Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość Józek_Baran

Jak chcesz sprzedać mieszkanie to zadzwoń do Rafała Bieleckiego, czyli agenta nieruchomości w Warszawie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy

Cenowo w Warszawie jest ciężko bo ten rynek mieszkań trochę ostatnio poszalał, ale są firmy na których można polegać. Jak dla mnie Home Invest jest jedną z takich firm i nie dziwi mnie że polecacie ich jako pewnego dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Wszystko zależy od tego jakie masz potrzeby. Ja miesiąc temu sprzedałem 100 metrowe mieszkanie w Śródmieściu. Pomógł mi w tym Rafał Bielecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, myślę że warto wejść na stronę Home Invest i zobaczyć co teraz mają w swojej ofercie. Znajomi ostatnio kupowali od nich mieszkanie i są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam nieruchomość od Home Invest i jak na ten moment jestem bardzo zadowolona. Cały proces kupna przeszedł bardzo łatwo dzięki pomocy z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zawahania mogę polecić nieruchomości Home Invest jak i samą firmę. Jak dla mnie są najlepsi i bezkonkurencyjni po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikij

Bardzo dbają o to, żeby wszystkie oferty były aktualne www.ofertyok.pl i dlatego polecam przez nich wynajem mieszkania w Warszawie. Na ul. Jelonki mieszkam obecnie, Bemowo. Jeden pokój, stosunkowo mały, ale niewiele płacę. Jestem dogadany na nieco mniej niż 1000 złotych, a prawdopodobnie niedługo z kumplem zamieszkamy, żeby koszty podzielić. Bez problemu. Właściciel spoko człowiek się okazał i poszedł mi na rękę. Jestem zadowolony, że sam nie musiałem szukać nieruchomości, bo to droga przez mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieliśmy z mężem dom budować. Tylko te koszty działki, materiałów budowlanych nas przeraziły i uznaliśmy, że lepiej jest kupić mieszkanie i tyle. Wybraliśmy spokojniejszą dzielnicę, dokładnie na Białołęce kupiliśmy mieszkanie od fabryki domów. Mamy 3 pokojowe mieszkanie i jak na razie nam to wystarcza. Zawsze jest napalone w mieszkaniu, woda ciepła jest i nie trzeba się martwić o podkładanie do pieca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bono

W Warszawie rynek mieszkań jest bardzo dynamiczny. Zawsze można coś dla siebie znaleźć, ale trzeba szukać i sprawdzać oferty. Ja wybrałem Home Invest i jestem zadowolony że trafiłem właśnie na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciek

Jak kupiłem mieszkanie na Targówku od Home Invest i wiem że będzie wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może kontakt z Rafałem Bieleckim będzie dla Ciebie ok? pomoże Ci sprzedać mieszkanie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29

Bardzo fajne mieszkania z rynku pierwotnego ma w swojej ofercie firma APM Development, aktualnie budują kilka inwestycji w Warszawie, my się przymierzamy do zakupu mieszkania na wynajem w Apartamentach Nowe Bemowo, w takiej lokalizacji myślę, że nie będzie problemu z wynajmem mieszkania, tym bardziej, że inwestycja naprawdę fajna 🙂 Może ktoś z Was rozważa zakup mieszkania właśnie w tej inwestycji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka86

Ja ze swojej strony polecam inwestycję "Dom pod 6" od Napollo na warszawskim Żoliborzu.

Zdecydowanie wyróżnia się na tle większości inwestycji w Warszawie. Nowoczesny design, niska zabudowa i zielona okolica - jeżeli chcecie zabłysnąć wśród znajomych to warto zainteresować się zakupem w tym miejscu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttt

Może uda się coś znaleźć na megamieszkania.pl. Polecam firmę nie naciągają na koszty, cenowo jest moim zdaniem wyjątkowo konkurencyjnie jak na warszawskie realia. Lokale mają dobrze zaprezentowane, zdjęcia są uczciwie zrobione, bez sztucznego upiększania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrr

Nasze mieszkanie znaleźliśmy na stronie megamieszkania.pl. Wziąłem tutaj powiadomienia sms żeby być na bieżąco bo u nich oferta jest bardzo dynamiczna i to był dobry pomysł. Szybko zaklepałem sobie dobrze wyposażone mieszkanie na Bemowie, i podejrzewam że gdybym się choć odrobinę z tym gramolił to szybko mi je ktoś sprzątnął sprzed nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrr

Nasze mieszkanie znaleźliśmy na stronie megamieszkania.pl. Wziąłem tutaj powiadomienia sms żeby być na bieżąco bo u nich oferta jest bardzo dynamiczna i to był dobry pomysł. Szybko zaklepałem sobie dobrze wyposażone mieszkanie na Bemowie, i podejrzewam że gdybym się choć odrobinę z tym gramolił to szybko mi je ktoś sprzątnął sprzed nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scam
Dnia 15.04.2019 o 12:47, Gość adrr napisał:

Nasze mieszkanie znaleźliśmy na stronie megamieszkania.pl. Wziąłem tutaj powiadomienia sms żeby być na bieżąco bo u nich oferta jest bardzo dynamiczna i to był dobry pomysł. Szybko zaklepałem sobie dobrze wyposażone mieszkanie na Bemowie, i podejrzewam że gdybym się choć odrobinę z tym gramolił to szybko mi je ktoś sprzątnął sprzed nosa

oszust, więcej na:

https://groups.google.com/forum/#!topic/developerzy/EjIHQlKtuBw

https://panoramafirm.pl/%C5%9Bl%C4%85skie,,katowice,warszawska,40_lok._2a/top_rent_lech_jarocki-zkhdwl_ko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepszym rozwiązaniem od zakupu mieszkania w Warszawie jest zakup domu pod miastem. W tej samej cenie otrzymamy znacznie więcej miejsca i komfortu. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.immobart.pl Oni budują ciekawe osiedla domków w bardzo dobrych lokalizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to od zawsze chciałam mieszkać w Warszawie, to było moje marzenie. Dzięki wsparciu rodziców jak i rozmowie z doradcą kredytowym ( od dewelopera, za free!) udało mi się dostać kredyt na bardzo okazyjnych warunkach. Teraz sobie spokojnie mieszkam, co prawda muszę spłacać mieszkanie, ale płacę o wiele mniej niż jakbym miała wynajmować coś w tym standardzie i poza tym jest moje. Także polecam Home Invest, pomagają tym, którzy mają z kupnem mieszkania pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Godny zaufania jest Home Invest. Od samego początku jak się do nich zgłosiłam, to porządnie się mną zajęli, a nie wiedziałam nawet w której inwestycji chciałabym kupić mieszkanie. Naprawdę duże wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Mega dużo fajnych ofert wynajmu masz na megamieszkania.pl. Prosta przejrzysta stronka, dobrze opisane lokale z porządnie zrobionymi zdjęciami. Szybko można się było umówić na wizytację i sprawdzenie jak lokal wygląda na żywo – nie było żadnej rozbieżności między tym co w realu a tym co na foto...a często tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Z.

Ja bym stawiał na rynek pierwotny i to z całym przekonaniem. Może nie jest to opcja natychmiastowa i trzeba na to mieszkanie poczekać, ale jest nowe! Można je sobie dowolnie urządzić i w trakcie realizacji prowadzić rozmowy z deweloperem. Nie trzeba wchodzić i sprzątać po kimś, kłuć stare płytki, czy przerabiać instalacje. Więcej roboty niż to warte. Mam 2 mieszkania od Home Invest. W jednym sam mieszkam, a drugie wynajmuję. Chętni na najem znaleźli się szybko, czyli rynek pierwotny ma wzięcie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara_Mokotów

Ja kupiłam mieszkanie dla mojej rodziny na Mokotowie w inwestycji Nowe Południe. Już od tygodnia mieszkamy tam i jak na razie same plusy. Blisko do pracy, blisko do centrum, blisko do Galerii Mokotów. Deweloper cały czas ma mieszkania na sprzedaż więc jak ktoś szuka mieszkania na już to trafi idealnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko

Patrz czy deweloper ma certyfikat rzetelności (np. "Rzetelna FIrma"). Jak ma to się nie natniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własne m4

Jeśli poszukujesz mieszkania to najciekawsze ofertu posiada tur nieruchomośći , ja osobiscie tutaj znalazlem wlasne m4. Firma godna polecania https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaa

podoba mi się ta dyskusja różnych działów marketingu i reklamy XDD Prawda jest taka, że mieszkania wywaliły w Warszawie jak dawno kiedy i zakup sensownego mieszkania 40-50m2 to koszt przynajmniej 600tys. zł i w tej cenie masz albo z rynku pierwotnego bardzo skromnie wykończone za 2tys zł za metr (powodzenia znaleźć taką ekipę i materiały) bez miejsca parkingowego. Albo rynek wtórny, gdzie jak kupisz mieszkanie gdzie nie śmierdzi ze zsypu śmieci, nie masz sąsiadów którzy palą na klatce i moje ulubionę smród z kibla z pionu w całym mieszkaniu.. Plus oczywiście wysoki fundusz remontowy to masz duże szczęście. To nie chodzi czy masz pieniądze czy nie masz już na to mieszkanie ale ja doszedłem do wniosku, że mam w dupie wydawać 600-650tys za mieszkanie z któego nie będę zadowolony i zwyczajnie szukam pracy i mieszkania w Krakowie, bo tam się znajdzie jeszcze kilka miejsc gdzie takie mieszkanie znajdę za 400tys, a w pracy zarobie podobnie żeby było śmieszniej. Także reasumując w dupę sobie wsadźcie powyższe oferty i doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsztyk

Jesli mieszkania w Warszawie to albo Bielany lub Białołęka a Biuro Tur Nieruchomości : ) https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomka

Znalezienie mieszkania w Wwie w rozsądnej cenie czasami graniczy z cudem! i nawet jak coś się znajdzie, to potem z włascicielami nie mozna się w ogóle dogadać 😕 ja po kilku latach samodzielnego szukania zglosiłam się do agencji nieruchomości i w końcu mam spokój, znaleźli mi spoko ofertę na Żoliborzu. Kontaktuję się tylko z nimi, nawet jak coś mi się zepsuje w mieszkaniu. Wysylają kogoś od siebie i szybko mam naprawione, nie muszę czekać, az własciciel się namysli, czy opłaca mu się naprawiac ciepłą wodę w mieszkaniu. Także jakby ktoś szukał, to immo4rent są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesniaczek

Ja ostatnio poszukiwałem mieszkania na Bielanach i znalazłem ciekawe oferty tutaj https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

A może Home Invest? Oni mają fajne lokalizacje, zawsze dobrze skomunikowane. Kupowałam u nich mieszkanie półtora roku temu i naprawdę profesjonalnie podchodzą do tematu, a dodatkowo pomogli mi załatwić sprawy związane z kredytem. Myślę, że warto się do nich odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×