. Muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania. Tak to jest, że po 50 trzeba się wspomagać takimi zabiegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up. bo ciekawośc mnie zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja unosiłam policzki za pomocą nici, bardzo schudałm i moja twarz zaczęła brzydko obwisać. Tylko o mnie byłto proces, a nie na hip hura. Najpierw miałam konsutację u dr. Tyc Tyki z krakowskiej Mttestetica, miałam zabieg zrobiłam odnowy skóry kwasem hialuronowym, po 2 tygodniach od tego uniesienie chomików za pomocą nici z haczykami -barb. łącznie mam 4 takie nici. Sam zabieg nie był jakiś uciążliwy, miałam znieczulenie kremem. Po zabiegu trzeba stosować zaleceń lekarza, nie są one uciążliwe, grunt to unikać ciepła i gorących napojów i dań. Od zabiegu minęło już 7 msc, w tym czasie robiłam jeszcze raz mezoterapię. Jestem bardzo zadowolona z efektu, nie odczuwam żadnego dyskomfortu, efekt jest naturalny ale wyraźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony hydrolift 3 miesiące temu w Arte Clinic i polecam ten zabieg osobom, które chcą uzyskać naturalny efekt. U mnie zabieg polegał na uniesieniu kącików ust i rezultat jest świetny. Delikatny, ale wiele zmienia w wyglądzie twarzy. Zabieg nie trwał długo, więc osoby niecierpliwe na pewno dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×