Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diaratek

Mieszkania Warszawa?

Polecane posty

Gość joigxjfgof
Otwock ul.Górna przy stacji pkp jest blok tanie mieszkania sa na sprzedaż a naprawde blisko skmki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu są fajnie pokazane te inwestycje z rynku pierwotnego, w ogóle jakaś spoko strona. http://flathunters.pl/ Ogólnie to w Warszawie nie jest trudno znaleźć coś fajnego, oczywiście zależy od środków fin. ale jak tak śledze te trendy ostatnio pare miesięcy to jest naprawde spora oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczkaL
jak masz kase to wszedzie znajdziesz cos fajnego, nawet w Azji :P w wawie jak pocelujesz w małopopularne dzielnice to tez znajdziesz cos fajnego w niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczzz
@jankoM - może coś więcej na temat tego osiedla i dewelopera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankoM
jak przeszukasz forum to znajdziesz o Avalon Development. tutaj link jak nie chce sie szukac - http://www.avalondg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strongerr23
fajne mieszkania są w Na Sowińskiego - http://nasowinskiego.pl na warszawskiej Woli. fajna okolica - blisko do centrum i blisko do parku :) więc w mieście a jednak trochę jakby obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguśśska
Jesli chodzi o ciekawe mieszkania w Warszawie np. do wynajęcia to sprawdzice sobie tez na tym portalu http://www.noweoferty.com/ Albo lepiej, mozna dodać saemu takie ogłoszenie i to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politejka
strongerr23 a kupiłaś tam może mieszkanie albo oglądałaś na żywo to Na Sowińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latika999
Nie wiem za bardzo jakie mieszkania Cię interesują i jaka dzielnica. Jeżeli lubisz ciszę, spokój, zieleń i gdy dzielnica jest dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, to polecam Ci nowopowstałe osiedle Neovillage przy up. Konopackiej. Bardzo fajnie prezentuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokko
Jeśli tak jak piszesz dzielnice kawałek od centrum są dla Ciebie ok to warto rozważyć Wilanów - tam powstaje całkiem sporo nowych osiedli. Osobiście mogę polecić Kwintet Wilanów (zdjęcia: http://www.kwintet-wilanow.pl/zdjecia-osiedla.php) A jeśli chodzi o deweloperów to najlepiej poszukać w internecie opinii na ich temat, dotrzeć do osób które mieszkają w którejś z inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andra moo
Wilanów jest już przeludniony. wole jednak wawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimous
Mi się tez podoba Wawer. Avalon wybudował tam superowe mieszkania, które możesz z ich pomocą wykończyć. Wyjdzie na bank taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minigi
Polecam nowiutkie segmenty na Wawrze. inwestycja Avalon. Blisko centrum, zielono, sklepy, przedszkola itp. itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
dużo ciekawych inwestycji powstało na Białołęce, znajomi teraz na weekendzie byli na dniach otwartych w biurze dewelopera, który wybudował osiedle zielona dolina, chyba się zdecydują na to mieszkanie. Mówili że bardzo fajne, przestronne i ustawne a dookoła też bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszkaa
Właśnie zdecydowaliśmy się na Białołękę a konkretnie Zieloną Dolinę ze względu na piękne mieszkania, położenie i dogodny dojazd do centrum Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiiiii
A od jakiego developera kupiłaś te mieszkanie na Białołęce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiaa
Tam mieszkania ma JW Construction, jak się nie mylę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Ci dewelopera Home Invest, ktory zajmuje sie budowa i sprzedaza mieszkan na Woli :) W tamtym roku, jak dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy (hihi:D) musielismy wraz z moim mezem poszukac czegos wiekszego no i swojego oczywiscie. Po sprawdzaniu i wypytywaniu znajomych wybor padl na Home Invest www.homeinvest.pl. Absolutnie trafilismy w dziesiatke!! Mieszkanie normalnie w terminei odebrane, bez zadnych obsuniec, pieknie wykonane i w super miejscu (blisko bedziemy miec do przedszkola i szkoly:) ) Ceny sa naprawde niezle, ale warto sie spieszyc, bo mieszkania znikaja jak swieze buleczki :) Nasi przyjaciele chcieli wykupic mieszkanie nad nami, ale zanim sie zastanwili juz go nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że na Górczewska Park są ciekawe oferty mieszkań. Tak samo Jak i w Villa Campina. Orientował się ktoś tam co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Górczewska Park są wyprzedawane ostatnie lokale i podobno można nawet zaproponować swoją cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają mieszkania na warszawskiej Woli, zwłaszcza w tym budynku Na Sowińskiego :) bardzo ładnie wygląda sama bryła budynku a do tego naprawdę fajna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a np mieszkania od JanPula? Maja przeciez kilka fajnych inwestycji: na Zielonej Białołęce czy w Pruszkowie. Wiadomo, że wybór jest duży i każdy chce coś innego, ja wybrałam akurat ich, bo ceny są bardzo OK. Urzekły mnie ich inwestycje, bo te niskie bloki są po prostu śliczne :) Dobra lokalizacja swoją drogą, ale bardzo liczy się dla mnie to czy mieszkanko jest ustawne, przestrzenne, dużo światła - wiadomo :) Jestem domatorką i lubię przebywać w swoim M :D Gdybyście chcieli to na stronie www.janpul.pl można coś tam o ich ofertach poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałam od nich kupić mieszkanie bo znajomi kupili od nich właśnie na Wiśniowym Sadzie, ale jak tak pojechałam to za DALEKO dla mnie było, ale zdecydowałam się w końcu na Wolę i kupiłam od homeinvest, teraz szykuje się na zakup kawalerki i nie wiem którego dewelopera wybrać :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatkaa
JWC ma fajne inwestycje na Woli, niedługo w sprzedaży będą mieszkania Bliska Wola. Kolejne fajne osiedle to Zielona Dolina, blisko znajdują się centra handlowe , i usługowe. Same osiedle ma niską zabudowę a okolica jest pełna zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Woli rzeczywiście jest teraz bardzo bogata oferta mieszkań :) mi się bardzo podoba ta inwestycja Na Sowińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×