Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

Gość wypowiedź
najlepiej ilość ml oceni lekarz prowadzący-pół roku temu robiłam górną część kości policzków i dr Kruk ( wcale nie taki straszny jak o nim piszą-wręcz odwrotnie) zużył 2 ml kwasu perlane.potem zrobiłam azzular botox na zmarszki kurze i za dwa tygodnie wybieram sie za chomiki. broda mi nie przeszkadza. chciałabym się skusić na laser frakcyjny-ale trochę się obawiam bólu. ma ktoś z nim doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Darkanna-zdaj relację koniecznie .Jestem ciekawa co powie Pani Doktor.Chciałam spytać moją poprzedniczkę-co to jest azzular botox i czym różni się od normalnego botoxu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedź
do ewaolga azzulare jest odpowiednikiem botoku, jak dobrze zrozumiałam od Pana Doktora. jedna violka jest na jednego pacjentka i kosztuje 500 pln.prawdopodobnie trzyma dłużej i szybciej niz tradycyjny botox.ja robiłam sobie zmarszczki kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
do wypowiedź Bardzo Ci dziękuję za informację.Nigdy jeszcze o tym nie słyszałam.U mnie botox trzyma pół roku (standardowo) więc może warto się nad tym zastanowić.Spytam o to Panią Doktor na kolejnej wizycie w październiku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMaryś1
Kto w Poznaniu robi te nici hialuronowe? Chcę na wyszczuplenie twarzy i podciągnięcie, podobno spełniają oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
Do Darkanna Witaj,czy jesteś już po wizycie u Pani Doktor z Wrocławia? Jestem bardzo ciekawa Twoich relacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Witaj EwaOlga, wizytę miałam mieć w najbliższą sobotę ale niestety nie jestem w stanie wybrać się w ten weekend do Wrocławia. Tak więc niestety sprawa się przesuwa:( A jak u Ciebie? Nadal jesteś zadowolona z efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
To szkoda,że musiałaś przesunąć wizyte :( Co do mojego zabiegu,to nadal jestem zadowolona i wszystko przebiega prawidłowo.Jedynie co mnie teraz denerwuje,to częsc trwarzy pod ustami-broda i okolice .Ta część nie była robiona przez Panią Doktor-więc nie jest to kwestia źle wykonanego zabiegu.W tym momencie ta część za bardzo kontrastuje z resztą buzi .Mam teraz dylemat,bo tak jak wspominałam wybieram się w październiku, na Targi do Poznania i mogę jechać przez Wrocław i wykonac zabieg "po drodze" ,ale obawiam się,ze gdyby zrobił się siniak-co raczej jest mało prawdopodobne przy technice Pani Doktor,ale jednak trzeba to brać pod uwagę - to jak ja pojadę w takim stanie na targi?.Na coś takiego nie mogę sobie pozwoloć.I teraz się zastanawiam,czy nie iść na jakiś mały i szybki zabieg w Krakowie? Wiem (przeczytałam na forum),ze zabieg nici robi w Krakowie Pani dr Dziurda-Kuschill .Moze słyszałaś-słyszałyście Panie- cos na temat jej zabiegów?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląd
do mmarys jestem zadowolona z nici u Pana dr Kruka. rewelacyjne podejście do Pacjenta-nici nawet przerosły moje oczekiwnaia-Pan doktor wysoko je zaczepił we włosach, że górna część skroni uniosła sie a policzki schudły. niesamowite sa te metody teraz. wiem, ze również te nici robi dr Pawlaczyk-ale nie wiedziałam jak sie do niej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmar1
Dpo niego nie pójdę, bo słyszałam złe opinie. Czy w Poznaniu ktos robi poza nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DazeDee
Witajcie ! Mam pytanie pośrednio związane z efektami jakie wiele z nas chciałoby uzyskać. Wiadomo, że jeśli nie mam wystających kości policzkowych, płaską przestrzeń i tzw. "chomiki" to dysponujemy różnymi metodami by to zmienić. Jedna to redukcja "chomików" poprzez lipolizę, liposukcję, dzieki czemu twarz staje się szczuplejsza i nic juz nie trzeba "dodawać" do naszej twarzy (objętość)...kolejna opcja to wypełniacze wstrzykiwane w partie kości jarzmowych, skroniowych przez co nasza twarz jest bardziej -trójwymiarowa a "chomiki" unoszą się ...ale zawsze to - zwiększenie objętości - co np dla osoób z głęboko osadzonymi oczami nie jest dobrym rozwiązaniem bo przy nieodpowiednim oświetleniu wygląda sie niczym spuchnięta alkoholiczka ...(szczegolnie swiatło z góry- nad nami, zaden makijaz tego nie "opanuje" ) Jest jeszcze inne rozwiązanie ---podwiązanie tkanki tłuszczowej policzków. To mnie interesuje. Tłuszczyk znajdujący się w dolnych partiach policzków- podwiazuje się wyżej - w płaskie partie.....nie trzeba nic redukować, nic dodawac- a wystarczy przesunąć....to tak , ja polozymy sie na plecach i wezmiemy buzię troszkę do tyłu. Gdy macam wtedy policzki -jest super bo czuję uwypuklenie na gorze, a szczuplutkie partie po bokach ust....wiem ,że MAciej Kolinka zrobił taki zabieg- ale nigdzie wiecej nie zdobylam info- na ten temat.... może ktos coś słyszał ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaaakira
chomiki to beznadziejna sprawa, robiłam różne zabiegi,ale niewiele to dało. Macie jakiś pomysł? NIEINWAZYJNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja robilam zabieg nicmi hialuronowymi (aczykolwiek ja to nazywam hydrolift, wdzieczna nazwa) w Krakowie u pani dr Ewy Żabińskiej, dostalam wizytówke od kolezanki, ktora do niej chodzi juz jakis czas i powiem ze jestem bardzo zadowolona... najfajniejsze w tym wszystkim jest to ze efekt widac od razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licera
Przykro mi,ale nie podzielam zdania mojej poprzedniczki.Robiłam hydrolift u pani Ewy Ż.i w niczym nie przypomina on zabiegu,który wymyśliła pani Lelonkiewicz.Byłam u doktor Lelonkiewicz-także mam skale porównawczą.Po zabiegu u doktor Żabińskiej był efekt który przypominał typowy efekt po mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlontEx
Typowy czyli jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licera
Buzia świeża,nawilżona i sprawiająca wrazenie wypoczętej.Piszę o efektach mezoterapii u siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do botox bardzo prosze o przeslanie mi numeru kontaktowego do pani doktor zabinskiej i jeszcze jedno pytanie ile kosztowal pania zabieg hydrolift u pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamania
Witajcie, polecani są lekarze w różnych miastach a ja poszukuję w Warszawie! Czy któraś z Was może mi coś podpowiedzieć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka1
Dziewczyny myślicie, że w wieku 40 lat, nici to dobry pomysł? Nie jestem za stara? No i boję się, ile ampułek będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
U mnie zeszły trzy ,a mam 40 lat.Myśle jednak ,że jest to sprawa indywidualna i najlepiej oceni to lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska
Czy ktos robil hydrolift w Aestetico w Lodzi? Jakie sa generalnie opinie o tym gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ruska
a gdzie dokładnie jest ten gabinet bo o takim w łodzi nie słyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ruska
chyba, że chodzi ci o Aesthetic - jesli tak, spokojnie mogę ci go polecić. zresztą to chyba na razie jedyny gabinet w łodzi gdzie robią nici hialuronowe. Czytałam dużo o tym zabiegu i moja rada: Pamiętaj że nici hialuronowe powinno się robić kaniulami a nie igła bo wtedy jest duzo lepszy efekt - wiec szukaj takiego gabinetu gdzie lekarze maja ukończone szkolenia z podawania wypełniaczy kaniulą (to taka specjalna długa igła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska
Poprawna nazwa gabinetu w Lodzi to rzeczywiscie Aesthetic na ulicy Piotrkowskiej, kolezanka robila tam botoks ,dobre rezultaty (poza siniakiem pod okiem), inna ,u pracujacej tam kosmetolog , Focusa -efekt zaden i kosmetolog chyba swiezo przeszkolona albo bez serca do zawodu. W Lodz jest bardzo malo gabinetow medycyny estetycznej, a te ktore istnieja prowadzone sa glownie przez kosmetologow nie lekarzy, nawet jesli lekarze firmuja je swoim nazwiskiem to zabiegi wykonywane sa przez kosmetologow. Moze to nic zlego, ale jak czytam ze niektore zabiegi laserowe czy peelingi powinien wykonywac lekarz a robi to kosmetyczka, to troche sie boje. Chociaz jaka to roznica czy kosmetolog czy np stomatolog, bo w Lodzi botoks robi tez dentystka ..... Czy ktoras robila hydrolift w Aesthetic w Lodz, jaka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perspnnn
1. w łodzi jest kilka gabinetów medycyny estetycznej . 2. Gabinety medycyny estetycznej są prowadzone przez lekarzy w łodzi np.aesthetic, nowa europa, dream med, look medica, i jeszcze kilka innych. Co innego jak lekarz przyjmuje u jakiejś kosmetyczki w jej salonie i przyjeżdża tam tylko jak mu Pani kosmetyczka załatwi mu pacjentki albo lekarz przyjeżdża robić zabiegi w spa. 3. Zabiegi laserowe w większości przypadków może przeprowadzać kosmetolog - wszystko zależy od tego jaki to laser. 4. Peelingi wykonują kosmetolodzy lub kosmetolodzy pod nadzorem lekarza, nawet cosmelan mogą robić przeszkoleni kosmetolodzy. Jest kilka wyjątków gdzie peeling może wykonać tylko lekarz jet to np. TCA. 5. "Chociaz jaka to roznica czy kosmetolog czy np stomatolog, bo w Lodzi botoks robi tez dentystka ..... " - a taka jest różnica, że stomatolog to LEKARZ ma pełne prawo do wykonywania zawodu i wystawiania recept (tak samo jak lekarz). Stomatolodzy to jedni z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej - bo są bardzo sprawni manualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakranamaxa
"Chociaz jaka to roznica czy kosmetolog czy np stomatolog, bo w Lodzi botoks robi tez dentystka" - skoro nie widzisz różnicy pomiedzy zawodem kosmetologa a lekarza stomatologo to gratulacje. A skoro nie ma różnicy to po co przepłacać, idź na nici hialuronowe do najbliższej kosmetyczki :-) Podstawowa różnica jest taka ze "dentystka" to lekarza jak każdy inny i ma prawo do wykonywania zabiegów iniekcyjnych czyli np. botox-u. A tak poza tym to nie ważne czy zabieg medycyny estetycznej wykona ortopeda, ginekolog, stomatolog, dermatolog .... itd. ważne jest aby miał doświadczenie, dobrą i wprawiona rękę i znał się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakranamaxa
"W Lodz jest bardzo malo gabinetow medycyny estetycznej, a te ktore istnieja prowadzone sa glownie przez kosmetologow nie lekarzy, nawet jesli lekarze firmuja je swoim nazwiskiem to zabiegi wykonywane sa przez kosmetologow." Kobieto piszesz takie bzdury, że włos sie na głowie jeży! Kosmetolog nie może wykonywać zabiegów lekarskich. Czyli według ciebie gabinety podają na swoich stronach nazwiska lekarzy (jak to ładnie napisałaś "firmuja") a tak naprawdę zabiegi wykonują kosmetolodzy. Jak znajdziesz taki gabinet gdzie kosmetolog wykonuje zabiegi lekarskie zgłoś to do odpowiednich organów i taka osoba poniesie odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaOlga
jak tam Darkanna po wizycie we Wrocławiu? czy udało się dotrzeć na wizytę ?,a jezeli tak-to jakie masz odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
W końcu nie pojechałam do Wrocławia. Stwierdziłam, że nie ma co dodawać kolejnych 'warstw' i lepiej poczekac az pusci to, co mam Tym bardziej że dla mnie to poważna wyprawa (mieszkam w W-wie); niestety 'cholerstwo' u mnie mocno się trzyma i wygląda na to, że jakiś rok się pomęczę. A jak u Ciebie? Wciąż jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×