Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość gość
moja koleżanka kupiła mieszkanie w Na Sowińskiego z opcją wykończenia pod klucz- świetnie to wygląda, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grostaa
Podobają mi się osiedla Zielona Dolina i Lewandów Park, mają dobrą lokalizację, jest tam też dużo zieleni.Spokój, bez zgiełku, tłumu i hałasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Woli są fajne mieszkania, podoba mi się te osiedle, nie wiem tylko czy JWC ma tam jeszcze jakieś nowe inwestycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz Ochotę lub Mokotów, bo będziesz miała świetny dojazd do centrum i trochę zielonego otoczenia. Bielany są już nieco dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Wola to Biska Wola, jeszcze inwestycja nie została ukończona, a już robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliska Wola? Nie słyszałam chyba o tym... Coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka77843
Dla mnie kupno nowego mieszkania to inwestycja na całe zycie. Dlatego musze sie dobrze rozejrzec na rynku, zanim sie zdecyduje. Oczywiscie musze wziac kredyt, zeby nabyc http://www.tanie-mieszkanie.pl/nowe-mieszkania-warszawa.html, tym bzrdziej chce wybrac takie, zeby dobrze mi sie w nim mieszkalo przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przaśniaakowa
Wola to moje rejony! Uwielbiam okolicę i park Sowińskiego. Właśnie obok parku budują coś nowego Na Sowińskiego. LOkalizacja spoko jak dla mnie. wie ktoś coś wiecej o tej inwestycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam osób, które kupiłyby mieszkanie za gotówkę, każdy bierze kredyt, ale fakt dobrze trafić na jakąś wyprzedaż a takie ma developer JWC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja, w zupełności się z tym zgadzam. A co do wyprzedaży mieszkań to warto z nich skorzystać, bo na prawdę można ku[ić fajne mieszkanie, w ładnej okolicy za dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to braliśmy kredyt za pośrednictwem JWC bo dostaliśmy niższą marżę, ale fakt lokalizacja się liczy a nam bardzo się spodobało mieszkanie dwupokojowe na Białołęce. Spokojnie i zielono...i o to nam chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zainteresowanych Bliską Wolą www.nieruchomosci.egospodarka.pl/98506,Osiedle-Bliska-Wola-rusza-I-etap,1,80,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarzyć
Na szybko znalazłem ciekawe oferty :D i to mocno hehe. W sam raz dla każdego: 1. http://is.gd/8ugU1r (skrócone bo by nie przeszło) Kto chętny na zakup:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszb1991
Witam! Polecam zapoznać się z serwisem http://www.BiuroNajmu.pl . Jest to oferta dla osób, które tanio chcą wynająć mieszkanie w Warszawie bez żmudnych poszukiwań. Serwis wyszukuje oferty i negocjuje niższą cenę z właścicielami. Koszt ich usługi to tylko 199zł za miesiąc, a w tym czasie można spotykać się z właścicielami mieszkań z ich bazy. Polecam zainteresować się tym serwisem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przejrzeć oferty JWC tam zawsze są promocje i wyprzedaże mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane_o_o
w Warszawie to wszystko zależy od lokalizacji, lepiej kupić mieszkania gdzieś pod Warszawą ale wcześniej trzeba się zorientować jak z komunikacją, w Międzylesiu powstała nowa inwestycja http://www.ulicamotylkowa.pl/o-inwestycji - gdzie warto kupić mieszkanie, bliskość lasów i z dala od miejskiego zgiełku to powinno przekonać większość poszukujących mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie na Białołęce u JWC są mieszkania na sprzedaż od 4600 zł/m2 , osiedle ładne, dużo zieleni, terenów rekreacyjnych i placów zabaw, cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możesz coś więcej napisac o tych mieszkaniach na Białołęce? jakie to konkretnie osiedle? Chyba na Białołęce robią bitwę dom, spodobała mi się ta okolica, wygląda na spokojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na Zielonej Dolinie są te promocje i mieszka się rok za darmo po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoano1
Wola i tylko Wola (jak dla mnie). Tam teraz Na Sowińskiego całkiem jest fajne :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest wszystko o Zielonej Dolinie opisane www.jwconstruction.pl/zielonadolina/index.html kliknij to sobie poczytasz czego dotyczą promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta promocja rok bez czynszu u JWC, to którego osiedla dotyczy, wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałabym wybierać to też wybrałabym Wolę, mieszka tam moja siostra i osiedla bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słania
Wola dobrze mi sie kojarzy. Na Sowinskiego jest inwestycja dla rodzin tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonaszsz
Warszawa piękne miasto :) mogę polecić Ci bardzo fajne mieszkania na nowo co budowanym osiedlu tanio :) nadbrzegiemczarnej.pl zajrzyj tutaj, powinnaś znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszał ktoś z was o programie Mieszkanie dla młodych?: mieszkaniedlamlodych.com/ Co o nim sądicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowd
Mieszkania dewelopera ICon Real Estate moge polecic z czystym sumieniem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzo_23
Na Sowinskiego (kupila ta mieszkanie moja kuzynka) jest szcerze polecane przezemnie wsrod znajomych, bo no coz...ladnie tam. I w parku i ...we wspanialej lokalizacji na Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prerafaelicia
a prosze napisz co w tym NA Sowinskiego jest takiego wyjatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×